Toronto – Detroit 1:2 (kon.) | Carolina – Washington 3:2 (3:2 po s.n.) | Ottawa – Buffalo 2:4 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.)
Ottawa Senators
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Buffalo Sabres
Sobota 08.10.2016, 01:40 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Příprava NHL

59:57
    Robin Lehner (BUF) je sice trestán dvěma minutami za podražení, avšak to ho vůbec netrápí. Dnešní utkání totiž zvládl na výbornou!

59:51
    Desetiminutový trest ještě dostává Zack Smith (OTT), který se v brankovišti pošťuchoval s Jakem McCabem (BUF). Také on dostává stejný trest.

59:28
    Josh Gorges (BUF) poslal kotouč mezi diváky a dostává dvě trestné minuty. Ještě je tady šance pro domácí.

52:28
    Chris Neil (OTT) u mantinelu tvrdým hitem pozdravil Guhlea a s pomstou bleskově přispěchal Nicolas Deslauriers (BUF). Byla z toho krátká šarvátka, za kterou oba kohouti dostávají pětiminutový trest.

25:26
    Zemgus Girgensons (BUF) pracoval před brankářem až příliš důrazně a nakonec z ledu odchází se dvěma trestnými minutami za nedovolené bránění brankáři.

21:24
    Jack Eichel (BUF) si v souboji s Karlssonem pomohl držením a v přerušení poslušně míří na lavici hanby, kde si odsedí dvouminutový trest.

17:41
    Navíc je tady další přesilová hra Buffala. Tentokrát jde na lavici hanby Derick Brassard (OTT), jenž se provinil sekáním.

12:14
    Ottawa si navíc po inkasované brance zahraje oslabení. Dvě trestné minuty za nedovolené bránění si odsedí Mike Hoffman (OTT).

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 28. Pageau (Pyatt, Chabot), 52. Turris (Hoffman) – 11. Reinhart (Nelson), 24. Foligno (Eichel, Girgensons), 28. Grant (Kane), 49. Kane (Reinhart)

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Phaneuf, Methot, Ceci, Wideman, Karlsson, Chabot, Borowiecki – Turris, Ryan, Pyatt, Smith, Brassard, Kelly, Neil, Dzingel, Pageau, Stone, Hoffman
    Buffalo Sabres: Lehner (Ullmark) – Guhle, McCabe, Gorges, Nelson, Falk, Franson – Kane, Eichel, Reinhart – Nylander, Girgensons, Fasching – Ennis, Larsson, Foligno – Deslauriers, Grant, Gionta

Rozhodčí: Kowal, McIsaac – Barton, Cormier

Diváci: 14 216