SK Karviná – Val. Meziříčí 3:4 (1:2 po s.n.) | Řisuty – Žďár n/S 3:4 (po pr.) | Vrchlabí – Sokolov 3:0 (kon.)
Nymburk – Klášterec nO 13:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 7:3 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:0 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 7:1 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 1:0 (kon.) | Bílina – Písek 1:4 (kon.)
Klatovy – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Vsetín – Opava 8:4 (kon.) | Kobra – Kolín 4:3 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 3:0 (nedohr.) | Pelhřimov – Děčín 7:5 (kon.) | Trutnov – Jindř. Hradec 6:1 (kon.)
HC Technika Brno
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 09.01.2016, 17:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemný podvečer z hokejových hal v Brně. Kousek od místa, kde včera odehrála duel brněnská Kometa proti Spartě, se dnes střetnou druholigoví hokejisté z města pod Špilberkem proti výběru z Moravských Budějovic.

HC Moravské Budějovice 2005

Hokejisté Moravských Budějovic působí v průběhu sezóny vyrovnaně. Celkem odehráli 31 utkání, ze kterých čtrnáctkrát vyhráli a stejný počet prohráli. Tři utkání šla do prodloužení a tam získal celek z Třebíčska celkem pět bodů, za dvě výhry a jednu prohru. Poslední dobou se žihadlům příliš nedaří. Z posledních čtyř utkání totiž ani jednou nevyhráli a černou šňůru budou chtít přetrhnout právě v Brně.

Posledních pět utkání

Valašské Meziříčí – Moravské Budějovice 7:11
    Nový Jičín – Moravské Budějovice 7:5
    Hodonín – Moravské Budějovice 6:3
    Moravské Budějovice – Slezan Opava 2:3
    Moravské Budějovice – Vsetín 2:4

Vysokoškoláci mají opačné problémy. V nohách mají čtyři výhry a budou usilovat o prodloužení dobré série. Po dlouhé době si svěřenci Romana Kaňkovského na domácím kluzišti. Naposledy tomu tak bylo 18. prosince kdy hokejisté Techniky překvapivě porazili v základní hrací době Frýdek-Místek. Naváží brněnští druholigoví hokejisté na poslední úspěchy?

Poruba – Technika 8:0
    Technika – Frýdek-Místek 3:2
    Kopřivnice – Technika 1:3
    Technika – Hodonín 1:0
    Valašské Meziříčí – Technika 3:6

HC Technika Brno: Jekel (Novák) – Strýček, Navrátil, Zbořil, Šidák, Sedlák, Havíř (A), Habrovec (C) – Bustin, P. Brzobohatý, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek (A), Biolek, Kadlec, M. Brzobohatý, Polesný, Látal, Piskoř.

Hlavní trenér: Roman Kaňkovský.

HC Moravské Budějovice 2005: Máj (Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec (A), Fejt, Peroutka, Šťáva, Randa – Matějka, Krutiš (A), Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Trojan (C), Horký, Vlašín.

Hlavní trenér: Jiří Rech.

Rozhodčí: Dědek – Lainka, Čuňočka.

Do začátku utkání zbývá necelých patnáct minut, výprava budějovických fanoušků však už chystá žlutočernou výbavu, aby mohla podporovat svoje favority. To kotel domácích zatím zeje prázdnotou.

Už i příznivci Brněnských si našli cestu na ochozy místní haly. Technika se musí vypořádat s absencí nejlepšího střelce Petra Jurči. Uvidíme, zda se to svěřencům Romana Kaňkovského podaří. Utkání co nevidět započne.

00:01

00:02
    Látal proti Matějkovi na úvodním buly úspěšnější. Technika se hned vrhá do první akce.

00:31
    Kadlec se šikovným manévrem zbavil na vlastní polovině napadajících žihadlem, puk však nevyvezl a hosté se mohli dostat do dobré příležitosti.

01:20
    Zbořilovu střelu zastavil Paták a brněnský obránce musí spěchat zpátky.

01:31
    Nepřesná rozehrávka svěřenců Romana Kaňkovského. Zakázané uvolnění.

01:40
    Pěška střílel hned po vhazování těsně nad Jekelovu klec.

02:19
    Mikeš se zkoušel prosadit mezi kruhy, obrana domácích byla na svém místě a situaci vyřešila s přehledem.

