Admira – Austria 1:1 (kon.) | Rapid – Grödig 4:0 (kon.) | Wolfsberger – Wiener 2:0 (kon.)
Rheindorf Altach – Ried 2:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:1 (1:0)
SV Guntamatic Ried
Sobota 14.03.2015, 18:30 • CASHPOINT Arena • Rakouská Bundesliga

Dnes je to tedy ode mne vše, budu se s vámi těšit na shledanou u dalších textových přenosů. (20:34:36)

V dnešním zápase je již dobojováno. Nakonec jsme viděli napínavý duel, z kterého si odnáší 3 body domácí Rheindorf Altach. O první gól se postaral ve 32.minutě Philip Netzer, který hlavičkou proměnil rohový kop. Krátce po začátku druhého poločasu si nešťastně hosté vsítili vlastní gól a zápas se zdál být rozhodnutý. S výsledkem se však Ried nesmířil a Reifeltshammer v 60.minutě hlavou alespoň snížil. Ve zbytku zápasu se Ried snažil srovnat skóre zápasu, ale někdy až moc křečovitě a zoufale, navíc i neúspěšně.

90+3

90+2
    Následná akce po rohovém kopu ztroskotala na ofsajdové pasti.

90+1
    Hosté promrhali pravděpodobně posledním rohovým kopem dnešního zápasu. Šance na srovnání jsou již velmi nízké.

89
    Murg se vydal do jednoho z posledních protiútoků, ale Luxbacher ho nešetrně stáhnul k zemi na polovině hřiště.

87
    Reifeltshammer překazil průnik po kraji hřiště unikajícímu Bodulovi a dostává žlutou kartu.

86
    Žlutou kartu dostává Walch (SV Josko Ried).

84
    Möschl se ocitl sám před Luksem a podstrčil míč až za jeho záda, ale radost ze vstřelené branky mu kazí čárový sudí – ofsajd.

83
    Možnost rohového kopu měli i hosté na druhé straně hřiště. Reifeltshammer však hlavou trefil jen břevno!

82
    Následný roh a dorážku zlikvidoval Gebauer.

81
    Rheindorf Altach vybojoval přímý kop, kterého se zhostil Tajouri. Míč prolétl po teči obránců nad bránou Gebauera.

80
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Ziegl, přichází Fröschl.

79
    Altach se probojoval až do vápna hostů, ale zde je hra přerušena a na zemi leží jeden z obránců Riedu.