Olomouc – Jihlava 2:7 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 12:1 (kon.)
HC Olomouc
2:7 (0:2, 1:2, 1:3)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 08.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

39:51
    Kohouti začnou třetí třetinu ve čtyřech. David Vosátko (OLO) si odpyká menší trest za hákování.

30:05
    Kohouti se musí podruhé v utkání bránit. Daniel Mader (OLO) je potrestán dvěma minutami za zdržování hry.

19:51
    Ještě pár vteřin před první přestávkou se Jihlava musí znovu bránit. Milan Strnad (JIH) je potrestán dvěma minutami za zdržování.

13:06
    Jihlava v plném počtu příliš dlouho nevydržela. Jiří Slabý (JIH) si musí odsedět menší trest za podražení.

10:52
    Přesilovku si v první třetině zahraje i Olomouc. Menší trest za podražení si odpyká Jakub Filip (JIH).

02:21
    První přesilovku si zahrají hosté. Jan Janečko (OLO) byl před brankou hostů trochu moc důrazný, a tak si odpyká dvě minuty za napadení.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 37. Karpíšek (Kalač), 53. Štefka (Pěcha) – 9. Kadleček (Filip, Vála), 10. Daňhel (Úlovec), 23. Adam (Strnad), 40. Úlovec (Kadleček, Kardoš), 52. Kadleček (Strnad), 57. Adam (Jindra), 59. Veleba (Kadleček, Kardoš)

HC Olomouc: Galuška (Schejbal) – Dajčar, Kažimír, Mader D., Klesla, Holiš, Vosátko – Krátký, Štefka, Spatharis, Aulehla, Pěcha (C), Skopal, Karpíšek, Kalač, Kořenek, Janečko, Kret.
    HC Dukla Jihlava: Juřička (Šťastný) – Mareš, Veleba, Trávník, Marek, Vála, Vrátný – Daňhel, Kadleček (C), Jindra, Úlovec, Musil, Adam, Vala, Kardoš, Hrbatý, Filip, Slabý, Strnad.

Rozhodčí: Kika – Lukš, Hanzlík