Řisuty – Sokolov 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:7 (0:2 po s.n.)
Kobra – Klášterec nO 5:4 (2:1 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Nymburk – Písek 3:5 (kon.)
Bílina – Havlíčkův Brod 4:13 (kon.) | Trutnov – Klatovy 5:4 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:3 (po pr.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 7:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 3:4 (po pr.)
SK Karviná – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
HC Technika Brno
2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Středa 20.01.2016, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 35. kolo

Víc už se toho v dnešním utkání nestane. Hosté navýšili v závěrečné třetině náskok a Technice se podařilo vzápětí dvakrát skórovat, prohru se však vysokoškolákům již odvrátit nepodařilo. Vsetín si po dvou venkovních prohrách odváží domů plný počet bodů, Technika vyjde tentokrát z utkání naprázdno. Za zvuku hostující děkovačky se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek středečního večera a u dalšího onlajnu z jihomoravské metropole opět na počtenou. (20:19:20)

59:35
    Zakázané uvolnění Vsetína.

59:20
    Potřetí odjíždí Novák na střídačku, posledních čtyřicet sekund má Technika na vyrovnaní.

59:02
    Ten se po chvíli zvedá a hra může pokračovat.

59:02
    Na ledě zůstává ležet po ostrém zákroku nejspíše Zúbek, který byl nepříjemně sražen na mantinel.

58:24
    Kolařík ze středního pásma trefuje tyč!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny jsou před námi a Novák je opět na střídačce.

57:29
    Zakázaným uvolněním se pomalu ztrácí naděje na body pro domácí, Novák se vrací na svou pozici.

57:16
    Klec Techniky zůstává prázdná.

57:08
    Oddechový čas domácích.

57:08
    Do přečíslení tři na jednoho se dostali domácí, Hromada ale úspěšně zasáhl. Hned po odpískání se na hlavního rozhodčího sesypali hokejisté Vsetína jako včely na med, v čele s gólmanem Hromadou. Pravděpodobně se jim nelíbila sněhová sprška mířící na Hromadu v podání brněnských hráčů.

56:46
    Starší z bratrů Brzobohatých hledal spoluhráče před bránou, ale marně.

56:20
    Vsetín se snaží hrát co nejdál od vlastní klece.

55:10
    Zúbek při pokusu o přechod do útoku inkasoval tvrdý hit na modré čáře a mírně vyčítavým pohledem se koukal směrem k rozhodčím.

54:38
    Zakázané uvolnění vrací hru zpět před Hromadu.

54:01
    Michal Brzobohatý napadá vsetínskou rozehrávku, poměrně úspěšně, další střela totiž ohrozila bránu valašského celku.

53:24
    Novák vyjel ze svých obvyklých prostor a přikryl kotouč před dojíždějícím Vávrou. Hra je opět přerušena.

53:00
    Zakázané uvolnění hostujícího mužstva.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 47. Piskoř (Habrovec), 50. Zbořil (Piskoř) – 25. Slováček (Dvořák, Nedbálek), 27. Hrazdira (Hruška, Vrba), 34. Vítek (Slováček, Dvořák), 46. Kolařík (Abdul)

HC Technika Brno: Jekel (41. Novák) – Habrovec (C), Vrba, Navrátil, Šidák, Zbořil, Sedlák, Havíř, Strýček – Jurča, P. Brzobohatý, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Biolek, Bustin, M. Brzobohatý, Piskoř, Kadlec, Látal, Boček.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Ostrčil, Žák, Ambruz, Vrba, Hryciow – Zúbek, Vaněk (C), Kolařík, Slováček, Dvořák, Vítek, Kajaba, Hruška, Vávra, Ondráček, Hrazdira, Abdul.

Rozhodčí: Honza – Kříž, Otáhal