NY Islanders – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Toronto 1:2 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 5:3 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Vancouver 1:0 (kon.)
Florida – New Jersey 4:3 (po pr.) | Chicago – Colorado 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 6:2 (kon.)
Arizona – Nashville 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | San Jose – Calgary 2:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Tampa Bay Lightning
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)
Boston Bruins
Pátek 04.11.2016, 00:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Mi už nezbývá než poděkovat za pozornost, a rozloučit se s Vámi. Budu se těšit u nějakého dalšího zápasu. Přeji dobré ráno, nebo krásný zbytek noci. (04:07:28)

3. Victor Hedman (TBL) 1+0

Viděli jsme velmi pěkný zápas, který nerozhodlo ani prodloužení, ve kterém měly oba týmy po jedné přesilovce. Utkání tedy dospělo do nájezdů, ve kterých nakonec až v desáté sérii rozhodl Jimmy Hayes.

Dnešní utkání sledovalo 19 092 diváků.

Jimmy HAYES - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Boston Bruins.
    Autorem vítězné branky je JIMMY HAYES.

Hayes (BOS) rozhoduje zápas! Vasilevskij nechal příliš prostoru u své levé tyče a toho JIMMY HAYES využil. Boston tedy vítězí 4:3 po samostatných nájezdech.

Naměstnikov (TBL) mířil mezi betony, ale tam měl Rask hokejku.

Czarnik také svým zakončením Vasilevskije nepřekvapil.

Strlaman (TBL) vystřelil mimo.

Moore (BOS) byl Vasilevskijem vytlačen a k pořádnému zakončení se nedostal.

Callahan (TBL) nedokázal rozhýbat Raska.

Krug (BOS) neuspěl na druhé straně.

Ani Killorn (TBL) gól nedává.

Krejčího (BOS) zázračně vychytal Vasilevskij.

Johnson (TBL) trefuje tyčku.

Bergeron (BOS) Vasilevskije nepřekonal.

Palát (TBL) neuspěl.

Nash (BOS) předvedl podobné zakončení a také skóroval.

Point (TBL) vytasil bekhendový blafák a překonal Raska.

Ani Pastrňák (BOS) se neprosadil. Pastrňák trefil jen beton.

Stamkos (TBL) střílel na rameno Raska.

Marchand (BOS) se rozjel hodně rychle, Vasilevskij zasáhl betonem.

Kučerov (TBL) se snažil rozhýbat Raska, ale neprostřelil jej.

Spooner (BOS) najížděl hodně z boku, ale minul.

Filppula (TBL) střílel na vyrážečku, Rask se překvapit nenechal.

64:57
    Střílel ještě Bergeron, ale i toho Vasilevskij vychytal.

64:33
    Marchanda, který pálil z pravé strany vychytal Vasilevskij.

64:22
    I na straně Tampy je vyloučen český hráč, Palát si půjde sednout za držení.

64:15
    Marchand byl faulován, hosté mají výhodu.

63:35
    Spooner střílel z úhlu, Vasilevskij zasáhl. A až teď je hra přerušena a znovu budeme hrát tři na tři.

62:45
    Krejčí naskočil z trestné lavice do hry a ocitl se v dobré příležitosti.

62:24
    Killorn pálil z pravého kruhu, ale trefil jen hruď Raska.

61:45
    Kučerov trefil jen brusle Bergerona a Bruins vyhodili a mohou vystřídat.

61:03
    První vypálil Hedman, ale mimo. Po něm také netrefil bránu Stamkose.

60:52
    Tampa zatím jen kombinuje.

60:28
    Oddechový čas pro domácí.

60:28
    Krejčí Stamkose při jeho zakončení zahákoval. Tampa bude hrát 4 na 3.

60:24
    Stamkose se ocitl po příhře Kučerova sám před bránou, Rask zasáhl. Pak ještě z mezikruží střílel Hedman a Rask vytáhl další vynikající zákrok lapačkou.

