Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:3 (kon.)
Ostrava – Liberec 3:3 (kon.) | Jablonec – Sparta 0:0 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 14.03.2015, 14:00 • Na Stínadlech • Synot liga

Tímto se s Vámi loučím ze stadionu Na Stínadlech a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (15:57:03)

Ještě pět minut po skončení utkání slaví hráči Zbrojovky své vítězství s fanoušky, kteří jsou znatelně slyšet.

Ve 20. kole Synot ligy si Zbrojovka připisuje cenný skalp silných Teplice, které poráží zásluhou Lukáše Zoubeleho, který se postaral o jedinou branku utkání. Domácí se po vstřelené brance snažili nepřízniví stav srovnat, ale neúspěšně.

Synot hráčem utkání byl vyhlášen hráč Zbrojovky Brno Lukáš Zoubele.

90+4

90+4
    Salami přistrčil hostujícího hráče, což rozhodčí posoudil jako nedovolený faul.

90+3
    Odražený míč se dostal ke Grigarovi, který vyslal tvrdou střelu, ta končí pouze na obránci Zbrojovky.

90+3
    Teplice si vybojovaly rohový roh, na který běží také brankář Grigar.

90+2
    Miroslav Markovič uviděl žlutou kartu po faulu na Táborského.

90+2
    Brno jen odkopává míč od své branky, což jim za příznivého stavu stačí.

90+2
    Salami poslal nedůraznou hlavičku na Melichárka, ten míč v pohodě chytá do rukavic.

90+1
    Teplice se pomalu ale jistě dostávají po levé straně k pokutového území Brna.

90
    Čtvrtý rozhodčí rozhodčí přichází k pomezí čáře se světelnou tabulí, na které ukazuje, že bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Salami si při výskoku pomohl loktem a je píská útočný faul.

90
    Přetažený centr Jakuba Hory končí v rukavicích Malichárka, který se ani nezapotil.

89
    Teplice se budou jistě snažit v závěru utkání co nejvíce ohrozit branku Melichárka a srovnat nepříznivý stav utkání.