Buffalo – New Jersey 0:2 (kon.) | NY Islanders – Florida 1:5 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 4:2 (kon.)
Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.) | Toronto – Tampa 4:5 (po pr.) | Montreal – San Jose 1:3 (kon.)
Nashville – Calgary 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 6:2 (kon.)
Chicago – Colorado 0:3 (kon.) | Dallas – Columbus 5:1 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, potvrdilo se, že rozhoduje každá chybka! Domácí se dostali kupředu v přečíslení dvou proti jednomu, Voráček přihrál SHAYNU GOSTISBEHEROVI, který už měl jednoduchou práci, odkrytou bránu trefil a přiřkl Philadelphii bod navíc! Asistence: Jakub Voráček

58:25
    Schenn v rohu hřiště podržel kotouč, nahrál jej do jízdy Jakubu Voráčkovi, ten ale mířil až moc přesně, trefil totiž břevno!
    Jeff SKINNER - 3:3

49:07
    Carolina právě vstřelila branku!
    Čepice na led, máme tedy hattrick! JEFF SKINNER vybojoval puk ještě ve středním pásmu, udělal několik velmi rychlých kroků, navedl do puk na osu hřiště a z mezikruží zpoza obránců vypálil, trefil se přesně do růžku. Asistence: Phil Di Giuseppe a Justin Faulk

39:54
    Medveděv (PHI) musel zatáhnout za ruční brzdu při úniku Erica Staala, dostává za to dvě minuty za hákování.

37:40
    Domácí mohou navíc navýšit své vedení, Justin Faulk (CAR) si totiž dvě minuty za podražení. Každý faul je většinou zbytečný, tento byl ale dvojnásob.
    Sean COUTURIER - 3:2

36:28
    Nedáš, dostaneš! Domácí se dostali velmi rychle kupředu, s pukem se za obranu vydal SEAN COUTURIER, který zakončil bekhendem. Lack kotouč sice vyrazil, ale pouze na hůl obránce Slavina, který si puk srazil do odkryté brány, ukázkový vlastenec. Asistence: Jakub Voráček a Matt Read

36:12
    Hosté ujeli do přečíslení dva proti jednomu, Hainsey mohl přihrávat na lépe postaveného Versteega, ale nakonec volil střelu, Neuvirth skvěle zasáhl.

33:12
    Zdá se, že se tresty Simmondse a Malona vykrátily, ačkoliv domácí útočník odešel do šaten. Každopádně se hraje v plném počtu.

Simmonds (PHI) – 2 min. za rozpoutání bitky, 5 min. za bitku a 10 min. osobní trest.

Malone (CAR) – 2 min. za faul kolenem, 5 min. za bitku.

33:12
    Po ošklivém střetu uprostřed hřiště, kdy Malone podrazil Raffla, se do sebe pustili Simmonds a Malone, domácí útočník byl v této bitce jasně lepší a po zásluze soupeře složil k ledu.

30:04
    U střídačky domácího celku došlo k podivnému zákroku, které je potrestán dvěma minutami. Medveděv (PHI) dostává trest za podražení.

30:01
    Giroux projel celým hřištěm až do útočného pásma, kde se ale neodhodlal ke střele, a tak raději nechal tuto práci na svých spoluhráčích. Ti se spolu ale již moc nedorozuměli, a tak z nadějné pozice pouze naskočil Lackovi další zákrok do statistik.

27:00
    Po Voráčkově střele se dostal k dorážce Schenn, avšak Lack předvedl perfektní zákrok proti oběma šancím!

26:40
    Další vyloučení na hostující straně, dvě minuty si tentokrát odsedí Lindholm (PHI) za nedovolené bránění.
    Brayden SCHENN - 2:2

24:35
    Máme zde ale bleskurychle vyrovnáno! Schenn si vyměnil kotouč s Rafflem, který se s ním dostal do útočného pásma do přečíslení, nabídl ho na druhou stranu do jízdy BRAYDENU SCHENNOVI, který si ho rychle zpracoval a trefil se přesně k tyčce. Asistence: Michael Raffl a Shayne Gostisbehere
    Jeff SKINNER - 1:2

23:37
    Jak málo stačí. Neuvirth předvedl několik dobrých zákroků, nyní už na vše byl ale krátký. Střelu od modré ještě vyrazil, puk pak ale jemně přizvedl Stall a JEFF SKINNER ho ve vzduchu trefil, a dopravil ho tak do odkryté sítě. Asistence: Jordan Staal a Brett Pesce

22:13
    Druhé vyloučení pro domácí, opět je tím hříšníkem Laughton (PHI). Nyní dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    Jakub VORÁČEK - 1:1

20:23
    Jestliže jsme v první třetině viděli rychlý gól, tak toto bylo neskutečně rychlé! Radko Gudas dostal přihrávku na modrou, odkud poslal na Lacka celkem nízkou střelu. Před ním ale stál připravený JAKUB VORÁČEK, který dokázal puk jemnou tečí nasměrovat přímo mezi Lackovy betony. Asistence: Radko Gudas a Sean Couturier

18:17
    Z rohu kluziště se odrazil kotouč nečekaně před bránu přímo na hůl Raska, který trochu překvapen nezvládl přesnější zakončení, a trefil se Neuvirthovi přímo do nastavené lapačky.

11:33
    Manning si vyjel zpoza branky skoro až před ni, kde se snažil rychlou přihrávkou vyzvat ke skórování Couturiera, k tomu se ale kotouč nedostal, jinak by mohl pálit do odkryté brány.

02:14
    Je zde ale vyloučení, na dvě minuty si odchází sednout Laughton (PHI) – dvě minuty za držení.
    Jeff SKINNER - 0:1

01:56
    Tak to je úvod jako blázen! JEFF SKINNER přebral puk ve středním pásmu, dostal se za modrou čáru. V obranném pásmu si zasekl puk tak, že se zbavil Schultze a trefil se přesně mezi betony brankáře Neuvirtha! Asistence: Phil Di Giuseppe, Jaccob Slavin

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 21. Voráček (Gudas, Couturier), 25. Schenn (Raffl, Gostisbehere), 37. Couturier (Voráček, Read), 62. Gostisbehere (Voráček) – 2. Skinner (Di Giuseppe, Slavin), 24. Skinner (J. Stall, Pesce), 50. Skinner (Di Giuseppe, Faulk)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Del Zotto, Gudas, Schultz, Medveděv, Manning, Gostibehere – Raffl, Giroux "C", Schenn – Voráček, Couturier, Simmonds – Read, Laughton, Umberger – Vandevelde, Bellemare, White
    Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E. Staal "C", Lindholm – Nordstrom, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Malone, McClement, Terry