NY Islanders – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Toronto 1:2 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 5:3 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Vancouver 1:0 (kon.)
Florida – New Jersey 4:3 (po pr.) | Chicago – Colorado 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 6:2 (kon.)
Arizona – Nashville 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | San Jose – Calgary 2:3 (kon.)
Dallas Stars
6:2 (0:0, 2:1, 4:1)
St. Louis Blues
Pátek 04.11.2016, 01:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

58:56
    Dan Hamhuis (DAL) podrazil Berglunda, a dostává tak dvě minuty.
    56:47 Jordie BENN - 6:2

56:47
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí vyhráli následné vhazování přímo na Hamhuise, jenž přihrál JORDIE BENNOVI, který ihned vystřelil a puk prošel Allenovi mezi jeho betony. Asistence: Dan Hamhuis, Lauri Korpikoski.
    56:30 John KLINGBERG - 5:2

56:30
    St. Louis to ještě zkusilo v šesti, ale po zastavené střele Pietrangela se k puku dostal JOHN KLINGBERG, který se trefil přes celé kluziště do opuštěné klece. Asistence: Jamie Benn.

53:41
    Tak nakonec dvě minuty za hrubost dostávají Jordie Benn (DAL) a Kyle Brodziak (STL).

51:39
    Korpikoski vybojoval puk za bránou Blues, odkud ihned přihrával před Allena, kde byl Spezza, jehož pohotovou střelu však hostující brankář vyrazil.
    50:28 Alex PIETRANGELO - 4:2

50:28
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tentokrát se již hosté dočkávají, když Jaškin vystřelil od modré a puk šel za bránu Dallasu, kde jej sebral Stastny, který ihned přihrál ALEXI PIETRANGELOVI, jenž prostřelil zmateného Niemiho. Asistence: Paul Stastny, Dmitrij Jaškin.

48:22
    Tak branka St. Louis nakonec neplatí, protože domácí trenér Ruff si vzal svou coach challenge, podle které Berglund bránil Niemimu.
    45:36 Jason SPEZZA - 4:1

45:36
    Stars využívají přesilovku! Domácí vyhráli následné vhazování a Seguin z pravé strany poslal puk před bránu, kde byl JASON SPEZZA, jehož první teč končí na Allenovi, ale SPEZZA poté poslal puk za sebe, a ten si tak nešťastně tečoval do vlastní sítě Bouwmeester. Asistence: Tyler Seguin, Esa Lindell.

45:30
    Série vyloučení pokračuje, protože dvě minuty za podražení dostává Kevin Shattenkirk (STL).

44:10
    Přesilovka Dallasu však končí předčasně, protože čtyři minuty za hru vysokou holí dostává Jamie Benn (DAL)

43:40
    Joel Edmundson (STL) se vrací na trestnou lavici, protože nedovoleně bránil Oduyu a dostává dvě minuty.
    43:40 Stephen JOHNS - 3:1

43:40
    Stars ještě pokračovali v útoku po přesilové hře a navíc další ponechané výhodě. Seguin parádně našel od modré přihrávkou STEPHENA JOHNSE, jenž byl zcela volný na hranici levého kruhu a vstřelil puk do odkryté brány. Asistence: Tyler Seguin, Johny Oduya.

41:33
    Joelu Edmundsonovi (STL) se dnes zřejmě na trestné líbí, když tentokrát dostává dvě minuty za krosček.

39:29
    Stastny byl zcela sám mezi kruhy, kam se k němu i dostal puk a střelu hostujícího útočníka zastavil Niemi svým betonem.

34:32
    Tentokrát už oba kohouti dostávají pětiminutové tresty, takže si Curtis McKenzie (DAL) a Joel Edmundson (STL) na chvíli odpočinou.
    31:57 John KLINGBERG - 2:1

31:57
    Jamie Benn jel sám na Allena, jenž jeho zakončení vytáhl za svou klec, ale domácí kapitán si puk dojel a následně přihrál do pravého kruhu najetému JOHNU KLINGBERGOVI, jehož střela končí v síti St. Louis. Asistence: Jamie Benn, Tyler Seguin.
    31:27 Paul STASTNY - 1:1

31:27
    Blues se rychle přesunuli do útočného pásma, kde Spezza promáchl, a puk se tak dostal k PAULU STASTNEMU, který byl zcela sám před Niemim, kterého překonal střelou do horních pater brány. Asistence: Alex Pietrangelo, Alexander Steen.

31:11
    Bude se hrát ve čtyřech, protože dvě minuty za hrubost dostávají Edmundson (STL) a Johns (DAL).

30:09
    Tarasenko se dostal ke střele z levé strany, kterou Niemi vyrazil vedle sebe, kam najížděl Lehterä, jemuž však puk přeskočil přes hůl.

28:08
    Jamie Benn (DAL) dostává dvě minuty za sekání, a tak si St. Louis zahraje svou první přesilovou hru v utkání.

27:11
    Antoine Roussel (DAL) a Kevin Shattenkirk (STL) tedy dostávají jen dvě minuty za hrubost.
    26:35 Patrick EAVES - 1:0

26:35
    Stars se dostali do útočného pásma, kde Seguin obdržel přihrávku do pravého kruhu a ihned vystřelil a jeho pokus ještě tečoval PATRICK EAVES, díky čemuž už se kotouč dostal za záda Allena. Asistence: Tyler Seguin.

13:52
    Zde se nakonec dostal do velmi nebezpečného zakončení Faksa, ale jeho střelu Allen vyrazil za svou klec.

03:31
    Alexander Steen (STL) putuje, jako první, na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za sekání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 27. Eaves (Seguin, Jamie Benn), 32. Klingberg (Jamie Benn, Seguin), 44. Johns (Seguin, Oduya), 46. Spezza (Seguin, Lindell), 57. Klingberg (Jamie Benn), 57. Jordie Benn (Hamhuis, Korpikoski) – 32. Stastny (Pietrangelo, Steen), 51. Pietrangelo (Stastny, Jaškin)

Dallas Stars: Niemi – Lindell, Klingberg, Oduya, Johns, Hamhuis, Jordie Benn – Jamie Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, Spezza – Korpikoski, D. Shore, B. Ritchie – McKenzie, G. Smith, Cracknell.
    St. Louis Blues: Allen – Bouwmeester, Pietrangelo, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Steen, Berglund, Perron – Lehterä, Tarasenko, Schwartz – Fabbri, Stastny, Jaškin – Upshall, Brodziak, Jakupov.

Rozhodčí: Joannette, Furlatt – Gibbons, Cormier

Diváci: 18 532