Řisuty – Sokolov 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:7 (0:2 po s.n.)
Kobra – Klášterec nO 5:4 (2:1 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Nymburk – Písek 3:5 (kon.)
Bílina – Havlíčkův Brod 4:13 (kon.) | Trutnov – Klatovy 5:4 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:3 (po pr.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 7:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 3:4 (po pr.)
SK Karviná – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Kobra Praha
5:4 (2:1, 0:3, 2:0 - 0:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Středa 20.01.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 28. kolo

Je za námi neuvěřitelný zápas. Nejprve Kobra vedla 2:0, na konci první a v polovině druhé třetiny pak Klášterec otočil na 4:2. Ve třetí třetině snížil Jakeš a minutu před koncem vyrovnal Antončík. Utkání došlo až k nájezdům, které úspěšně zvrátil na domácí stranu Dominik Novák.

To je ode mě pro dnešek vše, u dalšího onlajnu na počtenou se s vámi loučí Šimon Sýkora. (20:33:21)

Hráči utkání byli vyhlášeni Dominik Novák a Danko Deveri.

5. série
    2:1
    Puk byl na brankové čáře, ale neprošel! Kobra tak vítězí po samostatných nájezdech.

5. série
    2:1
    Znovu uspěl Novák, znovu vymíchal Dlouhého a zakončil mezi betony.

4. série
    1:1
    Ale neuspěl. Mířil mezi betony, Bílek je rychle secvakl.

4. série
    1:1
    Pořadí se otáčí, neuspěl ani Vlach. Hammerbauer může rozhodnout.

3. série
    1:1
    Škop se pokusil vymíchat Dlouhého, ale neuspěl.

3. série
    1:1
    Hammerbauer se prosadil k tyči, nájezdy tak pokračují.

2. série
    1:0
    Jakeš mohl rozhodnout, trefil vyrážečku. Dlouhý se ani nepohl.

2. série
    1:0
    Na druhé straně udělal krásnou kličku do backhandu Deveri. Trefil pouze tyč.

1. série
    1:0
    Dominik Novák uspěl, trefil se mezi betony Dlouhého.

1. série
    0:0
    Nic nevymýšlel, vystřelil, Bílek si s jeho pokusem poradil.

První pojede Klášterec. Charousek je první, kdo se pokusí proměnit.

Samostatné nájezdy začínají.

Na řadu přijdou nájezdy. Před tím ale ještě proběhne úprava ledu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Jakeš nahodil puk, Dlouhý ho vyrazil do vzduchu a odražený kotouč následně spadl za jeho záda. Dlouhý ho ale stihl vyrazit.

64:00
    Poslední minuta prodloužení. Pokud nepadne branka, přijdou samostatné nájezdy.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 2. Novák (Borovanský), 19. Cafourek, 45. Jakeš (Antončík), 59. Antončík (Jakeš, Hanták) – 20. Nguyen (Hrdlička, Mála), 29. Vrtek (Charousek), 29. Deveri (Nguyen), 30. Deveri (Toušek, Hammerbauer)