Kortrijk – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Mouscron – Sint-Truiden 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Mechelen 2:2 (kon.)
Waregem – Oostende 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren
2:2 (2:1)
YR KV Mechelen
Sobota 20.08.2016, 20:00Belgická liga • 4. kolo

To je z mé strany vše, dobrou noc. (21:56:53)

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které vycházelo lépe domácímu celku, který se dostal do vedení 2:0. Jenže hosté zabrali a nakonec si za remízu 2:2 odváží alespoň bod.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Schouterden (YR KV Mechelen).

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    89. Nicolas VERDIER - 2:2

89
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Hostující hráč nezvládl střelu, ale nakonec se k míči dostal NICOLAS VERDIER, který ho se štěstím dopravil za domácího brankáře – 2:2.

87
    Po kombinaci to vzal na sebe Verdier, ale jeho ráně scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Goblet.

84
    Domácí zatím zvládají konec zápasu na jedničku a kráčí za důležitým a velmi cenným vítězstvím.

82
    Žlutou kartu dostává Goblet (KV Red Star Waasland).

81
    Hostující hráč upadl ve vápně domácího celu, ale pokutový kop to není, naopak Chen vyfasoval žlutou kartu.

79
    Žlutou kartu dostává Verdier (YR KV Mechelen).

77
    Ale ani z tohoto rohu se hosté neprosadili a stále tak prohrávají nejtěsnějším možným rozdílem.

76
    Rohový kop pro Mechelen.

74
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Croizet, přichází Verdier.

72
    Nakonec se Waasland přeci jen vydal dopředu, ale hosté se v pohodě ubránili a jsou na tahu.

71
    Domácí šetří cenné vteřinky trpělivou kombinací.

69
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Myny, přichází Moren.

67
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Michel, přichází Cools.

65
    Domácí celek dnes velmi dobře brání a kráčí za vítězstvím, ale ještě zbývá před dvacet minutek, tak uvidíme, jak to dopadne.

63
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Matthys, přichází Veselinović.

61
    Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k aktuálnímu výsledku je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé a máme se na co těšit.

59
    Obraz hry je stále stejný. K vidění toho příliš není a na další branku tedy stále čekáme.

57
    Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Domácí už hlavně brání a hosté se směrem dopředu trápí.

55
    Ve druhém poločase je zatím k vidění mnoho nepřesností a na první šanci stále čekáme.

53
    Nakonec z toho byl centr, ale ten byl velmi nepřesný a Waasland se v pohodě ubránil.

52
    Hosté se snaží něco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Goblet.

50
    Hráči se ve druhém poločase zatím vůbec nešetří a k vidění už bylo několik ostrých zákroků.

48
    Žlutou kartu dostává Croizet (YR KV Mechelen).

46
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Filipović, přichází Vitas.

46

Hráči obou celků se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 21:02.

První poločas je za námi. Domácí se dostali do vedení 2:1, ale pak se trefil Bjelica a Waasland tedy v poločase vede o jednu branku. Domácí byli o něco lepší a vedou zcela zaslouženě. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Žlutou kartu dostává Bjelica (YR KV Mechelen).

44
    Žlutou kartu dostává Camacho (KV Red Star Waasland).
    Z této pozice se prosadil hostující Bjelica, který to trefil opravdu parádně.

42
    Domácí už jsou zase u míče a snaží se něco kloudného vymyslet. Zatím ale kombinují daleko od branky, kterou střeží Moris.

40
    Domácí dlouho kombinovali na polovině Mechelenu, nakonec z toho byla přihrávka do vápna, ale Myny se do zakončení nedostal.

38
    Tempo hry výrazně opadlo, ani jeden celek nechce udělat chybu a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.

36
    I tentokrát se Mechelen v pohodě ubránil. Domácí jsou ale stále u míče a trpělivě kombinují.

35
    Je tu další rohový kop pro Waasland.

34
    Míč poslal do vápna Michel, ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy tentokrát nemění.

33
    Rohový kop pro Waasland.

32
    Hostující hráči ožili a je to znát. Mechelen je nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale často hosty brzdí nepřesná přihrávka.

