Žilina B – Šamorín 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Pohronie – Svätý Jur 1:2 (kon.)
Sereď – B. Bystrica 5:0 (kon.)
ŠKF Sereď
5:0 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Neděle 14.08.2016, 17:00 • ŠPORTOVÝ FUTBALOVÝ ŠTADIÓN SEREĎ • MONACObet liga

89
    Aj v závere zápasu pripadá na konto hostí ďalšia žltá karta. Vidí ju Ungar.

79
    V 79. minúte zápasu prichádza už piata žltá karta v tábore hostí.

78
    Tak ani hosťom sa napokon nepodarilo premeniť ich pokutový kop! Domáci celok tak stále živí nádej, že vyhrá tento zápas bez inkasovaného gólu.

77
    Bola nariadená penalta pre hostí!

76
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Cvik, prichádza Ungar.

76
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Cherednychenko, prichádza Petreje.

75
    Sereď dala gól!

Netrvalo však dlho a domáci celok po ďalšej útočnej akcii pridáva svoj piaty gól v tomto zápase a dostáva sa tak do vedenia 5:0! Postaral sa o to ĽUBOSLAV LAURA!

72

Oslabená Banská Bystrica inkasuje aj po štvrtý raz! Domáci celok sa dostáva zásluhou DENISA VENTÚRU už do vedenia 4:0 a o jeho víťazstve v tomto zápase už nemôže byť pochýb.

71
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Medgyes.

70
    Červená karta na strane hostí! Tak hostia to budú mať do konca druhého polčasu veľmi náročné. Po druhej žltej karte tak v tomto zápase končí Memić.

65
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Hamzagić, prichádza Neušel.

65
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Urgela, prichádza Fuják.

60
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Steinhübel, prichádza Pellet.

57

No a zrejme je už definitívne rozhodnuté! V 57. minúte sa domácim po ich rýchlej útočnej akcii podarilo streliť tretí gól zápasu a vyhrávajú tak 3:0! Postaral sa o to svojim druhým gólom v tomto zápase kapitán domácich ADAM MORONG!

51

Výborný vstup domácich futbalistov do druhého polčasu, v 51. minúte sa ujímajú vedenia 2:0 po rýchlej útočnej akcii! Postaral sa o to kapitán domácich ADAM MORONG!

40

Domáci tím získal loptu a postupne prenikal dopredu. Hostia ich pred svojim pokutovým územím faulovali a domáci tak zahrávali nebezpečný priamy kop! Napokon z toho dokázali vyťažil prvý gól tohto zápasu vďaka MARTINOVI MEČIAROVI a dostávajú sa tak do vedenia 1:0!

37
    V posledných chvíľach pribúda počet žltých kariet. Toto je už tretia na konte súpera. Vidí ju brankár Maťašovský.

35
    V 35. minúte zápasu prichádza druhá žltá karta v tábore hostí. Vidí ju Memić.

28
    V 28. minúte zápasu prichádza prvá žltá karta aj na strane hostí. Vidí ju Jarabica.

24
    V 24. minúte zápasu je tu prvá žltá karta pre domáceho futbalistu Steinhübela.

9
    Domáci tím však penaltu nepremenil! Brankár Maťašovský tak hneď v úvode tohto zápasu výrazne podržal svoje mužstvo!

8
    Bola nariadená penalta pre domáci tím ŠKF Sereď! Domáci celok mal loptu na svojich kopačkách, postupne prenikal do pokutového územia a vybojoval na svoju stranu pokutový kop!

Miroslav Revaj

Branky: 40. Mečiar, 51. Morong, 57. Morong, 72. Ventúra, 75. Laura

Karty:   24. Steinhübel (SER) – 28. Jarabica (BBY), 35. Memić (BBY), 37. Maťašovský (BBY), 79. Savić (BBY), 89. doplníme neskôr (BBY)   70. Memić (BBY)

Neproměněná penalta: 9. Mečiar (SER), brankář Maťašovský zneškodnil – 78. Čtvrtníček (BBY), brankář Šálka zneškodnil

ŠKF Sereď: Šálka – Mečiar, Steinhübel, Laura, Cherednychenko, Loduha, Kmeť, Morong (K), Ventúra, Jackuliak, Djiby Ba
    Náhradníci: Szkuban – Pellet, Bosý, Medgyes, Petreje, Jankto

MFK Dukla Banská Bystrica: Maťašovský – Memić, Cvik, Barišič, Čtvrtníček, Urgela, Džoni, Jarabica, Savić (K), Hamzagić
    Náhradníci: Ďurčo – Neušel, Valent, Ungar, Fuják

Rozhodčí: Jozef Pavlík – Tomáš Mókoš, Ján Pozor – Andrej Chromý