Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:3 (kon.)
Ostrava – Liberec 3:3 (kon.) | Jablonec – Sparta 0:0 (kon.)
FK Jablonec
0:0 (0:0)
AC Sparta Praha
Sobota 14.03.2015, 20:15 • Střelnice, Jablonec • Synot liga

Šlágr kola mezi Jabloncem a Spartou končí bez branek. V druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancích a tak si oba celky body rozdělily po spravedlivé remíze 0:0.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalších online přenosů brzy na počtenou. (23:21:31)

90+2

90+1
    Pražané zahrávali rohový kop. Na přetažený centr na zadní tyč si ale nikdo v rudém dresu nenaběhl.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

89
    Sparta neměla balon na svých kopačkách dlouho. Severočeši mají v závěru mírně navrch.

88
    Domácí se usídli před pokutovým územím svého soupeře. Centr Pospíšila ale hlavou odvracel Kováč.

87
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Nermin Crnkić, přichází Tomáš Čížek.

86
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bořek Dočkal, přichází Jakub Řezníček.

84
    Minuty pomalu přibývají a konec utkání se neodkladně blíží. Uvidíme, co nám přinesou závěrečné minutky.

83
    Baumit měl následně rohový kop. Domácí hráči z něj ale nic zajímavého nevytěžili.

82
    Nový muž na hřišti Doležal se hned prodral do šance. Jeho zakončení ale za přispění drobné teče skončilo nad brankou.

81
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Valērijs Šabala, přichází Martin Doležal.

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí, přichází Tiémoko Konaté.

80
    Mareček poslal do šestnáctky nadýchaný balon, pro který si v poklidu došel brankář Hrubý.

78
    Pražané drží míč a snaží se něco vymyslet.

77
    Severočeši musí začít se svoji rozehrávkou až od vlastního brankáře, který si dává na čas.

76
    Pospíšil se snažil prostrčit balon na rozběhnutého Romeru. Ten se ale před Podaného k míči nedostal.

75
    Sparta měla na dosah první branku utkání! Kadlec se blýskl nádhernou individuální akci, když obešel hned několik domácích hráčů a poté ale vystřelil pouze těsně nad branku.

74
    Následnou standardku ale hosté rozehráli prach bídně. Balon končí pouze za brankovou čarou.