30
    Ze svého prvního rohu ale hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.

29
    27. Aleksandar BJELICA - 2:1

27
    Jenže nyní to už hostům vyšlo a Mechelen snižuje na rozdíl jedné branky. Z dálky napřáhl ALEKSANDAR BJELICA, který to trefil opravdu skvěle a Goblet byl bez šance, krásná branka.

26
    Ani tentokrát to hostům nevyšlo, protože i další kombinace skončila nepřesnou přihrávkou na Kolovose.

24
    Domácí mají zápas pod kontrolou a v klidu si zatím hlídají své vedení. Mechelen zatím nepředvedl vůbec nic.

22
    Po rychlé akci to vzal na sebe Michel, ale jeho dělovce scházela přesnost a Moris zasahovat nemusel.

20
    Hosté jsou v křeči v po druhé brance vůbec neví, co mají hrát. Mechelen to bude mít hodně těžké, protože domácí celek je na koni.
    17. Ibrahima SECK - 2:0

17
    Waasland právě vstřelil branku!
    A je to 2:0! Po centru zůstal na zadní tyči zcela volný IBRAHIMA SECK, který neměl problém hlavičkou překonat bezmocného Morise.

16
    Rohový kop pro domácí celek.

14
    Po další nepřesné přihrávce bude od své branky rozehrávat Goblet, který samozřejmě vůbec nepospíchá.

12
    Mechelen to vyzkoušel dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a na tahu je tak opět domácí Red Star.

10
    Domácí více drží míč a směrem dopředu poměrně dobře kombinují, ale ve finální fázi se jim zatím nedaří podle představ.

8
    Dočkali jsme se rychlé branky, ale zatím toho k vidění příliš není. Hlavně mnoho nepřesných přihrávek a tvrdých soubojů.

6
    Domácí jsou samozřejmě na koni a opět se tlačí dopředu.
    4. Siebe SCHRIJVERS - 1:0

4
    Ale pozor, protože je tu úvodní branka tohoto utkání. SIEBE SCHRIJVERS zahrával standardní situaci ze strany velkého vápna a udělal to skvěle. Poslal míč na zadní tyč a ten nakonec k překvapení všech zapadl do branky – 1:0.

3
    Oba celky se už vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo. Začátek utkání je zatím velmi opatrný.

1
    Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

KV Red Star Waasland: Goblet – Jans, Buatu, Camacho, De Schutter – Vanzo, Seck, Michel, Cerigioni – Schrijvers, Myny.
    Náhradníci: Henkinet – Ampomah, Caufriez, Dhondt, Moren, Nys, Orye.

YR KV Mechelen: Moris – El Messaoudi, Cocalič, Bjelica – Chen, Rits, Filipovič, Schouterden – Matthys, Croizet, Kolovos.
    Náhradníci: Coosemans – Claes, Cobbaut, de Witte, Mees, Paulussen, Verdier, Veselinovic.

Rozhodčí: Vertenten – Nijssen, Vanyzere.

Krásný sobotní večer! Belgická nejvyšší soutěž má dnes na programu 4.kolo, ve kterém se proti sobě postaví KV Red Star Waasland a YR KV Mechelen.

Domácí borci nastoupí do utkání ze 14. příčky, když si po 3 odehraných zápasech připsali na své konto pouhý bod. Bodově přívětivý byl pro ně poslední zápas na venkovní půdě proti Genku, jenž skončil remízou 2:2.

Hosté z Mechelenu se po 3 odehraných utkáních nacházejí ve středu tabulky, konkrétně na 9.pozici. V úvodním zápase ročníku Mechelen prohrál s Bruggami, pak ale zabral výhrou proti nováčkovi Eupenu a remízou s Kortrijkem, a připisuje si tak zatím 4 body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.