Třinec – K. Vary 7:0 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Sparta 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.) | Zlín – Plzeň 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 8:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 3:4 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 18.09.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 5. kolo

55:53
    Hosté znovu vyhodili kotouč mimo hřiště a stojí je to další dvě minuty. Za zdržování hry byl potrestán Michal Trávníček (LIT).

52:11
    František Lukeš (LIT) oslabí na dvě minuty svůj tým, protože nešťastně vyhodil puk mimo kluziště.

45:49
    Na trestnou lavici odjel na dvě minuty Zbyněk Sklenička (LIT) za nedovolené bránění.

35:47
    Ondřej Jurčík (LIT) byl vyloučen na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Robin Hanzl (LIT).

33:07
    Vyloučení domácích. Tomáš Voráček (MBL) – dvě minuty za sekání.

26:03
    Další vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Richard Nejezchleb (LIT).

23:34
    Za hákování byl vyloučen na dvě minuty Karel Kubát (LIT). Dokáží domácí vyrovnat?

19:02
    Litvínovští se budou bránit. Jakub Černý (LIT) dostal 2+2 minuty za vysokou hůl.

18:21
    Domácí jdou do čtyř. Jakub Klepiš (MBL) dostal menší trest za podražení.

14:49
    František Lukeš chtěl opět vystřelit, jenže byla přerušena hra. Tomáš Doležal (LIT) byl vykázán na dvě minuty za podražení.

09:16
    Dvě minuty za podražení dostal Ondřej Jurčík (LIT). ŠKOENERGO Aréna uvidí první přesilovku domácích.

06:00
    Boleslavští si koledují. Za sekání byl vyloučen na dvě minuty Tomáš Urban (MBL).

02:05
    První vyloučení zápasu. Menší trest za podražení dostal David Štich (MBL). Využije Litvínov první přesilovou hru?

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 5. Žejdl (Klepiš), 24. Stříteský (Hyka), 39. Musil (Hyka, Hanzlík) – 19. Nejezchleb (Gula), 19. Trávníček (Pavelka, Reichel), 35. V. Hübl (Kubát), 61. R. Hanzl (Lukeš)

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Tarkki) – Trončinský, Kučný, Stříteský, T. Voráček, Hanzlík, Štich, Pastor – Pospíšil, Vampola, Pacovský – Hyka, Musil, Lenc – Látal, Urban – Orsava, Klepiš (C), Žejdl.
    HC VERVA Litvínov: J. Hübl (Halász) – Kubát, Gula, Z. Sklenička, F. Pavlík, Sörvik, Pavelka, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Nejezchleb – J. Černý, R. Hanzl, Martynek (C) – Trávníček, Reichel, M. Hořava – T. Doležal, M. Hanzl, Jurčík.

Rozhodčí: Pražák, Hribik – Bláha, Špůr

Diváci: 3 739