po s.n. (3:2)
HC Dukla Jihlava
6:5 (1:1, 3:1, 1:3 - 0:0)
HC Slavia Praha
Středa 16.12.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 34. kolo

44:13
    Jakub Flek (JIH) za brankou zbytečně zahrál vysokou holí a Slavia bude mít šanci na snížení zápasu.

Na vyloučení: 3-8.

39:00
    Nathan Robinson (SLA) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Může být rád, že to je pouze klasický trest

Na vyloučení: 2-8.

37:58
    Jihlava v závěru druhé třetiny půjde do oslabení. Martin Kohout (JIH) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 2-7.

36:16
    Tomáš Andrlík /SLA) u mantinelu šel do souboje zbytečně vysokou holí a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-7.

31:18
    Čachotský měl u pravého kruhu obranného pásma Slavie kotouč a prováděl svoje útočné kličky, kde dostává Pavel Kašpařík (SLA) dvě plus dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 1-6.

20:37
    Tomáš Čachotský ve středním pásmu prošel kolem Davida Hrušky (SLA), kterého se zbavil kličkou, a útočník hostí jej podrazil.

Na vyloučení: 1-4.

13:41
    Před svojí brankou atakoval jeden Peter Hraško (SLA) jihlavského hráče a jde také ven – hrubost. Po 24 vteřinách vyprší trest Důrase a poté bude hrát Dukla 70 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 1-3.

13:15
    Miloslav Čermák (SLA) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 1-2.

12:05
    Přesilovou hru si vyzkouší také Slavia Praha. Na trestnou lavici usedá Michal Důras (JIH), který se provinil sekáním.

Na vyloučení: 1-1.

07:46
    Poprvé v zápase se bude vylučovat. Na trestnou lavici odchází Angel Krstev (SLA) za hrubost.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 15. Diviš (Kaláb), 35. Kaláb (Šimek, Jergl), 37. Důras (Kaláb, Čachotský), 38. Kaláb (Čachotský), 45. Důras (Zadražil, Skořepa), rozh. náj. Čachotský – 9. Kašpařík (Bahenský, Pavlin), 37. Mikulík, 54. Bahenský (Čermák, Kašpařík), 59. Vas (Hruška, Čermák), 60. Čermák (Pavlin, Hruška)