02:27
    Domácí si zahrají první přesilovou hru. Vyloučeným hráčem je Dominik Fejt (MBU). Provinil se naražením zezadu. Navíc inkasuje i desetiminutový osobní trest.

03:34
    Technika právě vstřelila branku!
    První přesilová hra je využita. Po střele Sedláka se před Májovou svatyní nejlépe zorientoval ONDŘEJ LÁTAL a posílá Techniku do vedení. Bez asistence.

03:53
    Paták (MBU) přidržel protihráči hůl a opět posílá svůj celek do oslabení.

04:00
    Hosté vyhazují. Tuto přesilovou hru začínají tedy mnohem lépe, než tu předešlou.

04:20
    Michal Brzobohatý střílel na bránu a jeden z jeho spoluhráčů před bránou perfektně tečoval černou pryž přímo ve vzduchu, Máj reflexivním zákrokem podržel svůj tým.

04:53
    Sovy se stále drží v pásmu.

05:08
    Druhá početní výhoda a domácí jdou do dvoubrankového vedení. Na modré čáře napřáhl Adam Šidák a do dráhy kotouče vložil svoji hůl ONDŘEJ STEHLÍK. Hosté po druhém inkasovaném gólu mění brankáře. Asistence: Adam Šidák.

05:30
    Vysokoškoláci jsou při chuti. Ihned po buly se snaží ohrozit svatyni žihadel.

05:39
    V brněnském brankovišti se strhla menší potyčka, za kterou hlavní sudí neváhá vylučovat. Na trestné lavici si posedí Jan Sedlák (TEC) a Jan Trojan (MBU). Oba dva za hrubost.

06:04
    Jekel kryje střelu Randy, která mířila do horních pater gólmanovy svatyně.

06:24
    Randa hledal před Jekelem Horkého, který si dobře sjížděl na střílenou přihrávku, černý nesmysl k němu však nedoputoval.

06:55
    Od mantinelu zkoušel štěstí Šťáva, brněnští obránci však jeho pokus zblokovali.

07:21
    Při hře ve čtyřech se Technice nepodařila rozehrávka a kotouč přejel všechny čáry až na zakázané uvolnění.

07:37
    Šťastný poslal za bránou kotouč přímo na hůl Látala, který však neměl v blízkosti žádného spoluhráče, kterému by nabídl skórovat do prázdné klece, všichni totiž zrovna odcházeli střídat.

08:13
    Nepřesný přechod Techniky přes modrou čáru znamená postavení mimo hru.

08:26
    Strýček neuspěl v rychlostním souboji s Pěškou a hostující forvard se dostal ke střele, která však neohrozila Jekela.

08:45
    Osobní desetiminutový trest inkasuje hostující Mikeš (MBU). Nesportovní chování.

09:15
    Šťastný kryje další domácí pokus a přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levici.

09:42
    Kotouč už se dostával mezi kruhy k najíždějícímu Trojanovi, na poslední chvíli však zasáhla brněnská defenzíva a vypíchla nápaditou přihrávku.

10:09
    Po teči domácích končí puk v ochranné síti.

10:15
    Hned po buly to zkoušel Sechovec, Stehlík však bruslí odrazil jeho pokus opět vysoko nad.

10:22
    Tak i hosté dostávají možnost prosadit se v početní převaze. Jiří Čtvrtníček (TEC) bránil svého soupeře v rozporu s pravidly – nedovolené bránění.

10:51
    Šťáva šikovně pronikl do útočného pásma a hosté rozestavěli svoji formaci před Jekelem.

11:20
    Ten stejný hráč viděl nyní skvěle najetého spoluhráče před Jekelem, domácí obraně se však podařilo zablokovat pas a nejspíše i překazili gólovou radost hostí.

11:48
    Půl minuty si zahrají hosté dvojnásobnou přesilovku. Dominik Piskoř (TEC) zahákoval svého soupeře a odpyká si dvě minuty.

11:48
    Domácí vyhráli důležité buly a okamžitě vyhazují kotouč pryč z pásma.

12:12
    Žihadla se tam samozřejmě okamžitě vracejí.

12:19
    Zbořil dobře zablokoval střelu Šťávy, která míří do ochranné sítě.

