Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 6:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:0 (kon.)
Toljatti – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Omsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Soči – Barys 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.) | Riga – Jokerit 0:7 (kon.)
Dinamo Riga
0:7 (0:3, 0:2, 0:2)
Jokerit Helsinky
Středa 03.02.2016, 18:30 • Arena Riga • KHL

55:14
    Pavlovs nyní dostal nabito do mezikruží, jeho následnou střelu však dokázal Helenius skvělým zákrokem vyrazit mimo tři tyče.
    53:09 Jesse JOENSUU - 0:7

53:09
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Hosté využívají další svou přesilovku a vedou už 0:7! Kozun se odhodlal ke střele z levého kruhu, jeho pokus ještě těsně před Sedláčkem tečoval JESSE JOENSUU, a kotouč tak skončil za zády bezmocného brankáře. Asistence: Brandon Kozun, Daine Todd.

52:39
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení odsedí Lauris Darzinš.

51:16
    Sotnieks napřáhl ke střele z mezikruží, Helenius však jeho povedenou střelu dokázal skvěle chytit.

46:25
    Domácí si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za držení vyfasoval Daine Todd.
    43:56 Daine TODD - 0:6

43:56
    Hosté vedou už 0:6! Aaltonen napřáhl ke střele z pravého kruhu, jeho pokus pouze orazítkoval pravou tyč Sedláčkovi branky, kotouč se však následně odrazil k volnému DAINU TODDOVI, a ten se následnou střelou do odkryté klece nemýlil. Asistence: Juhamatti Aaltonen.

34:36
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hru vysokou holí odsedí Mikelis Redlihs.
    33:09 Miro MÄKINEN - 0:5

33:09
    Další gól v síti domácích! Atte Mäkinen vybojoval kotouč za brankou soupeře, následně ho předal před branku svému bratrovi MIRU MÄKINENOVI, a ten si už s ním věděl rady. Sedláček neměl proti jeho následné střele sebemenší šanci. Asistence: Atte Mäkinen.

25:46
    E. Kulda se nyní vřítil s kotoučem podél pravého mantinelu až do útočného pásma, následně se natlačil před Heleniuse, toho však nedokázal prostřelit, neboť puk nasměroval nad branku.
    24:58 Peter REGIN - 0:4

24:58
    Hosté využívají i svou druhou přesilovku v dnešním utkání a vedou tak už 0:4! Kozun našel křižnou přihrávkou z levého kruhu na opačné straně kluziště úplně volného PETERA REGINA, a ten následnou rychlou střelou z první dokázal prostřelit přesunujícího se Sedláčka. Asistence: Brandon Kozun, Daine Todd.

24:22
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za vyhození kotouče mimo kluziště odsedí Eriks Ševčenko.

20:05
    Domácí vystřídali do druhé třetiny brankáře! Joacima Erikssona vystřídal v brankovišti Jakub Sedláček.
    18:14 Topi JAAKOLA - 0:3

18:14
    Hosté nakonec využívají svou přesilovku! Jaakola napřáhl ke střele od modré čáry a jeho bomba propadla za záda Erikssona, následně kotouč ještě doklepl do sítě TIM KENNEDY! Asistence: Topi Jaakola, Ville Lajunen.

16:39
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení vyfasoval Mikelis Redlihs.

13:23
    Aaltonen nyní našel skvělou přihrávkou od pravého mantinelu před brankou úplně volného Sallinena, ten však nedokázal z následné střely prostřelit Erikssona.
    12:03 Brandon KOZUN - 0:2

12:03
    Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! BRANDON KOZUN se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho první střelu Eriksson vyrazil zpět k němu a na podruhé se už Kozun nemýlil a poslal mu kotouč mezi betony. Asistence: Jesse Joensuu, Peter Regin.
    08:23 Pascal PELLETIER - 0:1

08:23
    Hosté se dostávají do vedení! Rita se dostal z ničeho nic ke střele v těsně blízkosti před Erikssonem, ten sice jeho nebezpečnou střelu dokázal vyrazit, kotouč se však následně dostal pouze k volnému PASCALU PELLETIEROVI, a ten se poté z dorážky nemýlil. Asistence: Jani Rita, Niko Kapanen.

04:18
    Galvinš se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho tvrdou ránu však Helenius dobře viděl a kotouč tak dokázal i s menšími problémy vyrazit mimo tři tyče.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 9. Pelletier (Rita, Kapanen), 13. Kozun (Joensuu, Regin), 19. Kennedy (Jaakola, Lajunen), 25. Regin (Kozun, Todd), 34. M.Mäkinen (A.Mäkinen), 44. Todd (Aaltonen), 54. Joensuu (Kozun, Todd)

Dinamo Riga: Eriksson (21. Sedláček) – Cibulskis, Galvinš, Kristaps, Sotnieks (C), Ševčenko, Jerofejevs, Seigo, Jass – Darzinš (A), Pavlovs, M. Redlihs (A) – Skvorcovs, Bičevskis, Indrašis – Saulietis, E. Kulda, Zabis – Berzinš
    Jokerit Helsinky: Helenius (Karlsson) – Jensen, Jaakola, Todd, Ohtamaa, Lajunen (A), A. Kulda, A. Mäkinen – Kozun, Regin (A), Joensuu – Aaltonen, Sallinen, Kennedy – Rita, Kapanen (C), Pelletier – Mäki, M. Mäkinen – Gymer

Rozhodčí: Gofman, Vasiljev – Zacharenkov, Sadovnikov

Diváci: 4 464