Admira Praha – Benešov 3:0 (kon.) | Chrudim – Louňovice 3:0 (kon.) | Vltavín – Písek 2:2 (0:2 po pen.)
Domažlice – Chomutov 5:2 (kon.) | Králův Dvůr – Vyšehrad 3:1 (kon.)

6.Králův Dvůr 32bodů (16:25:14)

Domácí Králův Dvůr se nakonec raduje z vítězství 3:1 a to hlavně zásluhou velmi dobrého prvního poločasu. Ten druhý vyzníval spíše pro hosty, kteří ale po snížení nedokázali vytvořit souvislejší tlak a do Prahy se tak budou vracet s prázdnou.

90+1
    VYBÍRAL - 3:1

86
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!

Z ojedinělého protiútoku přichází definitivní pojistka vítězství domácích. Přidává jí Marek Vybíral, který je na hřišti 3 minuty.

84
    Starosti měl teď brankář domácích Krček. Rohový kop totiž překvapivě směřoval přímo pod břevno.

83
    Poslední minuty jsou dost vypjaté. Hodně zákroků je na hranici faulu a pár z nich i daleko za ní.

82
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Vybíral.

Hraje se výhradně na polovině domácích. Ti zatím ale odolávají hostům dobře.

80
    Žlutou kartu dostává Husár (FK Králův Dvůr).

75
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kraus, přichází Sabou.

73
    No a vypadá to, že Cabelíci se budou o své vedení třást. Čerstvý Šimkovský teď předvedl dvě první akce, které byly zakončeny. Obě uhasil Krček.
    MACHÁČEK - 2:1

71
    Vyšehrad právě vstřelil branku!

Po ruce ve vápně proměňuje s přehledem penaltu k tyči Michal Macháček.

70
    Sotva jsem to dopsal, tak přišla šance,střela a následná penalta pro hosty!

70
    Králův Dvůr se už nikam nehrne, v druhém poločase ani příliš neútočí. Na druhou stranu ale ani nepouští svého soupeře do šancí a v klidu si tak hlídá dvoubrankový náskok.