Banská Bystrica – Trenčín 1:3 (kon.) | Košice – Martin 4:2 (kon.) | Piešťany – Zvolen 2:5 (kon.)
Nitra – Poprad 1:2 (po pr.) | Žilina – Skalica 5:4 (kon.)
MsHK Žilina
5:4 (1:0, 3:4, 1:0)
HK Skalica
sk Pondělí 28.12.2015, 18:00Tipos Extraliga (SR)
    47:45 Richard HUNA - 5:4

47:45
    Žilina dala gól!

Tak ten gól po dlhom telefonovaní platí, hokejka RICHRDA HUNU nebola nad úrovňou brvna.
    38:59 BARÁK - 4:4

38:59
    Skalica dala gól!

Už siedmy gól v tejto tretine. Po vyhranom buly prišla strela od modrej a puk končí v sieti. Autorom je JINDŘICH BARÁK.
    33:25 ŠKODA - 4:3

33:25

Dobrá akcia Žiliny, pri ktorej si dvaja hráči prenechali puk a VLADMÍR ŠKODA to trafil spomedzi kruhov perfektne. Už šiesty gól v druhej tretine.
    29:06 LANTOŠ - 3:3

29:06

What a period! Najprv domáci neuspeli v situácií dvoch na jedného, za bránou dokonca ostal ležať jeden ich hráč, ale Skalica išla dopredu, až strelila gól, ktorý je pripísaný VLADIMÍROVI LANTOŠOVI.
    24:30 BEZÚCH - 3:2

24:30

Reichelova delovka našla iba pozorného Tomeka, ktorý však len vyrazil puk k JURAJOVI BEZÚCHOVI a ten ho dostal do siete.
    24:04 BREJČÁK - 3:1

24:04

Tentoraz sa už JÁN BREJČÁK gólu dočkal, keď si jeho strelu od modrej do vlastnej brány tečoval jeden z obrancov Skalice.
    22:29 BARÁK - 2:1

22:29

Rýchla odpoveď ale prichádza na druhej strane, kde s apo nahodení pred bránu v podaní Zálešáka presadzuje obranca JINDŘICH BARÁK.
    22:00 HANDLOVSKÝ - 2:0

22:00

Daniel Brejčák vystrelil od modrej a aj keď jeho strela ešte v sieti neskončila, tá od LUKÁŠA HANDLOVSKĚHO už áno.
    1:23 DREVENÁK - 1:0

1:23

A máme tu veľmi rýchlo aj prvý gól. Romančk vyrazil pred seba od modrej čiary a MILAN DREVENÁK ju dokázal doraziť do brány.

Matej Kubove

Branky a nahrávky: 2. Drevenák (Ježek, Kurali), 22. Handlovský (Stupka, Brejčák), 25. Brejčák (Huna, Huna), 34. Škoda (Handlovský, Stupka), 48. Huna (Huna, Novotný) – 23. Barák (Zálešák), 25. Bezúch (Reichel), 30. Lantoš (Novák, Komínek), 39. Barák (Brendl)

MsHK Žilina: Tomek – Brejčák, Zaťko, Homer, Ťavoda, Leško, Kurali, Makovský, Mendrej – Richard Huna, Róbert Huna, Novotný – Handlovský, Škoda, Stupka – Drábek, Ježek, Drevenák – Rogoň, Valášek, Švec
    HK Skalica: Romančík – Barák, Reichel, Novák, Opalek, Jankovič, Zukal, Horváth – Mickievics, Brendl, Pašek – Komínek, Školiak, Korýtko – Bezúch, Klíma, Markulinec – Trenčan, Zálešák, Lantoš