Ajax – Den Haag 0:0 (kon.) | Feyenoord – Eindhoven 1:3 (kon.) | Willem II – Kerkrade 1:0 (kon.)

Utrecht právě vstřelil branku!
    Dvanáct minut před koncem je zřejmě už rozhodnuto o výhře domácího týmu! Po nepřesné akci si odražený míč našel YASSIN AYOUB, který dokázal zpoza vápna poslal míč do levého dolního rohu, brankář se natahovatl, co mohl, ale na míč nedosáhl.
    67. Sander van de Streek - 2:1

67
    Domácí tým se vůbec poprvé v zápase ujímá vedení! Po krátkých přihrávkách se do pokutového území dostal SANDER VAN DE STREEK, který se úspěšně zbavil obránce a poté se objevil zcela osamocen před brankářem, míč poslal na vzdálenější tyč branky.
    45. Sean KLAIBER - 1:1

45
    A je vyrovnáno těsně před koncem poločasu! Po velké tlaku míč vybojoval Gyrano Kerk a propasíroval ho na SEANE KLAIBERA, který poslal svou ránu do levé šibenice! Utrechtu se tedy povedlo reagovat a zápasu bude ještě hodně zajímavý!
    10. Haris VUČKIĆ - 0:1

10
    Twente právě vstřelilo branku!
    Skóre dnešního utkání je otevřeno! Twente se rychle dostalo k míči uprostřed hrací plochy a záložník Adam Maher vymyslel naprosto geniální přihrávku na HARISE VUČKIČE, který se zničehonic dostal nikým atakovaný před brankáře. Svou ránu poslal do pravého dolního rohu brankové konstrukce. Outsider dnešního zápasu tedy vede.