Boston – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – San Jose 1:2 (po pr.) | Toronto – Vancouver 4:2 (kon.)
Montreal – Colorado 1:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:5 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Pittsburgh 4:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Columbus – Arizona 5:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 7:0 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Edmonton 4:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 15.11.2015, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Užijte si zbytek víkendu! (03:50:29)

3. Eric Staal (CAR) 0+2

Neskutečný zápas je u konce! Carolina mělo v první polovině utkání jasně navrch a svou převahu také přetavila ve dvě branky. Tu první obstaral Lindholm. O druhou trefu Caroliny se v přesilové hře postaral Rask. K obratu Flyers zavelel v polovině utkání Schenn. Hosté si ve třetí třetině vytvořili tlak a tři minuty před koncem zápasu vyrovnal Simmonds. V prodloužení 3 na 3 poté obrat dokonal svou první brankou v letošní sezóně Jakub Voráček!

60:37 Jakub VORÁČEK - 2:3

60:37
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Philadelphia dokonává obrat skvělého utkání. Do střely Del Zotta od modré čáry vložil svou hůl JAKUB VORÁČEK, který svou první brankou v letošní sezóně rozhoduje o vítězství Philadelphie! Asistence: Michael Del Zotto, Claude Giroux

60:28
    Gostisbehere mohl přihrávat na lépe postaveného spoluhráče. Nakonec zvolil střelu zápěstím a jen o kousek minul.

60:01

Hostům se podařilo zásluhou Simmondse vyrovnat, a proto nyní uvidíme prodloužení 3 na 3. Kdo se nakonec bude radovat?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51
    Kotouč je ve středním pásmu. Vypadá to, že utkání půjde do prodloužení.

59:19
    Jordan Staal se už už natahoval po odraženém kotouči. V poslední chvíli mu jej vypíchl Schenn.

58:51
    Simmonds sice projel s kotoučem až do útočného pásma, ale domácí obránci jej k zakončení nepustili.

58:17
    Hosté po vstřelené brance nepolevují v aktivitě a snaží se přidat rozhodující trefu.
    56:51 Wayne SIMMONDS - 2:2

56:51
    Hosté využívají obrovský tlak a srovnávají na 2:2! Shane Gostisbehere vypálil od modré čáry. Jeho ránu před Wardem ještě tečoval WAYNE SIMMONDS, který nedal brankáři Caroliny šanci. Asistence: Shane Gostisbehere, Brandon Manning

56:13
    Hostům se teď nedaří najít cestu do pásma Caroliny. Obrana Hurricanes pracuje v posledních minutách na výbornou.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Lindholm (McClement, E.Staal), 26. Rask (E. Staal, Faulk) – 33. Schenn (Raffl, Voráček), 57. Simmonds (Gostisbehere, Manning), 61. Voráček (Del Zotto, Giroux)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Faulk, Hainsey, Pesce, Liles, Murphy, Hanifin – E. Staal, J. Staal, Lindholm – Skinner, Nash, Versteeg – Terry, Rask, Nordström – Gerbe, McClement, Nestrašil
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto, Schenn, Schultz, Gostisbehere, Manning – Raffl, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Leier, Laughton, Gagner, VandeVelde, Bellemare, White

Rozhodčí: Walsh, Pochmara – Murchison, Murphy