12:37
    Pěškovi se nepodařilo přes Šidáka poslat pas před domácí klec a Technika už bruslí se čtyřmi muži na ledové ploše.

13:22
    Brzobohatý spěchal za pukem v útočné třetině, Pelikán byl ale rychlejší.

13:48
    Domácí jsou již kompletní.

14:01
    Pelikán trošku riskantně projížděl s kotoučem svým brankovištěm, k jeho štěstí mu to ale vyšlo.

14:46
    Čárový rozhodčí nechtěně zastavil nepřesnou rozehru domácích a i proto se nejspíše nepíská zakázané uvolnění.

15:38
    Strýček v lehu zabránil finální přihrávce do Jekelova prostoru.

15:58
    Pěška po šikovné kličce před Jekelem trefil nejspíše tyč brněnské klece, následně Matějka úplně sám mezi kruhy nepřekonal fantoma s maskou v bráně vysokoškoláků. To byly dvě obrovské šance žihadel.

16:46
    Randa zastavil ve středním pásmu přihrávku na Bustina a žene svůj tým do dalšího útočného snažení.

17:13
    Nicméně to končí ofsajdem.

17:27
    Zbořil nestihl zachytit černou gumu v pásmu soupeře a Technika začíná zakládat útok od středového kruhu.

18:12
    Bratrský pas. I tak by se dala nazvat přihrávka Michala Brzobohatého na Patrika Brzobohatého, nic vážnějšího však ze situace u modré čáry žihadel nevzešlo.

18:40
    Zakázaným uvolněním se provinili hosté. Vhazovat se bude po levici gólmana Šťastného.

18:55
    Nejproduktivnější hráč hostí, Lukáš Havel, dokázal vyhrát souboj u mantinelu a posílá puk pryč ze svého pásma.

19:00
    Poslední minuta první třetiny byla právě ohlášena. Moravské Budějovice drží nyní svého soupeře v pásmu.

19:28
    Střela Sechovce končí v náruči Jekela, ten přerušuje hru a hosté střídají.

19:38
    Bustin se dral před Šťastného, ten raději přikryl touš pod lapačku.

20:00

První dvacetiminutovka je u konce. Domácí odjíždějí do kabin s lepším pocitem a dvougólovým vedením, když už ve čtvrté a v šesté minutě se prosadili Ondřej Látal a Ondřej Stehlík. Další třetina začne přibližně 17:52.

20:01

20:03
    Látal proti Matějkovi na úvodním vhazování opět úspěšnější.

20:27
    Kadlec chtěl napadat protihráče, podíval se na rozhodčího, který měl zdviženou pravici pro signalizovaný ofsajd a tak raději pásmo žihadel opustil.

21:07
    Střelu Patrika Brzobohatého od levého mantinelu dobře zablokoval Matějka.

21:30
    Jekel před dojíždějícím Trojanem raději rozehrál kotouč zpoza brány, následná akce domácích končí až u Šťastného, který hru, na rozdíl od Jekela, přerušuje.

21:48
    Strýčkova bomba proletěla těsně vedle pravé Šťastného tyče.

22:18
    Mikeš z pravého kruhu prověřil Jekelovy betony. Domácí gólman připraven.

22:38
    Do přečíslení tři na dva se dostali hosté, vše zakončoval střelou z levé strany Paták, naneštěstí pro žihadla jeho projektil proletěl nad horní tyčí klece vysokoškoláků.

22:39
    Stehlík v rychlostním souboji se Sobotkou přebruslil hostujícího obránce a Šťastný musel před rychlonohým forvardem pokrýt kotouč.

23:16
    Sedlák dostal namazáno na modré čáře, před ním nikdo nebyl, udělal pár rychlých temp a rázem byl sám před bránou. Na poslední chvíli se do jeho pokusu položil soupeř a rána tak letěla mimo Šťastného bránu.

23:43
    Extraligový veterán Havíř dostal nyní velice nešťastně kotoučem do obličeje, nebyla to sice velká rána, i tak se však elitní obránce vzpamatovává na střídačce.

24:05
    Čtvrtníček chtěl překvapit hostujícího muže v masce střelou zápěstím, Šťastný vyráží.

24:23
    Důrazný Bustin na brankovišti. Slovenský forvard se pokoušel protlačit puk vší silou do hostující brány. Neúspěšně.

