Nice – PSG 0:3 (kon.) | Brest – Lorient 3:2 (kon.) | Méty – Remeš 2:1 (kon.)
Montpellier – Angers 4:1 (kon.) | Štrasburk – Dijon 1:0 (kon.) | Nantes – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Marseille – Lille 1:1 (kon.)
FC Nantes
2:2 (0:1)
AS Saint-Étienne
Neděle 20.09.2020, 17:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

90
    No a sudí usoudil, že faul Abdoula-Kadera Bamby byl na žlutou kartu...

84
    Žlutou kartou byl potrestán hostující Abdoulaye Sidibe.

67
    Žlutou kartu za protesty dostal domácí Nicolas Pallois.

42
    Rozhodčí odpískal hostujícímu Aimenu Moueffekovi nedovolený zákrok. Hráč ASSE s verdiktem nesouhlasil, vzteky praštil míčem a za to vše byl potrestán žlutou kartou.

Aleš Pur

Branky: 71. Simon (D. Appiah), 85. Emond – 2. Aouchiche (Neyou), 66. Maçon (Aouchiche)

Karty:   67. Pallois (NAT), 90. Bamba (NAT) – 42. Moueffek (SET), 84. Sidibe (SET)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 15:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:18.
    FC Nantes: Lafont – D. Appiah, Girotto, Pallois (C), Fábio – Abíd (85. A. Touré), Chirivella – Coco (65. Bamba), Blas (85. Emond), Simon – Kolo Muani.
    Náhradníci: Petrić – Ch. Traoré, Castelletto, Pereira De Sa, Moutoussamy, A. Touré, Bamba, Ndilu, Emond.

AS Saint-Étienne: Moulin (C) – Moueffek, Moukoudi, Kolodziejczak, Maçon – Youssouf (59. Douath), M. Camara – Bouanga (77. Rivera), Neyou (80. Sidibe), Aouchiche (76. Monnet-Paquet) – Nordin (58. Hamouma).
    Náhradníci: Bajič – Douath, Krasso, Monnet-Paquet, Sissoko, Hamouma, Rivera, Sidibe, Sow.

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Ocak