Arsenal – Fulham 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Burnley 3:1 (kon.)
Manchester United
3:1 (0:0)
Burnley FC
Neděle 18.04.2021, 17:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 32. kolo
    90+3. Edinson CAVANI - 3:1

90+3
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Tohle byla opravdová paráda! Domácí celek třetí brankou definitivně potvrzuje své vítězství! Pohlednou akci rozjel Mason Greenwood, který našel Fernandese. Portugalec ještě našel přihrávkou na levou stranu van de Beeka, jenž poslal pobídku před prázdnou branku a EDINSON CAVANI nezaváhal!
    84. Mason GREENWOOD - 2:1

84
    Domácí celek si bere zpět své ztracené vedení! Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal MASON GREENWOOD, který zakončil levačkou z hranice velkého vápna a Jack Cork si jeho pokus nešťastně tečoval do sítě!
    50. James TARKOWSKI - 1:1

50
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Domácí celek se ve vedení udržel jen dvě minuty! Na centr od rohového praporku si na malém vápně naskočil JAMES TARKOWSKI a hlavou poslal míč k tyči!
    48. Mason GREENWOOD - 1:0

48
    Domácí celek se hned v úvodu druhého poločasu dostává do vedení! Celou akci rozjel Luke Shaw, který rozběhl Rashforda, který odcentroval do vápna. Fernandes míč ještě pustil za sebe a osamocený MASON GREENWOOD prostřelil bezmocného brankáře!

Tomáš Kubečka

Branky: 48. Greenwood (Rashford), 84. Greenwood (P. Pogba), 90+3. Cavani (van de Beek) – 50. Tarkowski (A. Westwood)

Karty:   26. Wan-Bissaka (MAN) – 57. Cork (BLY), 89. Tarkowski (BLY)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 9:12.
    Manchester United: D. Henderson – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Shaw – McTominay, Fred (46. Cavani) – Rashford (84. van de Beek), B. Fernandes, P. Pogba – Greenwood.
    Náhradníci: de Gea – Cavani, D. James, Mata, N. Matić, Telles, Tuanzebe, van de Beek, B. Williams.

Burnley FC: Peacock-Farrell – Lowton, Tarkowski, Mee (C), Ch. Taylor – Gudmundsson (88. Jay Rodriguez), Cork, A. Westwood, Brownhill (88. Vydra), McNeil – Wood.
    Náhradníci: Norris – Bardsley, Dunne, Nartey, Pieters, Richardson, Jay Rodriguez, D. Stephens, Vydra.

Rozhodčí: Moss – Perry, Lennard