60:01

Střely na bránu ve třetí třetině: 8:6

Po šedesáti minutách nevstřelil ani jeden tým více gólů než ten druhý, a tak uvidíme prodloužení. To bude trvat 5 minut a jako je tomu už druhou sezonu, uvidíme hru tři na tři. Ve třetí třetině jsme viděli jedinou branku, tečí se prosadil Tyler Johnson.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Blíží se konec třetiny, Boston měl šanci zaútočil, ale raději nahodil puk a vystřídal.

58:23
    Kučerov ve velké příležitosti! Bekhendem ale Raska z blízkosti nepřekonal.

57:55
    Střela Stralmana od modré po buly byla zblokována a Tampa ztratila pásmo.

57:40
    Krátké sólo Marchanda skončilo střelou z levého kruhu na lapačce Vasilevskije.

57:30
    Boyle se snažil z rohu nahodit puk na Raska, kotouč byl ale sražen mimo hřiště.

56:30
    Další střelu Koekkoeka srazil vedle Dominic Moore.

56:26
    Koekkoek byl ve velké šanci. Jeho střela byla tečovaná Killornem, Rask se hodě zapotil.

55:59
    Czarnik kombinoval s Krejčím, ani jeden ale nevystřelil a nakonec z pásma vybruslil s pukem Palát.

55:06
    Pastrňák se snažil projít s pukem přes modrou, ale byl zdržen Hedmanem a máme tu ofsajd.

54:11
    Další střela Alexe Killorna, tentokrát hned po vhazování.

54:09
    Killorn vypustil na Raska skrytou střelu za obráncem, finský brankář si však poradil, a na programu je další reklamní pauza.

53:09
    Stamkos nezištně přihrál Kučerovovi, ten střílel na prázdnou bránu, ale Carlo stál na správném místě a puk do brány nepustil.

52:27
    Marchandovu střelu z úhlu ztečoval vedle Hedman

52:11
    Po komerční přestávce je tu hned další přerušení kvůli zakázanému uvolnění Tampy.

51:43
    Další šance domácích, tentokrát puk nemířil mezi tři tyče brány Tuukky Raska.
    50:04 Tyler JOHNSON - 3:3

50:04
    Tampa právě vstřelila branku!
    Tampa vyrovnává! Boston svou šanci neproměnil, Tampa ano. Od modré z pravé strany střílel Coburn, před bránou stál TYLER JOHNSON a puk tečoval. Hokejka podle rozhodčím byla pod horní tyčkou, takže gól platí. Asistence: Braydon Coburn, Slater KoekKoek.

50:04
    Další porada s videorozhodčím poté, co Tyler Johnson tečoval puk do brány, ale hokejku měl možná moc vysoko.

49:16
    Spooner na chvíli unikl obraně Tampy a ocitl se sám před Vasilevskijem. Dobře mu zakončení znepříjemnil Šustr a navíc tak, že to ani nebyl faul. Vyznamenal se i Vasilevskij.

48:40
    Pastrňák ukázal, jak si rozumí s pukem na hokejce, prohodil si jej mezi nohama a ještě dokázal zakončit.

48:08
    Hayes nahazoval kotouč na Vasilevskije, pro Rusa to byla lehká práce, ovšem rozehrát se neodvážil. Je tu další komerční přestávka.

47:38
    Boston teď dobře napadá v útočném pásmu, Palát ale ukázkově dohrál Accieriho u mantinelu.

47:13
    Čas se pomalu ale jistě krátí, Tampa se stále snaží o vyrovnání.

46:17
    Pastrňák ztratil kotouč a Boyle toho využil a alespoň nahodil puk na Raska.

45:15
    Nash ukradl kotouč hráčům Tampy a byla z toho zajímavá střela.

44:30
    Miller nabral rychlost v obraném pásmu a projel až do toho útočného, tam mu byla střela zblokována.

44:01
    Ale Teď už zase svírají Lightning hostující tým.

43:34
    Bruins dostali kotouč za bránu Tampy a mohou vystřídat.

43:11
    A Bolts zůstanou v pásmu Bostonu, píská se zakázané uvolnění.

43:04
    A další střela do modré, i tentokrát byl Rask jistý a nedopustil ani dorážku.

