New Jersey – Calgary 4:2 (kon.) | NY Rangers – Vancouver 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Toronto 2:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:6 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Tampa – Edmonton 6:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:4 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:2 (kon.)
New Jersey Devils
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Calgary Flames
Středa 20.01.2016, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

DEVILS WIN!!!Proti Calgary Flames podali New Jersey Devils skvělý výkon především v úvodních dvou třetinách, a po zásluze tak získali oba dva body!

Zveřejnil(a) New Jersey Devils CZ/SK dne 19. leden 2016

Z mé strany to bude všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc či dobré ráno! (03:34:53)

3. Lee Stempniak (NJD) 1+1

A máme hotovo! Před zraky 14 319 diváků Ďáblové nakonec dotáhli tento zápas do vítězného konce.

Do vedení šli v šesté minutě, když se po krásné narážečce s Boucherem prosadil Adam Larsson. Vyrovnání ale v desáté minutě během přesilové hry z podobné akce po pasu Gaudreaua zařídil Sean Monahan.

Ve druhé periodě se New Jersey podařil vstup. Hned po 57 sekundách totiž díky skvělé příhře Cammalleriho skóroval Lee Stempniak, o 17 sekund později se v předbrankovém prostoru prosadil Reid Boucher. Ve 36. minutě ale Calgary v přesilové hře díky trefě Krise Russella snížilo na rozdíl jediné branky.

Dramatickou koncovku rozsekl až 61 sekund před koncem třetí třetiny svou trefou do prázdné branky kapitán Devils Andy Greene. New Jersey tedy získalo dva body za vítězství 4:2.

Střely: 26:28 (10:9, 12:8, 4:11)

59:35
    Joe Colborne dostal na pravé straně nabito na volej a svou střelou trefil tyčku Schneiderovy brány!

59:08
    A hosté to znovu zkusí v šesti bez brankáře!
    58:59 Andy GREENE - 4:2

58:59
    Devils právě vstřelili branku!
    Domácí celek přidává gól do prázdné branky a znovu tak získává vedení o dva góly! Lee Stempniak přenechal kotouč po dobré práci Zajaca s Larssonem kapitánovi ANDYMU GREENEOVI, jenž trefil prázdnou bránu a dal na 4:2! Asistence: Lee Stempniak a Adam Larsson.

58:43
    Sam Bennett z pravé strany poslal kotouč před bránu, kde ho ale Schneider odpálil do bezpečí.

58:23
    Travis Zajac střílel na prázdnou branku z mezikruží, ale Kris Russell tento pokus zblokoval!

58:05
    Hosté to zkusí při hře bez brankáře!

57:59
    Micheal Ferland dostal pas před branku, ale na Schneidera si nepřišel!

57:20
    Domácí se nyní hodně zlobí po zákroku na Henriquea, který se podle jejich názoru měl trestat! Hra ovšem plyne dál.

57:07
    Matt Stajan nahrál Hamiltonovi, jehož střela zápěstím proletěla jen vedle Schneiderovy brány.

56:31
    Johnny Gaudreau se snažil založit akci, místo toho se ovšem srazil s Frolíkem, a vše tak bylo zbržděno.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 6. Larsson (Boucher, Kalinin), 21. Stempniak (Cammalleri, Henrique), 22. Boucher (Kennedy, Severson), 59. Greene (Stempniak, Larsson) – 10. Monahan (Gaudreau, Hamilton), 36. Russell (Gaudreau, Giordano)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene "C", Larsson, Moore, Severson, Gelinas, Schlemko – Cammalleri "A", Henrique, Stempniak – Blandisi, Zajac "A", Palmieri – Boucher, Kalinin, Kennedy – Ruutu, Gionta, Tootoo
    Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano "C", Brodie, Russell "A", Hamilton, Šmíd, Wideman – Gaudreau, Monahan "A", Ferland – Bennett, Backlund, Frolík – Raymond, Granlund, Hudler – Colborne, Stajan, Jones

Rozhodčí: Hebert, St. Pierre – Cherrey, Shewchyk

Diváci: 14 319