Braga – Setúbal 3:2 (kon.) | Tondela – Rio Ave 1:1 (kon.) | Belenenses – FC Ferreira 0:2 (kon.)
Porto – Sporting 1:3 (kon.)
CF OS Belenenses
0:2 (0:1)
FC Paços Ferreira
Sobota 30.04.2016, 17:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

CF OS Belenenses: Ribeiro – Gonçalo Brandão, Amorim, Rosa, R. Pinto, A. Sousa, Sturgeon, T. Silva, T. Almeida, Nunes, Juanto
    Náhradníci: Caeiro, Mendes, C. Martins, Bakić, F. Ferreira

FC Paços Ferreira: Defendi – Ricardo, Cardoso, Afonso, Antônio, Pelé, H. Lopes, Minhoca, Osei, Jota, Moreira
    Náhradníci: Felgueiras, Cicero, Ponck, Andrézinho, VIeira, José, P. Henrique

Rozhodčí: Pinheiro – Moniz, Eiras.

1

2
    První střela zápasu, Diogo Jota (P. Ferreira) ale branku Belenenses netrefuje.

3
    Hosté útočí, ke střele se opět dostal Jota, ale branku znovu netrefuje.

5
    Rohový kop pro Belenenses , rozehraje Tiago Silva

6
    A je tu první gólová šance zápasu, po rohovém kopu se Gonçalo Brandão dostává ke střele, ale míč končí na tyči!

8
    Další rohový kop, tentokrát v podání hostů.

9
    Domácí se ale ubránili a mohou zaútočit.

11
    Rúben Pinto se dostává ke střele, ale Defendi chytá.

14
    Dva rohové kopy domácích nepřinesly žádnou šanci a hosté se osvobozují.

16
    Domácí Miguel Rosa se dostal ke střele, Defendi však znovu chytá.

18
    Miguel Rosa se znovu dostává do zakončení, ovšem tentokrát končí jeho střela na pozorné obraně.

20
    Po delší době o sobě dávají vědět hosté, Bruno Moreira (P. Ferreira) vystřelil, ale branku minul.

21
    Ferreira právě vstřelila branku!
    Hosté se ujímají vedení, zasloužil se o to BARNES OSEI.

23
    Akce hostů končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Bruno Moreira.

27
    Za domácí mohl nyní srovnat Španěl Juanto, který ale hlavou nakonec netrefuje branku.

30
    Je za námi první půl hodina hry, hosté jsou ve vedení, když se o zatím jediný gól postaral ve 21. minutě Osei.

31
    Sudí Pinheiro píská roh pro domácí, kteří rozehrají z pravé strany.

32
    Antônio zahrál spolehlivě ve vlastním pokutovém území a odvrací míč na další roh.

33
    Domácí již rozehráli, míč získávají hosté.

35
    Belenenses v útoku, hosté se brání.

38
    Další útočná akce domácího týmu, zakončená tentokrát nepřesnou střelou Miguela Rosy.

40
    Miguel Rosa je zatím "při chuti", registrujeme další střelu v jeho podání, tentokrát již Defendi musel zasahovat.

42
    Závěr poločasu patří domácím, kteří stále marně dotírají na branku hostů.

44
    Nyní mohou domácí znovu zahrozit, k dispozici budou mít volný kop z levé strany.

45
    Poslední minuta prvního poločasu a míč má ve své moci Defendi, ani z této akce domácí neskórovali, útočí hosté.

45+1
    Žlutou kartu dostává Tiago Silva (CF OS Belenenses).

45+1

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

V samém závěru prvního poločasu ještě uviděl žlutou kartu domácí Tiago Silva, který tak dovršil zmar Belenenses v první půli. Tu domácí prohráli 0:1, byť se rozhodně nedá říci, že by byli horším týmem, naopak.

Druhý poločas začne přibližně v 18:02.

46

46
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Tiago Silva, přichází Carlos Martins.

48
    Domácí s míčem na polovině soupeře.

49
    A Belenenses vybojoval rohový kop z levé strany.

50
    Carlos Martins zakončil, ale míč skončil vedle branky soupeře.

51
    Útočným faulem končí akce Belenenses, hrají hosté.

52
    Další rána do vazu domácího týmu, druhý gól hostů dává PELÉ.

54
    Fábio Nunes v ofsajdu a míč získávají hosté.

55
    Žlutou kartu dostává Carlos Martins (CF OS Belenenses).

57
    Nyní se nehraje, Francisco Afonso (P. Ferreira) je zraněn a musí být ošetřován.

58
    Francisco Afonso musí opustit hřiště, aby se mohlo pokračovat dál v zápase.

59
    Francisco Afonso se vrací do hry, hosté jsou tak opět v plném počtu.

60
    Je za námi hodina hry, domácí prohrávají již 0:2 a nic na tom nemění ani střela C. Martinse, která končí vysoko nad brankou.

61
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Fábio Nunes, přichází Bakić.

63
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Minhoca, přichází André Leal.

64
    Hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.

65
    Domácí se ale ubránili, míč má gólman Ribeiro, který také rozehrává.

67
    Domácí vhazují z pravé strany, na své polovině a postupně se dostávají na polovinu soupeře.

70
    Poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, v němž stále hosté drží nadějné dvoubrankové vedení.

70
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Juanto, přichází Tiago Caeiro.

71
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Barnes Osei, přichází Cicero.

73
    Gólová šance domácích, Tiago Caeiro se dostal do zakončení, ale jeho pokus dokázala zblokovat obrana hostů na roh!

74
    Mezitím již domácí rozehráli roh, ale bez většího efektu.

75
    Na druhé straně vybojoval Rodrigo António (P. Ferreira) roh pro svůj tým.

76
    Ani hosté se ale nedokázali prosadit a útočí domácí.

78
    Střela Miguela Rosy končí vedle branky a pozor, do protiútoku jdou hosté.

79
    Ale ani Cícero nedokázal trefit branku soupeře.

81
    Posledních zhruba deset minut tohoto utkání, hosté dál vedou a vypadá to, že si dnes body z Lisabonu odvezou.

83
    Útočnou akci Belenenses zakončil střelou Tiago Almeida, ale branku netrefil.

86
    Ale Carlos Martins se již trefuje mezi tři tyče, jenže míč končí u gólmana Defendiho.

88
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Pelé, přichází Ponck.

89

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí ubránili rohový kop soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+3
    Poslední sekundy nastaveného času a hosté již mohou slavit cenné vítězství.

90+3

Domácí nezvládli dnešní utkání proti sousedovi ze středu ligové tabulky. Belenenses se snažilo útočit, ale většina střel končila mimo branku Defendiho. Nicméně hosté dokázali z mála vytěžit maximum a díky dvěma vstřeleným gólům si z Lisabonu odváží všechny body.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:56:58)

Martin Dvořák

Branky: 21. Osei, 52. Pelé

Karty:   45+1. Silva (BLN), 55. Martins (BLN)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 10:5. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 19:18.
    CF OS Belenenses: Ribeiro – Gonçalo Brandão, Amorim, Rosa, R. Pinto, A. Sousa, Sturgeon, T. Silva (46. C. Martins), T. Almeida, Nunes (61. Bakić), Juanto (70. Caeiro)

FC Paços Ferreira: Defendi – Ricardo, Cardoso, Afonso, Antônio, Pelé (88. Ponck), H. Lopes, Minhoca (63. Leal), Osei (71. Cícero), Jota, Moreira

Rozhodčí: Pinheiro – Moniz, Eiras