Jekatěrinburg – Nižněkamsk 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 1:2 (0:1 po s.n.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Slovan – Záhřeb 3:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 20.01.2016, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (19:32:41)

Nepříliš pohledné utkání nakonec rozhodla jediná trefa Loktionova v samostatných nájezdech. Jaroslavl tak potvdrila roli opravdu mírného favorita a prodloužilo svou sérii vítězství už na pět zápasů. Torpedo se nemusí za svůj výkon úplně stydět, prostě dnes bylo jen smolnějším celkem.

Andrej LOKTIONOV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
    Autorem vítězné branky je ANDREJ LOKTIONOV.

3. série
    0:1
    Frolov (NNO) už situaci nezachránil. Murygin i na třetí pokus dobře zasáhl.

2. série
    0:1
    Loktionov (JAR) skóroval! Krásně si totiž vymíchal Proskurjakova!

2. série
    0:0
    Daugavinš (NNO) se dostal až příliš blízko Muryginovi, jeho klička byla neúspěšná.

1. série
    0:0
    Tohle málem Averinovi (JAR) náhodně vyšlo. Sjel mu puk z hokejky, ale přesto měl Proskurjakov problémy. Puk se totiž skoro dostal mezi betony za jeho brankvou čáru.

1. série
    0:0
    Kosticyn (NNO) to nemyslel zle, ale trefil jen připravenou lapačku Murygina.

Samostatné nájezdy začínají.

Hlavně nechybovat, to byl hlavní cíl obou týmů v tomto prodloužení. A protože i oba gólmani Proskurjakov s Muryginem zasáhli přesně ve chvíli, kdy potřebovali, musíme vítěze utkání rozluštit během penaltového rozstřelu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    Tak ještě jedna nebezpečná situace před Proskurjakovem! V nebezpečném prostoru byl Korškov i Kronwall. Domácí gólman nakonec těžkou chvíli ustál.

64:35
    Torpedo nyní matně kombinuje v útočném pásmu. Vypadá to, že se opravdu vítěze po prodloužení nedočkáme.

63:50
    Averin hezky puk podržel na pravé straně, v pravou chvíli ho přistrčil Gorochovovi, s jehož tvrdou střelou měl Proskurjakov velké problémy. Nakonec si dokázal poradit.

62:56
    Ljubuškin se snažil zamířit mezi tři tyče. Jeho zakončení ovšem postrádalo právě potřebnou přesnost.

62:17
    Proskurjakov vjel za branku a přihrál puk Frolovovi. Ten hru uklidnil, následně vjel do útočné třetiny, tam si však se svými spoluhráči nerozuměl.

61:50
    Murygin schoval touš do lapačky. Na tuhle střelu Kosticyn celkem dobře viděl a v pohodě zasáhl.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 16. Sjomin (Kolcov, Daugavinš) – 48. Korškov (Polunin), rozh. náj. Loktionov