0:0 (0:0)
FC Barcelona
Středa 28.10.2015, 20:30 • Estadio Romero Cuerda • Španělský pohár • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Krásný středeční večer všem příznivcům onlajnů. Španělský pohár – Copa del Rey mám na svém programu 1. zápas osmifinálového utkání mezi týmy CF Villanovense – FC Barcelona.

Myslím si, že ani není nutné, abych psal kdo bude favoritem, protože je to celkem jednoznačné. Bylo by neskutečným překvapením, kdyby tým CF Villanovense, který hraje Segundu Division B, dokázal porazit tým nabitý hvězdami FC Barcelonu.

Zatím co Barcelona nemusela díky svému postavení hrát ještě ani jedno kolo tohoto poháru, tak Villanovense se muselo pavoukem prokousávat postupně kolo od kola. Nejprve porazili tým Pena 3:2, a poté si dokázali poradit i s týmem Ferrol, který porazili 2:1.

CF Villanovense: Fuentes – Trinidad, Super, Sanchez, Cubi – Pajuelo, Tapia – Moraga, Mato, Calatrava – Casi
    Náhradníci: Peral – Juanfran, Curro, Juanjo, Perez

FC Barcelona: Masip – Douglas, Bartra, Vermaelen, Mathieu – Kaptoum, Samper, Gumbau – Munir, Sandro, Adriano
    Náhradníci: ter Stegen – Alba, Alves, Aitor, Rakitič.

Domácí nastoupí v zelených dresech a hosté z Barcelony obléknou modrou kombinaci.

1

1
    Zápas nám zahájil výkop domácích.

2
    Barcelona ze začátku zápasu kombinuje na polovině hřiště.

3
    Barcelona je stále na míči, ale zatím nepodnikla žádný útočný výpad směrem k brance Fuentese.

5
    Na zemi leží Douglas, který dostal „naloženo“ v soboji s Casim.

5
    Ovšem již je na nohách a hra pokračuje.

6
    Na domácích fanoušcích je vidět jak si zápas užívají čehož je důkazem jejich radost i ze slabé střely vedle, kterou vyslal útočník Casi.

8
    Bartra dokázal dobře zastavit centr domácích z pravé strany.

10
    Barcelonští se dožadují penalty po faulu na Adriana, ale rozhodčí ukazuje,že z toho bude pouze rohový kop.

12
    Domácí se dokázali v pohodě a bez problému ubránit.

13
    Barcelona bude zahrávat přímý kop ze zhruba 18 metrů!

14
    Ten ale nedopadl podle představ hostů.

16
    Hosté stupňují svůj tlak a tlačí se více před branku domácích.

17
    První větší šanci má na svědomí Gumbau, který vystřelit z dvaceti metrů jen těsně vedle!

19
    Na druhé straně si první zákrok připsal Masip proti přízemní střele, kterou vyslal Casi.

21
    Centr Adriana nenašel žádného spoluhráče v modrém.

22
    Domácí CF Villanovense stále drží perfektně pevnou obranu a nedovolují Barceloně příliš ohrožovat Fuentese.

23
    Barcelony zahrávala standardní situaci z levého okraje vápna, ovšem přímou střelou vyrazil Fuentes do bezpečí.

25
    Naopak k pořádnému ohrožení branky se mohli dostat domácí, ale Masip pohlídal oba centr a podržel teď hosty.

27
    Nyní už jsou hosté opět u míče a budou opět dobývat obranu Villanovense.

29
    Další útok začne až od Masipa.

30
    Další šance pro hosty může být z přímého kopu, který se bude odehrávat téměř z rohu velkého vápna.

31
    Centr ve vápně našel nejprve Bartru, od kterého se míč odrazil k Munirovi, který ovšem poslal míč nad.

32
    Moragova tečovaná střela končí na rohu.

33
    Barcelona se ubránila, ale nyní ji čeká další roh.

35
    Hlavička jednoho z domácích jde nad branku Masipa.

36
    Domácím je pískaný útočný faul v barcelonském vápně.

37
    Dlouhý centr domácích končí až v zámezí a vykopávat bude Masip.

39
    Na držení míče Barcelona jasně vede, ale zatím jít k ničemu není.

40
    Centr domácích z pravé strany nenašel před brankou nikoho v zeleném dresu.

42
    Domácí zahrávali rohový kop, po kterém přišel centr na první tyč, kde dokonce přišla možná teč hostujícího obránce a balón končí na břevně!
    42. J.Sanchez (VLLN)

44
    A opět vidíme klasický obrázek prvního poločasu – kombinace Barcelony, která nemá nějakou valnou úspěšnost proti dobré obraně domácích.