42:59
    Koekkoek vyzkoušel ranou z první Raska, ten kotouč chytil.

42:28
    Boston se snažil dostat se do pásma Tampy, jeho snažení ovšem přerušili čároví, píská se ofsajd.

41:49
    Nepříjemné nahození před bránu od Coburnea a byl to Point, kdo se snažil tečovat.

41:12
    Rychlá střela Spoonera z osy hřiště a zákrok Vasilevskije.

40:51
    Czarnik nedosáhl na dlouhou přihrávku, a proto se píská icing.

40:33
    David Pastrňák byl bolestivě dohrán u mantinelu.

40:23
    Stralman se pokoušel zakončit bekhendem, ale nebylo mu to umožněno obranou Bostonu.

40:01

Počet střel ve druhé třetině: 9:9

I druhá třetina nám nabídla velice svižný a atraktivní hokej se spoustou šancí na obou stranách. A viděli jsme i góly., jeden na každé straně. Nejprve dostal díky teči do dvoubrankového vedení Boston Pastrňák, nedlouho poté znovu snížil na rozdíl jedné branky domácí ostrostřelec Tyler Johnson, který proměnil přesilovku. Třetí část zápasu začne přibližně ve 2:40.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:59
    Těsně před přestávkou jsme ještě viděli šanci Tampy.

39:39
    Další střela Marchanda z pravé strany, která skončila v rukavici Vasilevskije. Pastrňák čekal před bránou, pokud by mu puk vypadl.

39:30
    Torey Krug se chtěl opět připomenout střelou od modré, jeho pokus byl ale vyblokován ze hry.

39:21
    A teď měl zase práci na druhé straně Vasilevskij. Stralman byl za bránou obklíčen dvěma protihráči, přišel o puk a Marchand nebezpečně zakončoval.

38:55
    Další závar před Raskem, k dorážce se natahoval Boyle, nýbrž bez úspěchu.

38:09
    Jedovatá rána Garrisona, kterou Rask reflexivně vyrazil.

37:31
    Killorn se snažil tečovat Johnsonovu nabídku, to mu ale nevyšlo.

36:57
    Dominic Moore se pokusil zaútočit i v oslabení, ke střele se nedostal.

36:23
    Chára svůj tým osvobozuje vyhozením do středního pásma.

35:52
    Czarnik si půjde odpočinout na trestnou lavici za podražení.

35:34
    Momentálně se hraje převážně ve středním pásmu.

34:51
    Tampa se osvobodila a je v plném počtu.

34:08
    Ostrá rána od modré v podání Davida Krejčího, Vasilevskij vyráží.

33:28
    První půlminutka přesilovky uběhla, Czarnik se teď neshodl s Pastrňákem a je to ofsajd.

32:55
    Killorn je vyloučen na 2 minuty za sekání. Přesilovky dnes obou týmům poměrně jdou.

32:37
    Krejčí byl úplně volný před bránou, velkou šanci ale nevyužil.

32:00
    Coburne střílel z práve strany od modré, Rask měl odkrytý výhled a neměl problém puk vyrazit.

31:38
    Nejprve vyhrála Tampa Bay závod o puk, aby se nepískal icing, a ten byl pak odpískán Bostonu za vyhození Pastrňáka.

31:14
    Palátova přihrávka mířila přesně mezi dva hráče a Tampa tak ztrácí pásmo.

30:59
    Boston byl pod menším tlakem a proto si pomáhá zakázaným uvolněním.

30:36
    Ihned po buly pálil Kučerov, Rask si ale jeho pokus pohlídal. Následuje přerušení a komerční přestávka.

29:51
    Nash zakončoval při průjezdu kolem brány Tampy bekhendem, nebylo to ovšem nic nebezpečného.

29:22
    Rask chytá pokus Koekkoeho pokus zprava.
    28:30 Tyler JOHNSON - 2:3

28:30
    Strålman od modré ještě nestřílel, přihrál TYLERU JOHNSONOVI, ten měl dost času na to, aby přesně zamířil, a to se mu povedlo, trefil přesný růžek Raskovy branky. Opět je to tedy pouze o gól. Asistence: Anton Strålman, Steven Stamkose

28:26
    Až teď se usadili Lightning v pásmu.

