Vítkovice – Zlín 0:2 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Písek 5:0 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 1:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 1:2 (kon.) | Jihlava – Vsetín 3:0 (kon.)
Slavia – Letňany 5:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – Kolín 7:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
IHC Králové Písek
Pátek 04.11.2016, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 19. kolo

55:50
    Jan Dvořák (MBL) byl vykázán na dvě minuty za zásah do nohou.

55:50
    Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a je u něj zdravotní sestra. Nakonec však Sean Norris odjíždí za pomoci spoluhráčů.

54:18
    Netrvala však dlouho. Na trestnou lavici odjel za podražení Václav Pechlát (PIS). Odpyká si zde dvouminutový trest.

49:39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tentokrát už dokázali Středočeši využít přesilovou hru. Po střele MARTINA NEPOKOJE z pravého kruhu si gólman srazil puk o tyč až do branky. Domácí tedy vedou již 5:0. Asistence: Lukáš Kučera, Oscar Flynn.

49:18
    Písek se bude muset znovu bránit. Za zdržování byl vyloučen na dvě minuty Lukáš Hromada (PIS), protože vyhodil puk mimo hrací plochu.

46:17
    Písecké čeká třetí oslabení v zápase. Za podražení byl na dvě minuty vykázán Luboš Kukla (PIS).

40:21
    Boleslavský OSCAR FLYNN jel na branku téměř sám a nasměroval puk mezi Křížovy betony. Asistence: Lukáš Kučera, Martin Dlabola.

34:21
    Poprvé v zápase byli potrestáni domácí. Zdeněk Křížek (MBL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

31:23
    JAN DVOŘÁK překvapil píseckého gólmana poté, co vypálil ze strany z velkého úhlu. Puk propadl do horní části branky. Asistence: Dominik Hrachovec.

27:33
    Tomáš Stauber měl na hokejce gól, jenže byl poněkud zpomalený a nedokázal v rozhodující moment zakončit do prázdné brány.

17:51
    Na dvě minuty za faul kolenem byl vykázán Jakub Kopenec (PIS). Domácí tedy mají k dispozici druhou přesilovku v zápase.

09:05
    V brance Písku skončil místo puku Oscar Flynn, a ta následně byla mimo svou pozici. Bylo potřeba udělat nové díry do ledu, což zařídil místo ledařů boleslavský kustod.

08:42
    Do přečíslení si najel Šimon Jindra a stihl i vystřelit, jenže Richard Kříž kotouč vyrazil. K dorážce se však dostal volný MICHAL ČERMÁK a z pravého kruhu zakončil do prázdné brány. Asistence: Šimon Jindra, Martin Dlabola.

06:38
    Středočeši se ujímají vedení. Navrátilec do boleslavské sestavy Oscar Flynn našel volného PETRA FOERSTERA, který už neměl těžkou práci. Stačilo mu nasměrovat puk do odkryté branky. Asistence: Oscar Flynn, Lukáš Kučera.

06:27
    Dnešní utkání sleduje 35 diváků.

01:22
    První vyloučení je na straně Písku. Menší trest za podražení dostal Matěj Pokorný (PIS).

00:27
    Boleslavští chybovali v obranném pásmu, přičemž sám ujížděl na branku Adam Novák, jehož střelu do pravého horního rohu vytěsnil Radek Haas vyrážečkou.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 7. Foerster (Flynn, Kučera), 9. Čermák (Jindra, Dlabola), 32. Dvořák (Hrachovec), 41. Flynn (Kučera, Dlabola), 50. Nepokoj (Kučera, Flynn)

BK Mladá Boleslav: Haas (V. Marek) – Beneš, P. Novák, Dlabola (A), Imlauf, Homolka, Nepokoj, Červenka – Foerster, Čermák, Dvořák, Křížek (C), Hrachovec, Šípek, Havelka, Flynn, Jindra, Moravčík, Kučera
    IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Kopenec, Pokorný, Kukla, Lang (A), Hromada – Waller, Vokoun, Hakl, Norris, Pejša, A. Novák (C), Přibyl, Stauber, Měchura, Pechlát

Rozhodčí: Velčovský – T. Svoboda, Maštalíř