44
    Ofsajd Sandra.

45

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsem gól neviděli a šancí také moc nebylo. Jediné co stojí za zmínku tak je šance domácích ze 42. minuty, kdy roh domácích skončil na břevně.

Druhý poločas začne přibližně ve 21:30.

Hráči obou týmů jsou připravení na start druhého poločasu.

46

46
    Barcelona nám zahájila druhý poločas! Doufejme, že se ve druhém poločasu dočkáme nějaké branky.

46
    Mathieu se dobře uvolnil za domácí obranou, ale střelu měl na dlouho nohu takže k přímému ohrožení Fuentese nedošlo.

49
    Rohový kop budou zahrávat domácí.

49
    Calatrava chtěl ohrozit Masipa přímo z rohového kopu, ale míč šel nad.

51
    Po prvé ve druhém poločase se Barcelona dostala opět k dlouhé kombinaci.

52
    Mathieu si potáhl míč doprostřed, ale následná střela šla daleko mimo.

54
    Žlutou kartu dostává Pajuelo (CF Villanovense), který zatáhl Sandra na středu hřiště.

54
    Následný centr jde do zámezí.

56
    Villanovense se nyní brání pouze dalekými odkopy.

57
    Bartrova střela téměř z poloviny hřiště jde mimo.

58
    Šanci domácích zastavil ofsajd.

59
    Žlutou kartu za ostrý skluz dostává Gumbau (FC Barcelona).

61
    Fuentes v poklidu přikryl míč před Sandrem.

63
    Na druhé straně uvidíme roh.

63
    Opět jsme viděli přímou střelu z rohové kopu,ovšem tentokrát Masip musel zasahovat.

63
    Sandro si připravil míč za vápnem a následná jeho střela šla jen těsně nad!

65
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Kaptoum, přichází Aitor.

65
    Sandro si připsal další povedenou střelu, kterou tentokrát zastavil Fuentes.

68
    Munir spadl ve vápně, ale ani nyní rozhodčí nepíská penaltu.

69
    Ani na dvakrát barcelonští nedokázali odcentrovat.

69
    Nyní se to povedlo, ale Sandro nedokázal zpracovat míč.

70
    Druhý ofsajd domácích v tomto zápase.

71
    Šance pro Barcelonu, která bude zahrávat rohový kop.

73
    Sledujeme další dlouho kombinaci Barcelony.

75
    Masip dobře přečetl hru a v poklidu pokryl centr.

76
    Střídání v týmu CF Villanovense: ze hřiště odchází Calatrava, přichází Juanjo.

78
    Rohový kop domácích, končí v náručí Masipa.

78
    Munir pokazil přihrávku a vhazovat bude domácí tým.

79
    V obrovské šanci se Tapia, který byl vápně zcela sám, ale při střele podklouzl a střela se mu tak nepovedla.

80
    Střídání v týmu CF Villanovense: ze hřiště odchází Casi, přichází Juanfran.

82
    Žlutou kartu dostává Trinidad (CF Villanovense), který zatáhl Mathieu.

83
    Následně Barcelona předvedl signál, který končí střelou z malého vápna nad.

84
    Sandro se uvolnil kličkou do středu hřiště, ovšem poté vypálil nad.

85
    Barcelona stupňuje tlak. Bude zahrávat rohový kop.

86
    Po rohovém kopu hlavička Barta a Fuentes musel vytáhnout bravurní zákrok.
    86. Fuentes (VLLN)

87
    Další rohový kop již tak povedený nebyl a u míče jsou domácí.

88
    CF Villanovense je velmi blízko cenné remíze s Barcelonou!

90
    Mathieu vybojoval rohový kop pro Barcelonu. Jedna z poslední šancí.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90+1
    Rohový kop pokryl domácí brankář Fuentes.

90+2

Pro domácí je remíza 0:0 historický výsledek, ovšem ještě je čeká odveta v Barceloně, kde Barcelona jistě nastoupí s jinou sestavou a dá se očekávat jiný průběh zápasu.

To je od nás vše! Děkuji za pozornost, Karel Milec. (22:19:59)

Karel Milec

Branky:

Karty:   54. Pajuelo (VLLN), 82. Trinidad (VLLN) – 59. Gumbau (BAR)

Náhradníci: ter Stegen – Alba, Alves, Aitor, Rakitič
    Středa 02.12.2015
    Barcelona - Villanovense 6:1

Branky: 4. Alves, 20. Ramirez, 31. Ramirez, 51. Haddadi, 70. Ramirez, 76. Haddadi – 29. Juanfran

Karty:   44. Mascherano (BAR) – 33. Trinidad (VLLN), 41. Perez (VLLN)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:10.