24:34
    Šťastný opět přerušuje hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Techniky.

25:03
    Kadlec svým napadáním znepříjemňuje soupeři rozehrávku ve vlastním pásmu.

25:32
    Po odrazu od brusle čárového rozhodčího se řítil do brejku Patrik Brzobohatý, nedokázal však propasírovat černou pryž mezi Šťastného betony. Hostující gólman nevěděl kde má kotouč, k jeho štěstí ho dokázal zachytit.

25:59
    To je nepříjemná situace. Paták nechtěně podrazil Jekela v jeho brankovišti a brněnský gólman i hostující útočník se zvedají těžce z ledu.

25:59
    Už jsou oba dva hráči v pořádku a pokračuje se ve hře. Vylučovat se nebude.

26:25
    Habrovec vyhazuje až na zakázané uvolnění.

26:37
    Zmatky v obranném pásmu domácích. Ani jednomu celku se nedaří ukořistit puk.

26:51
    Ovšem nyní se začalo na ledě jiskřit. Po tvrdých osobních soubojích schytal nepříjemnou ránu jeden z hostujících hráčů, hned na to se ocitl na ledě domácí kapitán Habrovec. Rozhodčí se domlouvají, jak rozdělí tresty, pohled na tvrdé zákroky tedy rozhodně příjemný nebyl a oba aktéři leželi poměrně dlouho na ledové ploše.

26:51
    Hráči stále debatují s arbitry a hra nepokračuje. Stejně tak ještě sudí ještě nejspíše neudělali finální verdikt ohledně trestných minut.

26:51
    Tak oba dva hráči dostávají, jak Jan Habrovec (TEC), tak Petr Krutiš (MBU), inkasují za nevybíravé zákroky trest 5 + do konce utkání. Hra pokračuje v pěti hráčích.

27:50
    Paták dorážel před Jekelem pouze do betonů brněnského gólmana.

28:02
    Zakázané uvolnění Brňanů.

28:10
    Michalu Brzobohatému se nepodařilo dostat kotouč pryč z pásma, vysokoškoláci jsou nyní pod tlakem.

28:36
    Jekel po nepřehledné situaci v brankovišti raději přerušuje hru.

29:05
    Po faulu na ujíždějícího Lukáše Havla uvidíme trestné střílení!

29:05
    A nejlepší střelec hostujícího celku nedává gól. Zkusil přelstít Jekela forhendovým blafákem, který si mladý brankář pohlídal betonem.

29:24
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění. Kadlec spěchal za kotoučem, hostující Sechovec byl ale rychlejší.

29:36
    Šťastný rozehrává zpoza své brány.

29:47
    Vhazování v útočném pásmu žihadel ovládli žlutočerní hokejisté.

30:12
    A stále se drží v pásmu.

30:37
    Až nyní se povedlo domácím vyvézt puk z nebezpečného území.

31:07
    Matějka obkroužil bránu, poslal dobrý pas mezi kruhy Peroutkovi, ten však mířil pouze do betonu brněnského brankáře.

31:33
    Hokejisté z Moravských Budějovic špatně přejeli modrou čáru. Ofsajd.

31:50
    Paták si vybruslil před bránu, kterou však z mezikruží netrefil.

32:16
    Kadlec drží kotouč v rohu u Šťastného brány.

32:50
    Randa založil další útočnou akci, podporovanou mohutným skandováním vyrovnat. Přání hostujících fanoušků zatím vyslyšeno není.

33:19
    A v nejbližší době asi nebude, žihadla totiž budou hrát v oslabení. Vyloučeným hráčem je Dominik Fejt (MBU). Držení protihráče.

33:35
    Matějka obral domácího obránce o kotouč ve vlastním pásmu a šetří cenné vteřinky za bránou Jekela.

34:07
    Současně vyloučení hráči David Havíř (TEC) a Ondřej Šťáva (MBU). Domácí bek za nafilmovaný pád, Ondřej Šťáva si trest odpyká za hákování.

35:31
    Už se hraje na obou stranách v pěti bruslařích. Hra se po zakázaném uvolnění Techniky přesouvá před Jekela.

