Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)

Čerepovec právě vstřelil branku!
    Dnešní utkání je u konce, a z vítězství se nakonec raduje hostující celek! Přesilovou hru nakonec využil přesnou střelou ONDŘEJ NĚMEC, který rozhoduje o vítězství svého celku! Asistence: Dmitrij Kagarlickij.
    58:51 Nikolaj ŽERDĚV - 4:4

58:51
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    A Torpedu se vyplatila hra bez brankáře! Minutu před koncem srovnává NIKOLAJ ŽERDĚV na 4:4, a s největší pravděpodobností nás čeká prodloužení! Asistence: Alexander Frolov.
    56:44 Igor RUDĚNKOV - 3:4

56:44
    Pozor! Domácí Torpedo snižuje tři minuty před koncem základní hrací doby na rozdíl jediné branky! Autorem branky je IGOR RUDENKOV! Asistence: Denis Šurakov, Jurij, Sergijenko.
    45:37 Maxim TRUNJOV - 2:4

45:37
    Hostující Severstal se na začátku třetí třetiny prosazuje, a výrazně se přibližuje k dnešnímu vítězství! Autorem čtvrté braky Čerepovce je MAXIM TRUNJOV! Bez asistence.
    30:00 Pavel ČERNOV - 2:3

30:00
    Domácí sice velmi rychle srovnali stav, zanedlouho si však Severstal bere ztracené vedení zpět! Čerepovec využívá zásluhou branky PAVLA ČERNOVA přesilovou hru, a jde znovu do vedení! Asistence: Igor Skorochodov, Ilja Chochlov.
    28:16 Arťjom ALJAJEV - 2:2

28:16
    Novgorod se dokázal dvakrát prosadit během necelých dvou minut, a rázem máme srovnáno! O druhou branku domácích se postaral ARŤJOM ALJAJEV, který dostal krásnou přihrávku od Sjomina! Asistence: Dmitrij Sjomin, Kaspars Daugavinš
    26:25 Alexander BUDKIN - 1:2

26:25
    Torpedu se ve druhé třetině konečně prosazuje, a snižuje na rozdíl jediné branky! Autorem branky je ALEXANDER BUDKIN! Asistence. Kaspars Daugavins, Jurij Sergijenko.
    11:20 Dmitrij MOJSEJEV - 0:2

11:20
    A hostující Severstal se dostává již do dvoubrankového vedení!Arťjom Vorobjov našel ve vlastním pásmu DMITRIJE MOJSEJEVA, který si nabruslil do pásma, a přesnou střelou překonal Birjukova! Asistence: Arťjom Vorobjov.
    03:38 Ondřej NĚMEC - 0:1

03:38
    Do vedení se však překvapivě dostává posledním tým Západní konference! ONDŘEJ NĚMEC se zmocnil kotouče ve vlastním pásmu, nabruslil s ním do útočného pásma, a přesnou střelou prostřelil Birjukova! Bez asistence.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 27. Budkin (Daugavinš, Sergijenko), 29. Aljajev (Sjomin, Daugavinš), 57. Ruděnkov (Šurakov, Sergijenko), 59. Žerděv (Frolov) – 4. Němec, 12. Mojsejev (Vorobojov), 30. Černov (Skorochodov, Chochlov), 46. Trunjov, 63. Němec (Kagarlickij)

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (od 30.Tichomirov) – Aljajev, Jegoršev, Sergijenko, Budkin, Lukjančikov, Makarov, Stupnikov – Daugavinš, Sjomin (C), Frolov – Videll, Kosticyn, Žerděv – Ruděnkov, Ilyin, Šurakov – Rogov, Gizdatullin, Mozer – Dvurečenskij
    Severstal Čerepovec: Smirjagin (Gorjačevskich) – Sizov, Němec, Karlsson, Kudako, Chamidullin, Chochlov, Popov – Skorochodov, Kagarlickij (C), Černov – Demagin, Trubačjov, Vovčenko – Nikoncev, Berdnikov, Trunjov – Mkrjukov, Mojsejev, Vorobjov – Monachov

Rozhodčí: Dějev, Kuljov – Aljošin, Ivanov