Letňany – Kobra 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 1:6 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (3:2 po s.n.)
Hvězda Praha – Klatovy 9:2 (kon.) | PZ Kladno – Karlovy Vary B 7:1 (kon.) | Klášterec nO – Most 4:2 (kon.)
po s.n. (3:2)
HC Stadion Litoměřice
5:4 (0:0, 2:1, 2:3 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 20.11.2015, 19:00 • Kalich Arena • Liga juniorů • 13. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice.
    Autorem vítězné branky je DOMSKÝ.

59:35
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak tohle musí domácí hodně mrzet. Hosté se usadili před Sklíbou a po několika dorážkách kotouč z bezprostřední blízkosti protlačil do branky ONDŘEJ KOPTA a završil tak svůj hattrick. Asistence: Martin Patzelt, Jan Trončinský

59:03
    Slovan míří do útočného pásma, Kosina odjíždí na střídačku.

55:16
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Pět minut před koncem jde Stadion do vedení! ONDŘEJ SÝKORA vyjel z levého křídla před Kosinu a kotouč mu hbitě zasunul mezi betony předtím, než se gólman hostí stihl zorientovat. Bez asistence.

51:48
    Ondřej Kopta jel sám na domácího brankáře, který betonem zastavil jak jeho první pokus, tak i nebezpečně vypadající dorážku.

47:03
    Domácí se teď prosadili velmi podobným způsobem, jako Slovan. Melichar přihrál na TOMÁŠE KRÁTKÉHO a ten střelou z voleje orazítkoval vnitřní tyč ústecké svatyně. Asistence: Václav Melichar, Ondřej Sýkora

46:00
    Hosté jdou poprvé do vedení. Roman Navarra nahrál zpoza branky na volného ONDŘEJE KOPTU, který neměl sebemenší problém uklidit kotouč do branky. Asistence: Roman Navarra

40:49
    Tohle bude ještě drama! ROMAN NAVARRA si najel přímo před Sklíbu a zakončil mezi betony domácího gólmana. Asistence: Marek Macek

38:35
    Minka trefil z mezikruží břevno!

33:25
    Poprvé v druhé třetině bude mít Stadion početní výhodu. Vyloučen je Jakub Koval za držení.

31:42
    Slovan snižuje, ONDŘEJ KOPTA poslal kotouč z bezprostřední blízkosti do horního růžku litoměřické svatyně. Asistence: Martin Patzelt

28:52
    Slovan má šanci snížit, Litoměřice hrály v šesti a sudí jim tedy uděluje dvouminutový trest.

24:09
    Kosina hrubě chyboval a kališníci již vedou o dvě branky. Gólman hostí vyjel z moc daleko od své svatyně a kotouč se od něj dostal ke Krátkému, který pouze promách. TOMÁŠ ZEDEK se ale už ale nemýlil – 2:0. Asistence: Lukáš Minka

23:40
    Tak tohle bylo nádherné! ONDŘEJ SÝKORA se dostal do úniku a bekhendem poslal kotouč za skrčeného Kosinu. Asistence: Lukáš Minka a Michal Winnerlich

13:50
    Dvě minuty uvidíme hru čtyři na čtyři. Drha (UNL) dostává dvě minuty za nesportovní chování, Šikner (LTM) si ke stejném trestu může přičíst ještě dvakrát deset minut a utkání pro něj končí. Trest za něj odpyká Ondřej Lauko.

11:10
    První přesilovka pro Slovan, trestnou lavici Litoměřic jde zahřát Sýkora za sekání.

05:31
    Domácí si vyzkouší početní výhodu, za nedovolené bránění odjíždí na trestnou Famil Amirov.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 24. Sýkora (Minka, Winnerlich), 25. Zedek (Minka), 48. Krátký (Melichar, Sýkora), 56. Sýkora, rozh. náj. Domský – 32. Kopta (Patzelt), 41. Navarra (Macek), 46. Kopta (Navarra), 60. Kopta (Patzelt, Trončinský)