Novokuzněck – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – Toljatti 2:5 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 2:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Ak Bars Kazaň
Neděle 15.11.2015, 12:30 • Yunost Sport Palace • KHL

Pro dnešek je to ode mě vše, ale samozřejmě se na vás budu těšit u dalších on-line přenosů. Napočtenou! (14:51:28)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Pavel Francouz 34 zákroků, 2 góly, 94.44%
    Filip Novák 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:32
    Martin Růžička 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:12

Marek Ďaloga 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:42

Zápas je tedy u konce a tři body si odváží hostující Ak Bars Kazaň! Ve třetí třetině jsme sice hodně dlouho čekali na jakousi gólovou šanci, ale nakonec se ujala pohledá individuální akce Gluchova, ze které vytěžil gól Fjodor Malychin. Při závěrečném tlaku měli domácí hráči dvě obrovské šance na vyrovnání, ale puk už do sítě Emila Garipova dostal nedokázali a z dvanácté příčky Východní konference se tak neodlepí.

59:45
    Další střela už mezi tři tyče nemířila a hosté poté vyhodili puk z vlastního pásma. Tohle už Kazaň zvládne!

59:20

58:49
    Neuvěřitelné! Po další vyražené střele se k volnému puku dostal Filip Novák, který mohl skórovat, ale místo odkryté části brány trefil jen boční síť!

58:34
    Pavel Fracnouz zůstává na střídačce a domácí to zkusí v šesti!

58:34
    Fantastický Garipov! Hostující brankář vyrazil dělovku z levé strany pouze před sebe, ale Maxim Jakucenja zblízka trefil jen lapačku ruského gólmana! Někteří hráči Čeljabinsku už zvedali ruce nad hlavu, ale vyrovnání se nedočkali!

58:09
    Před chvílí byly oznámeny poslední dvě minuty třetí třetiny a hosté dostávají puk znovu do neutrální zóny.

57:31
    Michajl Gluchov vytlačil kotouč z pásma Kazaně až k druhé modré čáře, kde jej odzbrojil vracející se obránce Traktoru.

57:20
    Velká šance pro domácí! Za hrubost je vyloučen Dmitrij Archipov (KZN) a Traktor si zahraje přesilovou hru. Mezitím si domácí trenér vybírá oddechový čas.

56:59
    Domácí se ne a ne dostat zpátky ke Garipovovi. Kazaň si nyní počíná skvěle.

56:19
    Čeljabinsk na několik vteřin obsadil útočné pásmo, ale výsledkem byla jen zablokovaná rána od modré, která po chvíli zmizela ve středním pásmu.

55:22
    Nyní už však kotouč míří přes střední pásmo k Francouzovi, kde ho přebírá domácí bek, jenž zajíždí za vlastní bránu a počká si na čerstvé síly Traktoru, které naskakují ze střídačky.

54:58
    Garipov likviduje dvě střely domácích. Ti se však stále drží v útočném pásmu a snaží se vyrovnat.

54:09
    Další střelecký pokus hostů už zlikvidoval Francouz lapačkou a vhazovat se bude po jeho levici.

53:52
    Záhy mohlo být prakticky rozhodnuto, jenže to by jeden z hostujících hráčů musel mířit z mezikruží do prostoru branky!

53:30
    Domácí se samozřejmě okamžitě snažili zaútočit, avšak jejich ofenzíva byla zastavena pozornou obranou Kazaně.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 26. Osnovin (Jakucenja, Růžička) – 31. Möller (Azevedo), 53. Malychin

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Danilišin) – Quint, Borodkin, Novák, Pervyšin, Davydov, Martynov, Petrov, Klimontov – Osnovin, Růžička, Jakucenja – Popov, Pestunov, Glinkin – Čistov, Penkovskij, Kručinin – Gubarev, Rybakov, Kokujov
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Konstantinov) – Jarullin, Ďaloga, Bělov, Musin, Zacharčuk, Wilson, Tokranov – Gluchov, Varnakov, Malychin – Sjögren, Möller, Azevedo – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – Svitov, Archipov

Rozhodčí: Keith Kaval, Eduard Odinš – Dmitrij Parfjonov, Viktor Tomilov

Diváci: 7.500