35:50
    Stehlík ze středního pásma nahodil na Šťastného, ten přerušuje hru a následně se opět požduchují v brankovišti různé dvojičky hráčů. Rozhodčí situaci včas rozehnali.

36:10
    Strýček poslal kotouč po mantinelu za hostující klec, to si obrana žihadel pohlídala a vyjíždí ven ze svého pásma.

36:46
    Přesilová hra pro Techniku. Dominik Fejt (MBU) inkasuje dvě minuty za napadení.

37:20
    Vysokoškoláci musejí začít z vlastní poloviny.

38:22
    Kadlec tečoval Strýčkovu střelu před bránou, bohužel pro domácí vysoko nad bránu hostujícího gólmana. Vhazuje se ve středním pásmu.

38:30
    Matějka sbírá puk za bránou.

38:46
    Hosté hrají v plném počtu. Tato přesilová hra domácím moc nevyšla.

38:54
    Dominik Fejt (MBU) však hned po té, co přijel z trestné lavice odjíždí z hřiště a rovnou do kabiny. Za zásah do oblasti hlavy a krku si dnes již nezahraje, inkasuje totiž pětiminutový trest + do konce utkání. Jan Sedlák pokračuje ve hře a na ledě to v posledních minutách opravdu vře.

39:45
    Domácí se však nedokázali usadit v pásmu.

40:00

Ve druhé periodě udělili rozhodčí hned tři tresty 5+OK, což znamená, že tři hráči si již dnes nezahrají. Nejprve se museli do kabin pakovat ve stejném čase domácí kapitán Habrovec a hostující hráč Petr Krutiš. Minutu před koncem druhé části za stejný prohřešek, tedy zásah do oblasti hlavy a krku, putoval do kabin Dominik Fejt. Uvidíme, zda se hra v další třetině, která začne přibližně v 18:52, uklidní.

40:01

40:10
    Domácí vstupují do závěrečné třetiny se tři a půl minuty dlouhou početní převahou, nicméně jim hned v úvodu nevyšla rozehrávka. Zakázané uvolnění.

40:30
    Technika se usadila na chvíli v pásmu, brzy se ale daří žihadlům vyhodit.

40:55
    Látal hledal tečujícího spoluhráče před bránou Šťtastného. Neúspěšně. Hosté opět vyhazují.

41:35
    Hosté se opět osvobozují. Čárový rozhodčí tak tak stihl uhnout letícímu kotouči.

42:02
    Benýškova teč končí těsně nad bránou.

42:07
    Minutu a čtyřicet sedm sekund dlouhá dvojnásobná početní převaha pro Techniku. Vyloučen Filip Randa (MBU) za hákování.

42:13
    Technika se opět prosazuje v početní výhodě, dnes už potřetí. Havířovu střelu před bránou tečoval PATRIK BRZOBOHATÝ a usměrnil ji za záda Šťastného. Asistence: David Havíř, Michal Brzobohatý.

43:13
    Pokračuje normální přesilovka pro domácí, která potrvá ještě nejspíše 40 sekund.

43:25
    Ale nemusela! Stehlík úplně sám před bránou neposlal puk do sítě.

43:53
    Hosté jsou kompletní.

44:12
    Peroutka rozehrává od své brány.

44:48
    Matějka napadá rozehrávku vysokoškoláků a značně jim znepříjemňuje situaci.

45:42
    Látalův pokus z mezikruží končí na betonech gólmana Šťastného.

46:11
    Pěška úplně sám před bránou neposlal puk do sítě. Jedna z největších příležitostí žihadel tak zůstává nevyužita.

46:26
    Po Peroutkově střele se odrazil kus černé gumy nejspíše od tyčky brněnské klece! Nikdo z hostí ho nedokázal dorazit do brány.

47:04
    Po postavení útočícího hráče v brankovišti gólmana Šťastného je hra vykázána do středního pásma.

47:20
    Matějka zastavil domácí snahu přejít do útoku zachycením chybného pasu v podání Benýška.

48:00
    Mikeš prošel do pásma Techniky, ale jeho přihrávka na spoluhráče u mantinelu nebyla přesná.

48:27
    Zakázané uvolnění domácích.

48:45
    Stehlíka zastavili protihráči na vlastní modré čáře a snaží se prosadit z následného tlaku. Jekel přerušuje hru.

