Polsko – Gruzie 4:0 (kon.) | Irsko – Skotsko 1:1 (kon.) | Finsko – Maďarsko 0:1 (kon.)
Arménie – Portugalsko 2:3 (kon.) | Gibraltar – Německo 0:7 (kon.) | Faerské ostrovy – Řecko 2:1 (kon.)
Sev. Irsko – Rumunsko 0:0 (kon.) | Dánsko – Srbsko 2:0 (kon.)
Gibraltar
0:7 (0:1)
Německo
Sobota 13.06.2015, 20:45 • Estádio Do Algarve, São João da Venda • Kvalifikace ME
    Max KRUSE - 0:7

81
    Německo právě vstřelilo branku!
    SEDM! Němci zažívají opravdu výborný druhý poločas! Ve vápně se dostal k hlavičce Schürrle, který přiťuknul míč MAXU KRUSEMU, který propálil gólmana Pereze!
    André SCHÜRRLE - 0:6

71
    Máme tu šestou branku v brance Jordana Pereze! Nádherný pas za obranu poslal Podolski, Özil mohl zakončovat, avšak akci ještě vyšperkoval přihrávkou k ANDRÉMU SCHÜRRLEMU. Záložník Wolfsburgu se prosazuje potřetí a zaznamenává hattrick!
    André SCHÜRRLE - 0:5

65
    Pátá branka německého týmu! Tak Němci ve druhém poločase doslova řádí! Ilkay Gündogan se dostal k odraženému míči za vápnem, krásné obešel dvojici protihráčů a vystřelil. Jeho střelu ještě Perez vyrazil, nicméně následnou dorážku ANDRÉHO SCHÜRRLEHO již nikoliv!
    Karim BELLARABI - 0:4

57
    Němci se ve druhém poločase rozjeli a máme zde již čtvrtou branku v síti Jordana Pereze! Mesut Özil svou první střelou neuspěl, avšak míč se k němu odrazil znovu a záložník Arsenalu našel ve vápna KARIMA BELLARABIHO, který se prosazuje přesnou střelou k tyči!
    Ilkay GÜNDOĞAN - 0:3

51
    A je to 0:3 pro Německo! Za odraženým míčem šel Max Kruse, který ho také vybojoval a následně poslal skvělou přihrávku ILKAY GÜNDOGANOVI, který se prosazuje přesnou střelou k tyči!
    Max KRUSE - 0:2

47
    Německo vstupuje do druhého poločas výborně a vede již 0:2! Z pravé strany poslal do vápna centr Schweinsteiger, která si zpracoval Boateng a z hranice vápna našel za obranou Mesuta Özila, ten ještě vylepšil pozici pro MAXE KRUSEHO, který doklepával do prázdné!
    André SCHÜRRLE - 0:1

28
    Mistři světa se prosazují až po necelé půlhodince hry! Výkop Jordana Pereze nebyl příliš povedený a míč vybojoval Götze, který předal míč do běhu ANDRÉMU SCHÜRRLEMU, ten se zbavil obránce a následně zakončil akci přízemní střelou!

Jan Havlovic

Branky: 28. Schürrle, 47. M. Kruse (Özil), 51. Gündoğan (M. Kruse), 57. Bellarabi (Özil), 65. Schürrle (Gündoğan), 71. Schürrle (Özil), 81. M. Kruse (Schürrle)

Karty:   54. J. Chipolina (GIB), 90+2. L. Casciaro (GIB)

Neproměněná penalta: 10. Schweinsteiger (GER), brankář J. Perez zneškodnil

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 6:16. Střely mimo: 3:9.
    Gibraltar: J. Perez – J. Chipolina, R. Casciaro, R. Chipolina (C), Garcia – K. Casciaro (78. Bosio), Payas (82. Sergeant), Walker, Gosling – L. Casciaro – Priestley (61. Coombes).
    Náhradníci: Robba, Neale – Sergeant, Lopez, Victory, Rovegno, Bardon, J.-P. Duarte, Coombes, Guiling, Barnett, Bosio.

Německo: Weidenfeller – Hector, J. Boateng, Rudy – Bellarabi, Gündoğan (67. Khedira), Schweinsteiger (C), Özil, Herrmann (56. Podolski) – Schürrle, Götze (36. M. Kruse).
    Náhradníci: Zieler – Mustafi, Khedira, Podolski, Durm, Rüdiger, Kramer, M. Kruse.

Rozhodčí: Pisani – Scerri, Sultana (vš. Malta)