27:40
    Přesilovka Tampy zatím moc povedená není.

Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí teď vůbec nestíhali a logicky inkasují branku. Bergeron nahazoval puk do ohně před bránu a trefil při tom DAVIDA PASTRŇÁKA, od jehož nohy kotouč doklouzal za čáru. Asistence: Patrice Bergeron, Brad Marchand.

24:20
    Obrana Tampy teď nestíhá. do šancí se dostali Bergeron i Pastrňák.

23:55
    Millerova střela od modré mířila vedle, pak byla ještě před Vasilevskijem menší skrumáž.

23:29
    Uvidíme, jak poznamená Tampu, že jí nebyl uznán gól. Hra je teď přerušena kvůli ofsajdu.

22:27
    Zničehonic se před Raskem objevil Point, finský gólman jej už potřetí v dnešním zápase vychytal.

21:43
    A je to přesně, jak jsem naznačil. Palát jasně do kotouče kopl, sám ani moc neslavil. Branka neplatí.

21:43
    Tampa se možná dočká vyrovnání. Ale opět si musíme počkat na video, ale vypadalo to spíše, že Palát dosáhl gólu kopnutím.

21:18
    Bitva Šustra s Pastrňákem o puk u mantinelu v útočném pásmu Tampy.

20:36
    Do útoku vyrazil Boston, puk ale opustil po teči domácích kluziště. Vhazuje se před Vasilevskijem.

20:07
    Druhá třetina začíná icingem Tampy.

20:01

Počet střel v první třetině: 11:13

Uvidíme, jestli si Tampa Bay přenese aktivitu i do druhé třetiny. Tu první bychom mohli zhodnotit tak, že hostům se povedl lépe start do zápasu a byli zaslouženě odměněni brankou, i když velmi šťastnou. Poté jim pomohla čtyřminutové vyloučení Bruins, které využil Spooner. Následně začala vystrkovat růžky i Tampa a vše vygradovalo snížením na 1:2, taktéž z přesilovky. Prosadil se od modré bek Hedman. Druhá třetina začne přibližně v 1:40.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50
    Lightning dohrávají třetinu velice aktivně v pásmu Bostonu.

19:26
    Valtteri Fippula se k zakončení neproháčkoval.

18:49
    Marchandovi vzal puk Filppula, vypadalo to na protiútok, nakonec k němu ale nedošlo.

18:05
    Boston pod tlakem, Chára vyhazuje. Zakázané uvolnění to není.

17:28
    Chára srazil na led Stamkose, bylo to však čisté.

16:57
    Point dělá problémy Millerovi při rozehrávce. Tento mladík vypadá dnes velmi dobře.

16:03
    Kučerov se ocitl v útočném pásmu sám proti třem, a tak neměl moc šancí na úspěch. Bruins jej o puk obrali.
    15:09 Victor HEDMAN - 1:2

15:09
    Kučerov ze stejné pozice tentokrát nestřílel, ale vracečkou nahrál VICTORU HEDMANOVI, a ten dokázal propálit po ledě Raska. Před bránou i tentokrát clonil Point. Asistence: Nikita Kučerov, Valtteri Filppula.

14:59
    Kučerov málem snížil. Zleva střílel Kučerov, Raskovi stínil Point a kotouč nakonec trefil tyčku.

14:49
    Stamkose podruhé, tentokrát z pravého kruhu. Chára nebo Rask dostali puk ze hřiště.

14:18
    Stamkose vypálil jako první, kotouč ovšem netrefil branku Raska.

14:05
    Braydena Pointa při zakončení zahákoval Adam McQuaid. Přesilovku si zahrají poprvé i domácí.

14:05
    Vynikající zákrok předvedl Tuukka Rask, po chybě obrany vyplaval do nebezpečného prostoru Point a Rask se musel hodně činit aby jeho střelu zastavil.

13:27
    Liles střílel od modré, k nebezpečné dorážce se pak dostával Patrice Bergeron.

