Jablonec – Sparta 0:4 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FK Teplice
2:4 (2:1)
FK Dukla Praha
Neděle 04.11.2018, 11:00 • Na Stínadlech-UMT • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

90+1
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté využili risku soupeře a v nastaveném čase definitivně rozhodují o svém tříbodovém zisku, po rychlém kontru se trefil DAVID BEZDIČKA!

87
    Nejprve faul, poté i žlutá karta pro Marka Vobeckého. Teprve první žlutá pro domácí tým, v této statistice máme srovnáno.

69
    Domácí nevyužívají možnosti pokutového kopu, míč si vzal na starost Mustafič, úspěšný zákrok vytáhl brankář Hruška!

68
    Zároveň přichází také žluté napomínání pro hostujícího fotbalistu, který je Lukáš Kosík.

68
    Hlavně rozhodčí Ginzel přerušuje hru a nařizuje pokutový kop pro Teplice!

61
    Skóre je jako na houpačce, hosté během pěti minut opět otáčejí skóre a po trefě PATRIKA DRESSLERA se dostávají do vedení!

56
    Z následného rohového kopu dokázali Pražané srovnat, trefil se MARTIN CHLUMECKÝ! Hosté tak dramatizují vývoj dnešního utkání, začínáme od začátku!

38
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí tým během dvou minut otáčí vývoj dnešního utkání a dostává se do vedení! Na konci celé akce byl LADISLAV KODAD!

36
    Domácí nakonec po zásluze srovnávají vývoj tohoto utkání, postaral se o to deset minut před koncem první půle kapitán ZDENĚK ŠVEJDA!

8
    Hosté se nakonec po sedmi minutách hry dostávají do zaslouženého vedení, zpoza velkého vápna se trefuje KRISTIAN JANKO!

Štěpán Slovák

Branky: 36. Švejda, 38. Kodad – 8. Janko, 56. Chlumecký, 61. Dressler, 90+1. Bezdička

Karty:   87. Vobecký (TEP) – 68. Kosík (DUK)

Neproměněná penalta: 69. Mustafič (TEP), brankář Hruška zneškodnil

FK Teplice: Němeček – Kodad, Moncevičs, Hošek, Šimeček – Vobecký – Ondrášek (46. Silver), Švejda, Baftijar (67. Vepřovský), Dressler (86. Dobiáš) – Mustafić (75. Kormunda)
    Náhradníci: Kormunda, Dobiáš, Silver, Vepřovský, Dombrovskij

FK Dukla Praha: Hruška – Kott (K), Kosík, Mentberger (61. Vyleta), Bezdička, Štursa (46. Kubů), Šolaja (57. Schneider), Krunert, Janko (78. Kolman), Burget (72. Mašek), Chlumecký
    Náhradníci: Mašek, Schneider, Kubů, Kolman, Vyleta, Janda

Rozhodčí: Ginzel – Vitner, Vaňkát