Wolfsburg – Hertha 2:0 (kon.) | Hamburg – Frankfurt 0:0 (kon.) | W. Brémy – Ingolstadt 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach 1:0 (kon.) | Darmstadt – Bayern 0:3 (kon.)
SV Darmstadt 98
0:3 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 19.09.2015, 15:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Německá Bundesliga • 5. kolo
    63. Sebastian RODE - 0:3

63
    Bayern právě vstřelil branku!
    Uplynula sotva minuta a Mathenia znovu loví míč ze své branky! Původní střela SEBASTIANA RODEHO sice orazítkovala tyč, jenže čtyřiadvacetiletý hostující záložník se jako první dostal k odraženému míči a na jeho dorážku už Christian Mathenia dosáhnout nemohl!
    62. Kingsley COMAN - 0:2

62
    Tak dnešní zápas je jednoznačně ve znamení premiérových střelců! Sebastian Rode přesně našel na hranici šestnáctky KINGSLEYHO COMANA, který se z voleje trefil placírkou nechytatelně k tyči, stejně jako v první půli Vidal si tak připsal svoj první bundesligový gól!
    20. Arturo VIDAL - 0:1

20
    Ani ne po dvaceti minutách hry se Mnichovští dostávají do vedení. Douglas Costa si navedl míč na střed hřiště a poté jej posunul volnému ARTUROVI VIDALOVI, který se trefil ukázkově k tyči a zaznamenal tak svůj vůbec první bundesligový gól!