Motor ČB – Litoměřice 9:4 (kon.) | Jihlava – Šumperk 5:1 (kon.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Slavia – Prostějov 4:5 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 20.01.2016, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 42. kolo

Dnešní utkání je u konce a z vítěztví se radují domácí hráči, kteří porazili Benátky nad Jizerou 4:2. O výhře Kadaně rozhodla povedený první třetina, kterou vyhrála 3:0. (20:22:29)

59:44
    Sloboda se pokoušel trefit odkytou branku, ale netrefil se, takže je pískáno zakázané uvolnění. Hra se přesuje před Jakuba Čecha.

59:15
    Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Vít Jonák (BEN) na dvě minuty za sekání. Jonák rovnou odchází naštvaně do kabin.

59:10
    Benátkám se nedaří dostat do útočného pásma navíc přichází vyloučení.

58:51
    Benátky nad Jizerou hrají power play.

58:46
    Oddechový čas pro hosty.

58:46
    Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Hlava – 2 min., podražení).

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:01
    Kadaň drží útočné pásmo a snaží se utkání v klidu dohrát.

55:48
    Kadaň se hnala do útoku tři na dva, ve kterém Roman Chlouba nabíjel do dobré pozice Jakubu Chrpovi, který však kotouč ve slibné šanci promáchl.

Do šatny odchází Radek Veselý, který tak dnešní utkání po zranění nedohraje.

55:14
    Nahození domácích kryje Filip Novotný, čímž domácí vybojovali útočné pásmo.

54:29
    Benátky nad Jizerou přehrali svou snahu dostat se do útočného pásma je pískán ofsajd.

51:36

51:04
    Martin Kadlec zahazuje svou příležitost na zvýšení náskoku, když během trestného střílení nechal vyniknout Filipa Novotného.

51:04
    Bylo nařízeno trestné střílení po faulu Petra Kaliny na domácího hráče!

49:36
    Přesilovou hru si zahraje také domácí Kadaň. Vyloučen David Kajínek (BEN) na dvě minuty za držení protihráče.

49:27

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 1. Kadlec (Mrázek), 6. Šťovíček (Kverka), 13. Szathmáry (Kverka, Kadlec), 22. Chlouba (Hlava, Trefný) – 29. Kurka (Špaček, Rys), 48. Černoch (Říha, Rys)

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Černý, Rohan, Trefný, Szathmáry, Drobný, Mrázek – Kadlec, Kverka, Sloboda – Chrpa, Chlouba, Hlava – Koblasa, Vrána, Vaněk – Šťovíček, Veselý, Macháček.
    HC Benátky nad Jizerou: Novotný (Hosnedl) – Pabiška, Říha, Kalina, Kajínek, Ulrych, Kurka, Hubáčák – Rys, Černoch, Jonák – Špaček, Volf, Dlouhý – Víšek, Kubica, Ordoš – Huňa, Hrníčko, Paločko.

Rozhodčí: Koziol – Rampír, Kotlík