12:46
    A je tu komerční pauza. Jon Cooper určitě bude mít co říct svým svěřencům.

12:46
    Naměstnikov vniknul do útočného pásma a také pak zakončil, a to z levé strany. Rask byl opět jistý a podržel puk ve výstroji.

10:47
    Jen připomínám, že Tampa Bay kvůli neuznané challenge ztrácí oddechový čas.
    10:47 Ryan SPOONER - 0:2

10:47
    Rozhodčí prohlásili, že video nebylo dostatečně průkazné, takže tu máme gól. Hosté dlouhou přesilovku tedy proměňují. Puk se dostal po trase Krejčí – Krug až na pravý kruh ke RYANU SPOONEROVI a ten propálil Vasilevskije. Asistence: Torey Krug, David Krejčí.

10:47
    Možná tu máme branku! Rozhodčí ještě kontrolují, zda se nejednalo o ofsajd, Tampa si vyžádala challange. Situace je hodně těsná.

10:28
    Teď měl Vasilevskij štěstí, pomohla mu tyč po vydařené ráně Toreyho Kruga!

09:58
    Spooner hledal zajímavou přihrávkou Marchanda nebo Pastrňáka, puk k nim ale neprošel.

09:30
    Filppula vyhodil a Tampa může vystřídat.

09:08
    Miller střílel od modré z první, další Vasilevsijeho zákrok.

08:44
    Povedlo se jí to až nyní a následuje další přerušení hry pro ofsajd.

08:32
    Tampa vyhrála buly, ale neosvobodila se.

08:26
    Další dvě střely Kruga, tento hráč je dnes při chuti. Bruins pošlou na led čersvé síly.

08:10
    Marchand se pokoušel o zakončení, ale byl ubráněn.

07:50
    Hosty zastavuje při přechodu přes modrou ofsajd.

07:31
    Prostor se otevřel před Krugem a ten tak nebezpečně vypálil, Vasilevskij si povyjel a puk zpacifikoval.

07:17
    J. T. Brown fauloval vysokou holí Pastrňáka, a protože rozhodčí spatřili na tváři Pastrňáka krev, budou to 2+2 minuty pro Browna.

06:52
    Tentokrát musel být v permanenci Tuukka Rask a poradil si. Vhazovat se bude v útočném pásmu Tampy Bay.

06:37
    Střela Davida Krejčího byla sražena mimo.

05:51
    Boston měl teď náznak přečíslení, ale Stralman předvedl skvělý obraný zákrok proti Nashovi.

05:26
    Tampa po obdrženém gólu ožila a usadila se v útočném pásmu.

04:55
    Na druhé straně se nejprve o rychlou odpověď pokoušel Johnson a po něm ještě Point.
    04:01 Brandon CARLO - 0:1

04:01
    Boston byl na začátku zápasu aktivnější a je zaslouženě odměněn. Po buly se k puku dostal BRANDON CARLO, měl hodně prostoru a s velkým štěstím dokázal procedit puk z úhlu za Vasilevskije, i když byl ruský brankář přitisknutý ke své levé tyči. Druhý gól v sezoně pro Carla. Asistence: Patrice Bergeron

03:54
    Po puku se natahoval před brankou Tampy Pastrňák, ale nedosáhl na něj.

03:19
    Krug vypálil na druhé straně, rána byla sražena Czarnikem nad.

02:58
    První střela domácích, postaral se o ni z pravého kruhu Stralman.

02:05
    Boston je aktivnější. McQuaidovu střelu zblokoval Koekkoek.

01:28
    Chárova rána od modré pro Vasilevskije nebyla vůbec nebezpečná a v pohodě ji betonem vyrazil.

01:02
    Poprvé se do útoku vrhá také první lajna Lightning.

00:31
    Bergeron nahazoval na bránu domácích zprava.

00:10
    Marchand hned vyzkoušel pozornost Vasilevskije.

00:01

Domácí Tampa bude hrát v modrých dresech, hosté z Bostonu ve světlé, bílo-žluté variantě.

