LB Châteauroux – Bordeaux 0:2 (kon.) | Nancy – Caen 4:2 (kon.) | Dijon – Sochaux 1:2 (4:5 po pen.)
Bastia – Guingamp 1:2 (3:4 po pen.) | Paris FC – Méty 1:1 (6:7 po pen.) | Rennes – Lorient 3:2 (kon.)
Toulouse – Auxerre 1:0 (kon.) | Clermont Foot – Marseille 1:2 (kon.)
Toulouse FC
1:0 (0:0)
AJ Auxerre
Středa 26.10.2016, 21:05 • Stadium Municipal (Toulouse) • Coupe de la Ligue

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.

Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování třetího kola Coupe de la Ligue, kde se dnes představí Toulouse FC, které na svém trávníku přivítá druholigové AJ Auxerre. Úvodní výkop je naplánován na 21:05, tak u toho buďte s námi.

Domácí Toulouse hraje francouzskou La Ligue, kde momentálně okupuje čtvrtou příčku se ziskem osmnácti bodů.
    Pro zástupce nejvyšší francouzské ligy to bude první utkání v tomto poháru.

AJ Auxerre je v letošní sezóně ve druhé nejvyšší francouzské lize a hostům se v ní vůbec nedaří. Momentálně jsou na předposledním, devatenáctém místě se ziskem devíti bodů z dvanácti utkání.
    Auxerre začalo cestu pohárem v prvním kole proti Bourg-en-Bresse Péronnas. Druholigový celek dokázali vyřadit až v penaltovém rozstřelu. Ve druhém kole si celkem pohodlně došli hráči Auxerre pro postup, když na domácí půdě porazili Racing Strasbourg 2:0.

2
    Domácí jsou z kraje utkání aktivnější a ženou se s míčem dopředu.

4
    Balón se dostal také k vápnu Lafonta, ovšem obrana Toulouse si poradila a brzy získala balón do své moci.

5
    Fotbalisté Toulouse budou rozehrávat po faulu jednoho z hostujících hráčů na středu hřiště.

7
    Aktivnější domácí se dostali středem do rychlého útoku, ale proti zformované obraně Auxerre neměli šanci.

10
    Je za námi prvních deset minut utkání a žádné výraznější šance jsme se nedočkali ani na jedné straně.

11
    Nadějně vypadající akci hostujícího mužstva přerušil odmávaný a následně také odpískaný ofsajd.

13
    Fotbalisté druholigového týmů v posledních chvílích drží balón více na kopačkách, ale přes hostující obranu se nemohou dostat.

14
    Boucher musel být při nadějném útoku domácích v pozoru. Nakonec však hostující gólman nemusel vůbec zasahovat.

16
    Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak zatím jsme se ničeho podstatného nedočkali.

18
    Fotbalisté Toulouse se dostali před vápno svého soupeře, avšak balón nikdo z domácích na branku nenasměroval.

21
    Rohový kop měli k dispozici domácí, ale žádné nebezpečí to pro obranu Auxerre neznamenalo. Od branky bude odkopávat Boucher.

22
    Domácí jsou u míče a mají více ze hry. Nyní se prezentoval jeden z domácích hráčů pěknou střelou, která se však mezi tři tyče nevešla.

23
    Následně se však domácí dostali ke druhému rohovému kopu v krátkém časovém sledu. Ani tentokrát ovšem nezapršelo.

25
    Aktivita domácích je velmi patrná. Ovšem nyní hráči Toulouse nezvládli v pořadí již třetí rohový kop, který obrana Auxerre odvrátila do bezpečí.

27
    Na druhé straně se dostali po delší době do útoku také hosté, avšak Lafont zatím nemusel zasahovat. Nicméně hráči Auxerre jsou i nadále u balónu.

30
    Je za námi prvních třicet minut z dnešního utkání a branky jsme se zatím nedočkali. Domácí jsou aktivnější, avšak ani jeden z týmů ještě na branku nevystřelil.

32
    Za vápnem se dostali k volnému kopu domácí. Ze slibné pozice však balón následně skončil pouze mimo hostující branku, od které bude odkopávat Boucher.

34
    Ve středu fauloval jeden z hostujících hráčů. U míče tak zůstanou fotbalisté Toulouse.

36
    A opět jsou to domácí, kdo jde s míčem vpřed. Fotbalisté Toulouse se snaží strhnout vedení na svou stranu ještě v prvním poločase.

Držení míče: 69% – 31%

38
    Po nepříliš povedeném útoku budou rozehrávat domácí další rohový kop.

39
    Balón letěl do vápna, ale tam nebyl nikdo z domácích v takové pozici, aby balón dokázal nasměrovat na branku hostí.

41
    Tempo hry nám lehce opadlo. Ani jedno z mužstev se s míčem nikam nehrne. Balón je převážně na středu hřiště.

43
    Žlutou kartu dostává Sparagna (AJ Auxerre).

44
    Až ve čtyřiačtyřicáté minutě jsme se dočkali první střely na branku v dnešním utkání. Boucher si připsal první dobrý zákrok.

