Twente – Zwolle 2:0 (kon.) | Cambuur – Utrecht 3:1 (kon.) | Breda – GA Eagles 1:0 (kon.)
Excelsior – Willem II 2:3 (kon.)
SBV Excelsior
2:3 (0:1)
Willem II Tilburg
Sobota 14.03.2015, 20:45 • Woudestein, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:01)

Domácí ještě v závěru zápasu zahrávali roh, ale míč skončil mimo branku, hned poté sudí Kamphuis zápas ukončil. Z vítězství se radují hosté, kteří si tři body připisují naprosto zaslouženě, v průběhu zápasu byli jasně lepší a aktivnější.

90+4
    Jeff STANS - 2:3

90+3
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Závaru a zmatku v pokutovém území Tilburgu dokázal na malém vápně využít JEFF STANS, který nakonec dostal míč do brány.
    Charlton VICENTO - 1:3

90+2
    Willem II právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! CHARLTON VICENTO využil rozevřené obrany domácích, po skvělém pasu se dostal sám před brankáře, kterého obstřeluje a posílá míč do branky.

90+1
    Tři minuty se nastavují nad rámec základní hrací doby, kouč hostů se rozčiluje, ale nic s tím nenadělá.

90
    V poslední minutě se domácí domáhají odpískání volného kopu v blízkosti pokutového území soupeře, marně.

90
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Robbie Haemhouts, přichází Robert Braber.

88
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Terell Ondaan, přichází Charlton Vicento.

87
    Rychlá akce TIlburgu po pravé straně, nakonec střela Terella Ondaana, míč letí mimo branku.

85
    Domácím se nyní daří dostat soupeře pod tlak, ale chtělo by to vyvarovat se drobných faulů.

83
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Jurgen Mattheij, přichází Kevin Vermeulen.

82
    Žlutou kartu dostává Ali Messaoud (Willem II Tilburg) za faul na Toma van Weerta na vlastní půli.

80
    Mitchell Dijks si nekomplikuje situaci na levé straně, míč vrací zpět obráncům.

78
    Další rohový kop domácích si ze vzduchu stahuje gólman Lamprou.

77
    Nic z toho není, odkop od branky hostů.

76
    Ninos Gouriye vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z pravé strany.