New Jersey – Calgary 4:2 (kon.) | NY Rangers – Vancouver 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Toronto 2:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:6 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Tampa – Edmonton 6:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:4 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:2 (kon.)
Nashville Predators
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Chicago Blackhawks
Středa 20.01.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:43:10)

Chicago Blackhawks: 20

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Chicaga, které bylo po celou dobu utkání jasně lepším týmem. Byť to nebyla ze strany hostů nějaká výrazná útočná smršť, lovil domácí Rinne puk ze své branky hned čtyřikrát. Chicagu stačilo čekat na chyby soupeře a ty trestat. Nashville dnes působil bezzubým dojmem a byť domácí dostávali poměrně dost prostoru na to, něco předvést, utápěli se sami ve své nemohoucnosti. Vítězná série Chicaga tak trvá i nadále!

59:23
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Je to jasné, Chicago ani dnes neprohraje! Vítěznou sérii Blackhawks definitivně pojistil gólem do prázdné branky ANDREW DESJARDINS. Asistence: Niklas Hjalmarsson a Teuvo Teravainen.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Rinne se musel ještě vrátit do branky Nashvillu, ale nyní již znovu spěchá na střídačku.

58:49
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Domácí v plném počtu a Rinne odchází z branky, domácí to ještě zkouší v šesti.

58:10
    Puk ve třetině Nashvillu, to samozřejmě Chicagu maximálně vyhovuje, prodloužení vítězné série je hodně reálné.

57:40
    Hossa a Toews najíždějí na branku Nashvillu, ale Pekka Rinne je na svém místě a puk vyráží mimo.

56:44
    Bude se vylučovat a bohužel pro domácí, je to Filip Forsberg, který zřejmě definitivně bere naději svému týmu na vyrovnání.

56:11
    Seabrook dostává puk ze třetiny, ovšem pouze na zakázané uvolnění.

55:35
    Probíhá poslední pětiminutovka, domácí jsou sice ve skóre stále "na dostřel", ale zatím se nemohou dostat k nějakému souvislému tlaku.

54:26
    Shea Weber pálí z pravé strany, je to ale spíše takový pokus ze zoufalství, Crawford v pohodě chytá.

54:13

53:51
    Sražený puk končí za ochranným plexisklem, vhazovat se bude po pravici Crawforda, domácí se ale ani při přesilové hře nemohou prosadit.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 24. Ellis (Salomaki, Ekholm) – 20. Anisimov (Panarin, Kane), 23. Pánik (Rasmussen), 25. Kane (Panarin, Keith), 60. Desjardins (Hjalmarsson, Teravainen)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Fiala, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Jarnkrok – Nystrom, Fisher, Smith – Salomaki, Gaustad, Bass
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, Van Riemsdyk, Seabrook, Gustafsson, Scuderi – Shaw, Toews, Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Desjardins, Danault, Teravainen – Pánik, Rasmussen, Garbutt

Rozhodčí: Dwyer, Charron – Racicot, Sharrers

Diváci: 17 122