Ostrava – Jablonec | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 2:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Teplice | 4:3 (kon.) |
Třinec – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Znojmo | 1:0 (kon.) | | | Táborsko – Vyšehrad | 2:1 (kon.) |
Karviná – Č. Budějovice | 5:0 (kon.) |
Chelsea – Arsenal | 2:0 (kon.) | | | Swansea – Everton | 0:0 (kon.) | | | Stoke – Leicester | 2:2 (kon.) |
Bournemouth – Sunderland | 2:0 (kon.) | | | Newcastle – Watford | 1:2 (kon.) | | | Aston Villa – West Brom | 0:1 (kon.) |
Manchester City – West Ham | 1:2 (kon.) |
Real Madrid – Granada | 1:0 (kon.) | | | Valencia – Real Betis | 0:0 (kon.) | | | Eibar – Atlético | 0:2 (kon.) |
Real Sociedad – Espanyol | 2:3 (kon.) |
Wolfsburg – Hertha | 2:0 (kon.) | | | Hamburg – Frankfurt | 0:0 (kon.) | | | W. Brémy – Ingolstadt | 0:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) | | | Darmstadt – Bayern | 0:3 (kon.) |
Udinese – Empoli | 1:2 (kon.) | | | AC Milán – Palermo | 3:2 (kon.) |
Remeš – PSG | 1:1 (kon.) | | | Angers – Troyes | 1:0 (kon.) | | | Guingamp – GFC Ajaccio | 2:1 (kon.) |
Bastia – Nice | 1:3 (kon.) | | | Caen – Montpellier | 2:1 (kon.) |
Trnava – Michalovce | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Myjava | 0:1 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 5:2 (kon.) |
Senica – Podbrezová | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Skalica | 2:2 (kon.) |
Vltavín – Zápy | 2:1 (kon.) | | | Tachov – Benátky n/J | 1:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Benešov | 2:0 (kon.) |
Břeclav – Třebíč | 3:3 (kon.) | | | Líšeň – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Mohelnice – Hlučín | 1:1 (kon.) |
Uničov – Prostějov | 0:1 (kon.) | | | Vyškov – Hulín | 1:1 (kon.) | | | Kroměříž – Zlínsko | 2:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Jihlava | 0:1 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 1:1 (kon.) | | | Plzeň – Opava | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Příbram | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Teplice | 0:1 (kon.) |
Ostrava – Pardubice | 3:1 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 3:0 (kon.) |
B. Bystrica – Nitra | 2:0 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Lok. Košice | 0:0 (kon.) | | | Haniska – Prešov | 3:2 (kon.) |
Teplička n. Váhom – MFK Zvolen | 1:0 (kon.) | | | Poprad – R. Sobota | 3:2 (kon.) |
Cambuur – Twente | 0:0 (kon.) | | | Zwolle – Den Haag | 2:1 (kon.) | | | Heracles – Eindhoven | 2:1 (kon.) |
Willem II – Utrecht | 3:1 (kon.) |
Oostende – Kortrijk | 1:0 (kon.) | | | Leuven – Waregem | 2:3 (kon.) | | | Westerlo – Sint-Truiden | 0:3 (kon.) |
Lokeren – Mouscron | 1:2 (kon.) |
Tondela – Estoril | 0:1 (kon.) | | | FC Ferreira – Rio Ave | 0:3 (kon.) |
Sturm Graz – Austria | 2:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Ried – Rheindorf Altach | 2:0 (kon.) |
Grödig – Mattersburg | 1:1 (kon.) |
Groznyj – Ufa | 4:1 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Spartak | 3:0 (kon.) |
Termalica – Pogoň | 1:1 (kon.) | | | Podbeskidzie – Wisla Krakov | 0:6 (kon.) | | | Piast Gliwice – Gdańsk | 2:1 (kon.) |
Duchcov – LoKo Chomutov | 3:0 (kon.) |
Blansko – Tasovice | 2:2 (kon.) |
konec
Hamburger SV
0:0
(0:0)
Eintracht Frankfurt
90+1
|
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Makoto Hasebe, přichází Slobodan Medojević.
|
|
89
|
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marc Stendera, přichází Johannes Flum.
|
|
88
|
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Pierre-Michel Lasogga, přichází Sven Schipplock.
|
|
84
|
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luc Castaignos, přichází Stefan Aigner.
|
|
76
|
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Ivo Iličević, přichází Ivica Olić.
|
|
68
|
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Michael Gregoritsch.
|
Branky:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 11:20.
Rozhodčí: W. Stark – M. Pickel, M. Petersen
Diváci: 55 322
Karty: 9. Hasebe (FRN), 65. Seferović (FRN), 67. Russ (FRN), 75. Oczipka (FRN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 11:20.
Hamburger SV:
Drobný – Diekmeier, Djourou, Spahić, Ostrzolek – Kačar, Holtby – N. Müller (68. Gregoritsch), Hunt, Iličević (76. Olić) – Lasogga (88. Schipplock).
Náhradníci: Adler – Reis, Schipplock, Olić, M. Díaz, Gregoritsch, Sakaj.
Trenér:
Eintracht Frankfurt: Hradecky – Ignjovski, Russ, Abraham, Oczipka – Hasebe (90+1. Medojević), Reinartz, Stendera (89. Flum) – Meier – Castaignos (84. Aigner), Seferović.
Náhradníci: Lindner – Zambrano, V. Kadlec, Aigner, Flum, Waldschmidt, Medojević.
Trenér:
Náhradníci: Adler – Reis, Schipplock, Olić, M. Díaz, Gregoritsch, Sakaj.
Trenér:
Eintracht Frankfurt: Hradecky – Ignjovski, Russ, Abraham, Oczipka – Hasebe (90+1. Medojević), Reinartz, Stendera (89. Flum) – Meier – Castaignos (84. Aigner), Seferović.
Náhradníci: Lindner – Zambrano, V. Kadlec, Aigner, Flum, Waldschmidt, Medojević.
Trenér:
Rozhodčí: W. Stark – M. Pickel, M. Petersen
Diváci: 55 322
Petr Frömel