Domažlice – Louňovice 3:0 (kon.) | Benešov – Vyšehrad 1:2 (kon.)
1:2 (0:2)
FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 13.06.2015, 17:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga

Z Benešova je to vše. Děkuji za pozornost a v dalším ročníku České fotbalové ligy na počtenou. (19:00:43)

FK Slavoj Vyšehrad nakonec zvítězil 1:2. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a Benešov si připravil i pár příležitostí, branku však vstřelil až v 90. minutě a z následného tlaku už vyrovnávací gól nedal. Hosté si tak odvážejí z posledního kola ČFL cenné vítězství.

90+3

90+2
    Hosté se však osvobodili a teď drží míč.

90+2
    Benešov se v závěru nastěhoval do vápna hostů.
    Vojtěch BALATA - 1:2

90
    Benešov právě vstřelil branku!
    Benešov v závěru snižuje. VOJTĚCH BALATA pobyl na hřišti pár vteřin a poté se dostal k míči a dává gól na 1:2.

89
    Střídání domácích. Brácha Luboš Balata přenechal své místo mladšímu sourozenci Vojtěchovi Balatovi.

87
    Turek podrazil protihráče a vidí žlutou kartu.

85
    Žák technickou střelou netrefil bránu.

83
    Za ošklivý faul obdržel žlutou kartu Rybařík.

81
    Rohový kop pro hosty.

80
    Střídání na obou stranách. Za domácí odešel Bredler a přišel Peroutka. Na druhé straně odešel Schön a přišel Nosek.

78
    Turek měl asi největší šanci Benešova v zápase, ale střílel trestuhodně vedle

76
    Zákostelský ubránil protihráče a Benešov tak bude odkopávat,

75
    Další povedená akce domácích končí zdviženým praporkem.

72
    V posledních minutách hra výrazně ubrala na tempu.

68
    Střídání hostů. Odešel Macháček, přišel Rybařík.

65
    Další slibná akce Benešova končí pouze odkopem od branky pražského týmu.

62
    Střídání Vyšehradu. Odešel Kočí, přišel Kalaš.

61
    Centr z rohu nebyl špatný, ale obrana Vyšehradu byla pozorná a míč odvrátila do bezpečí.

60
    Rohový kop pro domácí.

57
    Sérii pěkných a přesných přihrávek zakončil střelou Kratochvíl, ale branku minul.

55
    Centr byl nepřesný a nenašel nikoho ze spoluhráčů.

54
    Další standardní situace pro domácí.

53
    Trestný kop pro Benešov skončil nepřesnou hlavičkou, po které se bude jenom odkopávat.

52
    Slibné momenty pro domácí tým se teď odehrávaly ve vápně Vyšehradu, nicméně žádné góly nepřišly.

49
    Útočnou akci Benešova zlikvidoval kapitán Hendrych.

47
    Kratochvíl střílel dobře, ale dobrý zákrok vytáhl také Stareček, který vyrazil míč nad branku.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu budou hosté zahrávat přímý kop z velice slibné vzdálenosti.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:00.

Dvě rychlé branky zatím určily poločasové skóre, které se vyvíjí lépe pro Slavoj Vyšehrad, jenž vede 0:2. Uvidíme, zdali se Benešov ve druhém poločase zmůže na nějaký odpor.

45

45
    Vrňák byl faulován.

44
    Pěkná kombinace Vyšehradu, která však nakonec končí "pouze" rohovým kopem.

41
    Stareček dobře vyběhl a sebral balón.

39
    Na půli byl faulován pro změnu Balata, ale následný přímý kop příliš zmatku nepřinesl.

36
    Poněkud sporný faul na brankáře píská rozhodčí. A hosté tak budou v klidu odkopávat.

33
    Jan Zákostelský teď na půlce velice ostře sestřelil protihráče a vidí žlutou kartu.

31
    Rohový kop pro Benešov.
    Jiří KABELE - 0:2

28
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    A vzápětí druhý gól pražského celku. Šimkovský přihrál z pravé strany a JIŘÍ KABELE poslal prudkou střelu, kterou Stareček mohl jen těžce chytat.
    Michal MACHÁČEK - 0:1

26
    První gól zápasu střílí Vyšehrad. Průniková přihrávka prošla na osamoceného MICHALA MACHÁČKA, který tak měl spoustu času na zakončení a střílí branku.

23
    Samostatná akce Vlasáka a následná přihrávka skončila v náručí brankáře Procházky.

20
    Domácí situaci zvládli a navíc šli do rychlého protiútoku, který selhal na nepřesném zpracování Přitasila.

19
    Trestný kop pro Vyšehrad vybojoval Kratochvíl.

17
    Domácí se ubránili a nyní se zkouší prosadit před brankou Slavoje.

14
    Další rohový kop pro pražský celek.

13
    Přitasil nezpracoval dlouhý míč. Balón mají hosté z Vyšehradu.

12
    Závar před brankou musela obrana Benešova řešit rezolutním odkopem.

10

8
    Martin Kučera se odhodlal ke krásné střele, která skončila na tyči benešovské branky.

5
    Sám postižený zahrál přímý kop, který musel boxovat brankář Procházka.

5
    Turek byl teď faulován v rohu hřiště.

3
    Míč skončil za brankou, odkop od branky Vyšehradu.

2
    Po faulu na Vrňáka bude rozehrávat Benešov.

1

-1
    Oba týmy na hrací ploše, utkání za okamžik začne.

SK Benešov: Stareček – Večera, Hrubý, Zákostelský, Vrňák – Žák, Bredler, Balata L., Vlasák – Přitasil, Turek
    Náhradníci: Komárek, Braný, Peroutka, Balata V., Skopec, Tlamicha

FK Slavoj Vyšehrad: Procházka – Hendrych, Šimkovský, Hanuš, Kratochvíl – Kočí, Mojdl, Kabele, Kučera, Schön – Macháček
    Náhradníci: Kalaš, Rybařík, Nosek, Kubát

Rozhodčí: Čechlovský – Vodrážka, Myška.

FK Slavoj Vyšehrad má však také v posledním kole o co hrát. Pokud by vyhrál, mohl by se dostat za určitých okolností na druhé místo tabulky, což by bylo vzhledem k první účasti v ČFL mimořádný úspěch.

SK Benešov by se mohl v případě dnešní výhry na svém domácím stadionu dostat mezi nejlepších deset celků České fotbalové ligy a úspěšně tak zakončit svoji premiéru ve třetí nejvyšší soutěži.

Dobré poledne. Dnes a zítra nás čekají zápasy posledního kola ČFL, ve kterých je ještě stále o co hrát. Utkáním mezi týmy SK Benešov a FK Slavoj Vyšehrad Vás provede Marek Otava.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.