Boston – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – San Jose 1:2 (po pr.) | Toronto – Vancouver 4:2 (kon.)
Montreal – Colorado 1:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:5 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Pittsburgh 4:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Columbus – Arizona 5:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 7:0 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Edmonton 4:3 (kon.)
Montreal Canadiens
1:6 (0:3, 1:1, 0:2)
Colorado Avalanche
Neděle 15.11.2015, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

Odemne je to pro dnešek vše, pokud jdete spát, tak dobrou noc a pokud ne, tak hezkou neděli a dobré ráno. (04:00:26)

1. Retto Berra (COL) 40 zák., 1 gól, 97,5%
    2. Nathan MacKinnon (COL) 2+1
    3. Matt Duchene (COL) 1+2

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Fleischmann (MTL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:42
    Tomáš Plekanec(MTL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:20

JE za námi utkání kanadsko-americké NHL, ve kterém domácí Montreal podlehl Coloradu poměrem 1:6. Hosté rozhodli o své výhře především v devatenácté minutě, kdy vsítili dvě branky a odskočili tak svému soku. Vítěznou branku vstřelil právě v devatenácté minutě Nathan MacKinnon. Co se týče dění třetí periody, tak se oproti prvním dvou třetinám vystřídal brankář v bráně Habs, do třetí periody nastoupil Dustin Tokarski. První velkou šanci měl kapitán domácích Max Pacioretty, ale ten nechal pouze vyniknout pravý beton Berry a ochvilku později nechal vyniknout stejnou část výstroje hostujícího brankáře Andrej Markov. Další velká šance už skončila brankou, ale na opačné straně hřiště, MacKinnos vystřelil a Matt Duchane zvýšil na 1:5. Další branku přidal o tři minuty později Mtichell, kterého našel Martinsen a bylo hotovo.

59:22
    Probíhá poslední minuta, domácí v pásmu.

58:10
    Plekanec vystřelil z pravého křídla a Pacioretty z dorážky přestřelil branku Berry, velká škoda.

58:01
    Ofsajd hostí a troufám si říct, že je již rozhodnuto.

57:24
    Obránci Avalanche rozehrávají za brankou Berry.

56:54
    Martinsen posílal puk před branku, ten se odráží do rohu.

56:26
    Usazení v útočném pásmu se jim na chvíli podařilo, ale už jsou zpět za vlastní bránou.

55:57
    Montrálščí se pokouší dostat z pásma a usadit se v útočném pásmu.
    John MITCHELL - 1:6

54:10
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A máme tu šestou branku v sítí Montrealu! Martinsen a McLeod protáhli puk po pravé straně do pásma a prvně jmenovaný jej předložil JOHNU MITCHELLOVI a tn jej poslal za bezmocného Tokarskiho. Asistence: Andreas Martinsen, Cody McLeod.

53:53
    Hostující hráči uklidňují hru ve vlastním pásmu a nikam se neženou.

53:10
    Inkasovaná branka totálně zmrazila domácí.

52:17
    Pacioretty se hnal po pravém křídle, ale jeho střelu pod horní tyč vyrazil vyrážečkou perfektní Berra.
    Matt DUCHENE - 1:5

51:05
    Hosté zasypali domácího brankáře několika střelami, tu předposlední vyslal Nathan MacKinnon a tu poslední dorážkou MATT DUCHANE a zvýšil tak na 1:5, když přehodil beton Tokarskiho. Asistence: Nathan MacKinnon, Tom Barrie.

50:18
    Hosté se drží v pásmu.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 29. Gallagher (Plekanec, Pacioretty) – 4. Grigorenko (Duchene), 19. MacKinnon, 19. MacKinnon (Grigorenko, Duchene), 33. Comeau, 52. Duchane (MacKinnon, Barrie), 55. Mitchell (Martinsen, McLeod)

Montreal Canadiens: Condon (41. Tokarski) – Markov "A" , P.K. Subban "A" , Beaulieu, Petry, Gilbert, Pateryn – Pacioretty "C" , Plekanec "A" , Gallagher "A" – Eller, Galchenyuk, Sjomin – Fleischmann, Desharnais, Weise – Smith-Pelly, Mitchell, Flynn
    Colorado Avalanche: Berra (Pickard) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Guenin – Grigorenko, MacKinnon, Duchene – Comeau, Soderberg, Iginla "A"- McLeod "A" , Mitchell, Martinsen – Everberg, Street, Skille

Rozhodčí: Chris Rooney, Ghislain Hebert – Rob Martell, Marc Joannette