Saint-Étienne – Nantes 1:0 (kon.) | Évian TG – Lille 0:1 (kon.) | Lens – Lorient 0:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:1 (kon.) | Rennes – Guingamp 1:0 (kon.) | Toulouse – Montpellier 1:0 (kon.)
Bordeaux – Marseille 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
FC Nantes
Neděle 12.04.2015, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    Franck TABANOU - 1:0

18
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    A máme tady úvodní branku. K míči se postavil FRANCK TABANOU, který krásnou střelou pod horní tyč otevírá skóre dnešního zápasu.

Adam Soukup

Branky: 18. Tabanou

Karty:   45. Théophile-Catherine (SET), 70. Lemoine (SET), 71. Ruffier (SET), 78. Perrin (SET) – 68. Bedoya (NAT), 87. Djilobodji (NAT)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Théophile-Catherine, Perrin (C), Tabanou (24. Brison) – Lemoine, Clément, N'Guémo (56. Corgnet) – Monnet-Paquet (74. Mollo), Erdinç, Gradel.
    Náhradníci: Moulin – Corgnet, Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Baysse, Diomande.

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo (C), Djilobodji, Bessat – Hansen, Gomis (83. Deaux) – Gakpé (61. Audel), Bedoya, Veretout – Bammou (81. Bangoura).
    Náhradníci: Dupé – Dubois, Deaux, Audel, Bangoura, Alhadhur, Niane.

Rozhodčí: Schneider – Lombard, Lang