Všechno pomalu směřuje k zahájení zápasu, nejprve ale přijde na řadu slavnostní ceremoniál. Dnešní utkání bude věnováno boje proti rakovině.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek – Kučerov, Stamkos (C), Palát – Point, T. Johnson, Killorn – J.T. Brown, Filppula, Callahan – Naměstnikov, Paquette, Boyle.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo (C), Chára, McQuaid, Krug, C. Miller, Liles – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Czarnik, Krejčí, Spooner – J. Hayes, Riley Nash, Kuraly – Acciari, D. Moore, Schaller.

Rozhodčí: Dan O’Halloran, Jake Brenk – Brad Kovachik, Scott Driscoll.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Statistiky zahajujících brankářů

Andrej Vasilevskij (TBL): 3 zápasy, průměr 2,05, úspěšnost 92,9 %, 0 čistých kont

Vzájemné zápasy

V letošní sezoně se jedná o první vzájemný zápas. V té loňské se Lghtning s Bruins utkaly dvakrát a mírně lepší bilanci měla Tampa, která ukořistila 5 bodů, Boston ale jen o jeden méně. Zajímavé je, že ve všech čtyřech duelech uspěl hostující tým. Z posledních sedmi domácích zápasů, dokázala Tampa nad Bostonem vyhrát v základní hrací době jen jednou.

Poslední vzájemný zápas: Tampa Bay 0:1 Boston (po prodloužení)

Boston by také rád na konci základní části do play-off pronikl, momentálně se nachází na 5. místě Atlantické divize, která za současné konstelace postupová není. Ale do konce základní části zbývá ještě spoustu zápasů. Pro Boston konkrétně 73, protože má zatím na kontě pouze 9 odehraných mačů.

A z nich Bruins získali 10 bodů za pět výher a čtyři prohry. Ani jednou dosud jejich zápas nešel do prodloužení. Venku má Boston bilanci 4-0-0-2 a skóre 16:14, což z něj dělá druhý nejlepší tým Východní konference po Washingtonu. Naposledy se Boston radoval z výhry 2:1 na ledě Floridy. Třízápasový venkovní trip zakončí právě v Tampě.

Tampa Bay Lightinng

Tampa byla před začátkem sezony pasována na jeden z týmů, který by mohl reálně zabojovat o Stanleyův pohár, takže postup do play-off pro ni není cílem, ale povinností. Momentálně se nachází na 7. místě Východní konference a na 4. místě v Atlantické divizi, takže postupový klíč splňuje.

Celkem zatím Lightning nasbírali v deseti zápasech 12 bodů. A to není úplně zlé na to, že mají čerstvě za sebou sérii šesti zápasů na kluzištích soupeřů. Z tohoto tripu vydolovali přesnou polovinu, tedy 6 bodů. V posledním zápase si pochutnali nad New Yorkem Islanders, který porazili 6:1. Teď na ně čekají čtyři domácí zápasy, které budou proloženy jen cestou na nedalekou Floridu.

Zdravím všechny příznivce zámořského hokeje. V noci ze čtvrtku na pátek se bude o body bojovat ve dvanácti arénách, my se zde zaměříme na duel mezi Tampou Bay Lightning a Bostonem Bruins. Duel rivalů z Atlantické divize začne půl hodiny po půlnoci.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 16. Hedman (Kučerov, Filppula), 29. T. Johnson (Strålman, Stamkos), 51. T. Johnson (Coburn, Koekkoek) – 5. Carlo (Bergeron), 11. Spooner (Krug, Krejčí), 25. Pastrňák (Bergeron, Marchand), rozh. náj. J. Hayes

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek – Kučerov, Stamkos (C), Palát – Point, T. Johnson, Killorn – J.T. Brown, Filppula, Callahan – Naměstnikov, Paquette, Boyle.
    Boston Bruins: T. Rask – Carlo (C), Chára, McQuaid, Krug, C. Miller, Liles – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Czarnik, Krejčí, Spooner – J. Hayes, Riley Nash, Kuraly – Acciari, D. Moore, Schaller.

Rozhodčí: O’Halloran, Brenk – Kovachik, Driscoll

Diváci: 19 092