Méty – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Lens – Toulouse 1:0 (kon.) | Lorient – Caen 2:1 (kon.)
Montpellier – Remeš 3:1 (kon.) | Nantes – Évian TG 2:1 (kon.)
Montpellier HSC
3:1 (1:0)
Stade de Reims
Sobota 14.03.2015, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:56:37)

Statistiky

Držení míče: 50 % : 50 %
    Střely celkem: 13:14
    Střely na branku: 7:5
    Rohy: 2:5
    Fauly: 14:15

Zápas je u konce a ze tří bodů se raduje domácí tým. Ten se dostal do dvoubrankového vedení v 73. minutě, kdy se podruhé trefil Barrios a vše vypadalo jasně. Jenže v 87. minutě snížil Oniangué a hosté vycítili šanci. Tu ale definitivně odmítl Sanson, když využil otevřené obrany Remeše a uzavřel skóre tohoto utkání.

90+4

90+4
    Nakonec z toho byly rohy dva, jenže nikdo z hráčů v bílém se ke střele nedostal.

90+4
    Tak ještě roh pro Remeš, a to po sražené Moukandjově střele.
    Morgan SANSON - 3:1

90+2
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Hosté otevřeli obranu, do ní po Camarově přiťuknutí pronikl MORGAN SANSON a z levé strany propálil Agassu. 3:1 pro Montpellier.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

90
    Domácí už nevymýšlí nic složitého, pokud mají možnost, ihned odkopnou.

89
    Hosté pokračují v náporu, mají přímý kop. Tacalfred bude centrovat do vápna.
    Prince ONIANGUÉ - 2:1

87
    Reims právě vstřelilo branku!
    Tak přece přichází snížení! Po Conteho rychlém autovém vhazování přiklepl Mandi na střed, kde byl PRINCE ONIANGUÉ a zblízka pohodlně prostřelil Jourdrena.

87
    Úspěch nepřišel ani po Diegově rohu a Charbonnierově druhém pokusu.

86
    Jeho centr však postrádal kvalitu, nízkou přihrávku zvládla obrana odvrátit už na hranici vápna.

86
    Přímý kop pro hosty, u míče je Moukandjo.

85
    K samostatné akci se nadechl hostující de Préville, jeho rána ze střední vzdálenosti skončila mezi diváky za Jourdrenovou brankou.

83
    Hraje se na polovině Remeše, domácí si zkušeně hlídají dvoubrankový náskok.

Aleš Pur

Branky: 4. Barrios (Bérigaud), 73. Barrios, 90+2. Sanson (Camara) – 87. Oniangué (Mandi)

Karty:   48. Dabo (MON) – 7. Charbonnier (REI)

Montpellier HSC: Jourdren – Lasne, Hilton (C), El Kaoutari, Congré – Dabo, Sanson, Saihi (57. Marveaux), Mounier – Bérigaud (71. Deplagne), Barrios (76. Camara).
    Náhradníci: Ligali – Tiéné, Deplagne, Marveaux, Camara, Bakar.

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred (C), Conte, Signorino (81. Mavinga) – Bourillon (71. de Préville), Oniangué – Fortes (66. Moukandjo), Charbonnier, Diego – N'Gog.
    Náhradníci: Placide – Mavinga, Weber, Glombard, Peuget, de Préville, Moukandjo.

Rozhodčí: Fredy Fautrel – Cyril Gringore, Eric Danizan