Švýcarsko – Česko 1:2 (po pr.)
Florida Panthers
4:5 (2:2, 1:1, 1:2) Stav série: 0:1
New York Islanders
Pátek 15.04.2016, 02:10 • BB&T Center, Sunrise • Play-off NHL • Čtvrtfinále V. konference

56:56
    Rána pro Pantery! Jussi Jokinen je vyloučen na dvě minuty za sekání a oslabuje svůj tým v závěru utkání, přesilová hra pro NY Islanders.

47:59
    Vylučuje se, na trestnou lavici putuje Matt Martin za sekání a hosté jsou hodně rozezleni!

14:57
    Tavares byl faulován Gudbransonem a hosté si zahrají první přesilovou hru v utkání.

13:04
    Domácí Huberdeau a hostující Clutterbuck se poprali u branky Islanders, oba dostávají dvouminutové tresty za hrubost, ale hostující Clutterbuck nakonec dostává trest 2+2, takže domácí si zahrají přesilovou hru.
    02:59 Zákrok na Jaromíra Jágra, po kterém byl Okposo vyloučen na dvě minuty.

02:59
    Kyle Okposo tvrdě atakuje za vlastní brankou Jaromíra Jágra, který se těžce zvedá z ledu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 2. Purcell (Hudler, Kulikov), 14. J. Jokinen (Campbell, R. Smith), 22. R. Smith (Petrovic, J. Jokinen), 47. R. Smith (J. Jokinen, Bjugstad) – 7. Nelson (Strome), 17. Nielsen (Tavares, Leddy), 40. Tavares (Okposo, Nielsen), 43. Okposo (Tavares), 47. Strome (Quine, Hamonic)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Gudbranson, Ekblad, Kulikov, Kindl, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Bjugstad, R. Smith – Purcell, Grimaldi, Hudler – Wilson, MacKenzie, S. Thornton
    New York Islanders: Greiss (Berube) – Leddy, Hamonic, de Haan, Boychuk, Hickey, Pulock – Nielsen, Tavares, Okposo – Kuljomin, Nelson, Bailey – Prince, Quine, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Rozhodčí: Sutherland, Jackson – Amell, Nowak

Diváci: 17 422