Žilina B – Šamorín 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Pohronie – Svätý Jur 1:2 (kon.)

Sereď dala gól!

Netrvalo však dlho a domáci celok po ďalšej útočnej akcii pridáva svoj piaty gól v tomto zápase a dostáva sa tak do vedenia 5:0! Postaral sa o to ĽUBOSLAV LAURA!

72

Oslabená Banská Bystrica inkasuje aj po štvrtý raz! Domáci celok sa dostáva zásluhou DENISA VENTÚRU už do vedenia 4:0 a o jeho víťazstve v tomto zápase už nemôže byť pochýb.

57

No a zrejme je už definitívne rozhodnuté! V 57. minúte sa domácim po ich rýchlej útočnej akcii podarilo streliť tretí gól zápasu a vyhrávajú tak 3:0! Postaral sa o to svojim druhým gólom v tomto zápase kapitán domácich ADAM MORONG!

51

Výborný vstup domácich futbalistov do druhého polčasu, v 51. minúte sa ujímajú vedenia 2:0 po rýchlej útočnej akcii! Postaral sa o to kapitán domácich ADAM MORONG!

40

Domáci tím získal loptu a postupne prenikal dopredu. Hostia ich pred svojim pokutovým územím faulovali a domáci tak zahrávali nebezpečný priamy kop! Napokon z toho dokázali vyťažil prvý gól tohto zápasu vďaka MARTINOVI MEČIAROVI a dostávajú sa tak do vedenia 1:0!

Miroslav Revaj

Branky: 40. Mečiar, 51. Morong, 57. Morong, 72. Ventúra, 75. Laura

Karty:   24. Steinhübel (SER) – 28. Jarabica (BBY), 35. Memić (BBY), 37. Maťašovský (BBY), 79. Savić (BBY), 89. doplníme neskôr (BBY)   70. Memić (BBY)

Neproměněná penalta: 9. Mečiar (SER), brankář Maťašovský zneškodnil – 78. Čtvrtníček (BBY), brankář Šálka zneškodnil

ŠKF Sereď: Šálka – Mečiar, Steinhübel, Laura, Cherednychenko, Loduha, Kmeť, Morong (K), Ventúra, Jackuliak, Djiby Ba
    Náhradníci: Szkuban – Pellet, Bosý, Medgyes, Petreje, Jankto

MFK Dukla Banská Bystrica: Maťašovský – Memić, Cvik, Barišič, Čtvrtníček, Urgela, Džoni, Jarabica, Savić (K), Hamzagić
    Náhradníci: Ďurčo – Neušel, Valent, Ungar, Fuják

Rozhodčí: Jozef Pavlík – Tomáš Mókoš, Ján Pozor – Andrej Chromý