45
    Hlavní rozhodčí přidá k prvnímu poločasu jednu minutu navíc.

45+1

Je za námi první poločas, ve kterém branka nepadla. Fotbalisté Toulouse byli jasně aktivnější, avšak domácí se i přes to nemohou dostat do zakončení. Zda-li hosté budou držet čisté konto i nadále ve druhém poločasu, to se dozvíme přibližně ve 22:05, kdy druhá část začíná.

46
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Sylla, přichází Sangaré.
    Střídání v týmu AJ Auxerre: ze hřiště odchází Diallo, přichází Vincent.

46

47
    Stejně jako skončil první poločas, tak také začal ten druhý. Fotbalisté Toulouse se tlačí do vápna.

48
    Tentokrát je z toho v pořadí již pátý roh.

49
    Následně se domácím roh nepovedl, ale hráči prvoligovému mužstva zůstali i nadále u balónu. Rychlou přihrávku na jednoho z útočníků překazil odpískaný ofsajd.

50
    Domácí jsou aktivnější. Nyní pálil mimo tři tyče jeden z domácích fotbalistů. Boucher nakonec nemusel zasahovat.

52
    Do útoku se vydali také hostující fotbalisté, ale ti brzy o balón přišli. Od branky proto bude odkopávat Lafont.

53
    Z rychlého útoku se dostali domácí k možnosti zahrávání rohového kopu.

54
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    A z něho se domácí dokázali prosadit. CHRISTOPHER JULLIEN se dostal po rohovém kopu k míči, který usměrnil za záda Bouchera a poslal tak své Toulouse do vedení 1:0!

56
    Hosté mohli odpovědět z nebezpečného volného kopu z pravého vrcholu vápna, avšak balón letěl příliš vysoko a od branky bude odkopávat brankář Toulouse.

58
    Žlutou kartu dostává Sangaré (Toulouse FC).

59
    Domácí jsou však vstřelenou brankou na koni a snaží se přidat další branku. Proti nim však stojí dobře pracující obrana Auxerre.

61
    Střídání v týmu AJ Auxerre: ze hřiště odchází Fumu Tamuzo, přichází Courtet.
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Trejo, přichází Cafaro.

62
    Tempo hry lehce opadlo. Balón je převážně na kopačkách domácích, ale ti s ním nikam nespěchají. Také nemají kam.

64
    Nyní se však pokusili hosté o rychlý útok, který nakonec skončil pouze odpískaným ofsajdem.

66
    Hosté se snaží, ale zatím marně. Domácí si své vedení hlídají vcelku s klidem. Obrana Toulouse působí velmi kompaktním dojmem a hosty do ničeho nepouští.

69
    Hosté začínají vystrkovat růžky a čím dál častěji se dostávají dopředu. Obrana domácích je i nadále stoprocentní.

71
    Žlutou kartu dostává Touzghar (AJ Auxerre).

72
    Balón je na polovině domácích, kde ho mají na svých kopačkách hráči Toulouse. Ti se snaží postupnou kombinací dostat až na dostřel hostující branky.

74
    Po nepovedeném útoku hostujícího mužstva bude od své vlastní branky odkopávat Lafont.

76
    Hosté mají nějakých šestnáct vteřin na to, aby utkání poslali alespoň do prodloužení jednou vstřelenou brankou. Čas ubíhá, což jasně vyhovuje domácím fotbalistům.

77
    Střídání v týmu AJ Auxerre: ze hřiště odchází Touzghar, přichází Montiel.
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Edouard, přichází Sirieix.

77
    Žlutou kartu dostává Kilic (AJ Auxerre).

79
    Domácí se dostali z levé strany k nebezpečnému volnému kopu, avšak následně branku domácích neohrozili. Obrana Auxerre balón odvrátila do bezpečí.

81
    Středem hřiště se hnali domácí směrem dopředu, ovšem nepřesná přihrávka jejich počínání zastavila a k míči se dostali hostující fotbalisté.

83
    Čas ubíhá a balón kontrolují domácí. Hráči Auxerre to budou mít ještě velmi těžké, jelikož domácí působí naprosto klidným dojmem.

85
    Nyní šli ovšem hosté směrem dopředu, ale finální přihrávka do strany se nepovedla jednomu z hostujících hráčů. U míče tak budou opět domácí fotbalisté.

87
    Obraz hry je i nadále stejný. Jsou to domácí, kdo kontrolují hru a hosté se dostávají k míči spíše jen sporadicky.

89
    Auxerre se ještě snaží. Hostující hráči se dostali postupně dopředu, kde se usadili před vápnem Toulouse.

90
    Nakonec však hosté o balón přišli a rozehrávat bude od své branky domácí gólman.

90+1
    K odehraným devadesáti minutám přidal hlavní rozhodčí Moreira tři minutky navíc.

90+2
    Ke střele na branku se dostal jeden z hostujících hráčů, ovšem našel pouze připraveného Lafonta, který balón dokázal chytil.

90+3
    Žlutou kartu dostává (AJ Auxerre).

90+4

Je dobojováno. Domácí Toulouse bylo po čas celého utkání jasně lepším celkem a zásluhou Julliena, který vstřelil ve čtyřiapadesáté minutě jedinou branku utkání, postupují do další fáze poháru. S konstatováním, že Toulouse na svém stadionu poráží druholigové Auxerre 1:0, se s Vámi loučím. (22:55:30)