49:12
    Menší trest pro hráčskou lavici domácího výběru odpyká Patrik Brzobohatý (TEC). Přesilová hra pro žihadla.

49:49
    Peroutka aktivní před bránou, Jekel před dotírajícím obráncem ukryl kotouč do lapačky.

50:06
    Opět tečující Peroutka na brankovišti, Jekel měl nyní i potřebné štěstí.

50:15
    Trojan ve velká šanci nedokázal z blízkosti poslat kotouč k tyči Jekelovy brány.

50:18
    Rozhodčí od sebe museli nyní odtrhnout Jana Trojana (MBU) a Pavla Strýčka (TEC). Oba si jdou odsedět menší dvouminutový trest za hrubost.

50:46
    Pokračuje normální přesilová hra žihadel, která jsou nyní usazena v obranném pásmu domácích a snaží se zdramatizovat zatím nepříznivý vývoj utkání.

51:12
    Technika hraje v plném počtu.

51:22
    Kdo má rád hokej plný vyloučení, tak si dnes za Lužánkami určitě přijde na své. Potrestáni jsou Adam Šidák (TEC) a Lukáš Paták (MBU). První jmenovaný za nafilmovaný pád, druhý za podražení.

52:33
    Hraje se ve čtyřech a hosté se tlačí do domácího brankoviště, avšak bez gólového efektu.

53:22
    Oba potrestaní hráči jsou již na ledě.

53:41
    Patrik Brzobohatý se ujal u mantinelu v útočné třetině kotouče, následně však upadl.

54:17
    Vysokoškoláci chtěli přejít do pásma, bylo to však v rozporu s pravidly. Odpískán úmyslný ofsajd.

54:38
    Šidák hledal před bránou Čtvrtníčka, ten v ideální pozici neproměňuje.

54:43
    Další přesilová hra, tentokrát pro žihadla. Peter Bustin (TEC) inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

55:13
    Minutu a půl dlouhá početní výhoda pro hostující mužstvo! Na trestnou lavici odjíždí Ondřej Látal (TEC) za vražení na hrazení.

55:40
    Hosté mají nejspíše poslední možnost s utkáním něco udělat.

55:51
    Žlutočerní kombinují v pásmu Techniky, nikdo se však ještě neodhodlal ke střele.

56:10
    Domácí se osvobozují.

56:37
    Pěška ve velké šanci sám před bránou, Jekel však dalším dobrým zákrokem drží na svém kontě stále nulu.

56:47
    Vysokoškoláci jsou ve čtyřech.

57:13
    A už i v pěti. Hosté nevyužili dlouhou přesilovou hru pět na tři, přesto, že měli pár slibných šancí.

57:58
    Odpískaný ofsajd v neprospěch hostujícího celku.

58:18
    Na ledě stále vidíme tvrdé zákroky, rozhodčí už snad vylučovat nebudou.

58:18
    Michal Brzobohatý si ještě něco vyříkal s hostující střídačkou, hra už ale pokračuje.

58:42
    Horký se střetl za bránou s Jekelem, ten sice upadl, hned se však zvedá a vrací se do svého teritoria.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny a troufnu si napsat, že i celého utkání.

59:30
    Domácí po vhazování ve vlastním pásmu vyhazují na zakázané uvolnění.

59:50
    Do poslední akce se vrhá Benýšek.

59:58
    Pěška v poslední šanci utkání. K budějovickému forvardovi se dostal kotouč před domácí klecí, muž s dvanáctkou na zádech ale síť za Jekelem nerozvlnil.

Dnešní utkání je u konce. Oba týmy si již přátelsky podávají ruce a na vzájemné šarvátky snad bude brzy zapomenuto. Opora Techniky Pavel Jekel dnes svým čtvrtým čistým kontem v posledních osmi zápasech výrazně pomohl svému celku k tříbodovému úspěchu. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalšího onlajnu z Brna opět na počtenou. (19:33:41)

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 4. Látal, 6. Stehlík (Šidák), 43. Brzobohatý P. (Havíř, Brzobohatý M.)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (od 15. Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec (A), Fejt, Peroutka, Šťáva, Randa – Matějka, Krutiš (A), Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Trojan (C), Horký, Vlašín.

Rozhodčí: Dědek – Lainka, Čuňočka