Argentina - Austrálie 2:5 (kon.) | Indie - Španělsko 3:0 (kon.)
Japonsko - Nový Zéland 2:2 (kon.) | Německo - Velká Británie 5:1 (kon.)
Belgie - Jižní Afrika 9:4 (kon.) | Nizozemsko - Kanada 4:2 (kon.)
Argentina - Austrálie

2:5

(1:1, 0:3, 0:1, 1:0)

Úterý 27.07.2021, 02:30 • Oi Hockey Stadium North Pitch • Olympijské hry - Pozemní hokej (muži) • Skupina A
Sledujte:

57
    Argentina bude do konce utkání hrát ve výhodě, neboť jeden z australských hráčů obdržel zelenou kartu!

55
    Argentina právě vstřelila branku!
    A Argentina přeci jen ten šestý trestný roh využívá. Do střely se postavil náhradník MAICO SCHUTH CASELLA, jenž svou taženou pozemní střelou nedal brankáři Charterovi šanci na reakci.

55
    Argentina bude ještě pět minut před konce hrací doby zahrávat šestý trestný roh!

47
    Hned v úvodu čtvrtiny se do zakončení probojoval Tim Brand, jenže jeho střelu z úhlu se štěstím vyrazil brankář Vivaldi.

39
    Austrálie právě vstřelila branku!
    A trestný roh byl úspěšně proměněný. To je již třetí z pěti, což je velmi dobrá bilance. Do střely se postavil THOMAS JEREMY HAYWARD, který tvrdou střelou k tyči nedal žádnou šanci Vivaldimu.

25
    To se nám s góly roztrhl pytel. Z pravé strany nadešla přesná přihrávka na hokejku THOMASE LACHLANA SHARPA, který přes ignoraci jednoho z obránců volně zakončil sám na brankáře a nemýlil se.

24
    A znovu při druhé šanci z trestného rohu Austrálie skóruje. Tim Brand si střelu nevzal, vzal si ji BLAKE GOVERS, který umístil míček doprostřed, jenže díky teči brankáře, míček zapadl za jeho záda. BLAKE tak vsítil druhý gól dnešního utkání.

21
    Tak jsem to zakřikl! Tim Brand svým pasem z pravé strany našel na zadní tyči JOSEPHA TOMA WICKHAMA, jenž byl atakován obránci, i přesto se mu však podařilo míček tečovat a otočit vývoj utkání.

15
    A máme srovnáno! Jako kdyby hráči obou celků hráli podle stejného scénáře. Argentina též skórovala z druhého trestního rohu, to stejné i Austrálie. Ke střele se znovu dostal BLAKE GOVERS a nádhernou střelou pod břevno nedal brankáři Vivaldimu šanci.

15
    A teď už se Austrálie dočkala! V posledních pár sekundách první čtvrtiny bude k vidění první australský trestný roh!

13
    Argentinský kapitán Pedro Ibarra dostal od rozhodčího zelený kartonek, půjde si tak na dvě minuty sednout. K tomu ještě uvidíme první trestný roh Austrálie!

12
    Austrálie se dostala do první velké příležitosti, střela z hole Goverse však skončila pouze na betonu brankáře Vivaldiho.

8
    A pozor! obránce Hayward tečoval míček v brankovišti nohou, Argentina tak bude zahrávat dnes již třetí trestný roh!

6
    Na podruhé už to Argentincům vyšlo! Střelu po trestném rohu na sebe vzal opět LEANDRO JOSE TOLINI, jenž tvrdou střelou propálil brankáře mezi nohy a poslal svůj tým do vedení.