Tisková konference k Hlinka Gretzky Cupu 2021 | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha před zápasem LM | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 4. den | (kon.) |
Drezura - Finále | Vítěz: Německo (kon.) |
Do 59 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 64 kg (ženy) | (kon.) |
Do 59 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Kchuo (TPE) (kon.) | | | Do 64 kg - finále (ženy) | Vítěz: M. Charronová (CAN) (kon.) |
Do 63 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 81 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 63 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: C. Agbegnenouová (FRA) (kon.) | | | Do 81 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: T. Nagase (JPN) (kon.) |
K1 - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: R. Funková (GER) (kon.) |
200m volný styl - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 200m volný styl - finále (muži) | Vítěz: T. Dean (GBR) (kon.) |
100m znak - finále (ženy) | Vítězka: K. McKeownová (AUS) (kon.) | | | 100m znak - finále (muži) | Vítěz: E. Rylov (ROC) (kon.) |
100m prsa - finále (ženy) | Vítězka: L. Jacobyová (USA) (kon.) | | | 200m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) |
200m polohový závod - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 100m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
200m motýlek - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m prsa - rozplavby (muži) | (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 800m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (smíšené týmy) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (smíšené týmy) | (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (smíšené týmy) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (smíšené týmy) | (kon.) |
Jednotlivci - 1. kolo a šestnáctifinále (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - 1. kolo a šestnáctifinále (ženy) | (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo a osmifinále | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Vítěz: J. Neffová (SUI) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
10m věž synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Týmy (ženy) - Finále | Vítěz: ROV (kon.) |
Kord, družstva (ženy) | Vítěz: Estonsko (kon.) |
Nad 67 kg - OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Nad 80 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Nad 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítězka: M. Mandićová (SRB) (kon.) | | | Nad 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: V. Larin (ROC) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: F. Duffyová (BER) (kon.) |
Dopolední skupinové zápasy | (kon.) | | | O umístění a čtvrtfinále | (kon.) |
Argentina - Austrálie | 2:5 (kon.) | | | Indie - Španělsko | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Nový Zéland | 2:2 (kon.) | | | Německo - Velká Británie | 5:1 (kon.) |
Belgie - Jižní Afrika | 9:4 (kon.) | | | Nizozemsko - Kanada | 4:2 (kon.) |
Jihoafrická republika – USA | 3:20 (kon.) | | | Černá Hora – Španělsko | 6:8 (kon.) |
Kazachstán – Srbsko | 5:19 (kon.) | | | Itálie – Řecko | 6:6 (kon.) |
Japonsko – Maďarsko | 11:16 (kon.) | | | Austrálie – Chorvatsko | 11:8 (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Čtvrtfinále a semifinále (muži) | (kon.) | | | Čtvrtfinále a semifinále (ženy) | (kon.) |
Finále (muži) | Vítěz: Í. Ferreira (BRA) (kon.) | | | Finále (ženy) | Vítěz: C. Mooreová (USA) (kon.) |
konec
Celodenní liveblog
Martin Augustin
Mužský turnaj:
07:40 Belgie – Polsko 16:14
08:05 Čína – Japonsko 16:21
11:00 Srbsko – ROC 21:10
11:25 Lotyšsko – Nizozemsko 22:18
14:00 čtvrtfinále Nizozemsko - ROC 19:21
15:20 čtvrtfinále Lotyšsko - Japonsko 21:18
Ženský turnaj:
06:30 USA – Japonsko 18:20
06:55 Čína – Mongolsko 21:9
10:00 Francie – Rumunsko 22:12
10:25 ROC – Itálie 17:9
13:30 Čtvrtfinále Čína - Itálie 19:13
14:50 Čtvrtfinále Japonsko - Francie 14:16
07:40 Belgie – Polsko 16:14
08:05 Čína – Japonsko 16:21
11:00 Srbsko – ROC 21:10
11:25 Lotyšsko – Nizozemsko 22:18
14:00 čtvrtfinále Nizozemsko - ROC 19:21
15:20 čtvrtfinále Lotyšsko - Japonsko 21:18
Ženský turnaj:
06:30 USA – Japonsko 18:20
06:55 Čína – Mongolsko 21:9
10:00 Francie – Rumunsko 22:12
10:25 ROC – Itálie 17:9
13:30 Čtvrtfinále Čína - Itálie 19:13
14:50 Čtvrtfinále Japonsko - Francie 14:16
Muži:
Belgie – Polsko 16:14
Čína – Japonsko 16:21
Srbsko – ROC 21:10
Lotyšsko – Nizozemsko 22:18
čtvrtfinále Nizozemsko – ROC 19:21
čtvrtfinále Lotyšsko – Japonsko 21:18
Ženy:
USA – Japonsko 18:20
Čína – Mongolsko 21:9
Francie – Rumunsko 22:12
ROC – Itálie 17:9
Čtvrtfinále Čína – Itálie 19:13
Čtvrtfinále Japonsko – Francie 14:16
Ženy:
Francie – Rumunsko 22:12
ROC – Itálie 17:9
Muži:
Srbsko – ROC 21:10
Lotyšsko – Nizozemsko 22:18
14:00 Nizozemsko – ROC
15:20 Lotyšsko – Japonsko
1. Srbsko – 7 výher, 0 proher
2. Belgie – 4 výhry, 3 prohry
3. Lotyšsko – 4 výhry, 3 prohry
4. Nizozemsko – 4 výhry, 3 prohry
5. ROC – 3 výhry, 4 prohry
6. Japonsko – 2 výhry, 5 proher
7. Polsko – 2 výhry, 5 proher
8. Čína – 2 výhry, 5 proher
*První dva týmy jdou rovnou do semifinále, týmy na 3. až 6. místě budou hrát čtvrtfinálové duely.
13:30 Itálie – Čína
14:50 Japonsko – Francie
1. USA – 6 výher, 1 prohra
2. ROC – 5 výher, 2 prohry
3. Čína – 5 výher, 2 prohry
4. Japonsko – 5 výher, 2 prohry
5. Francie – 4 výhry, 3 prohry
6. Itálie – 2 výhry, 5 proher
7. Rumunsko – 1 výhra, 6 proher
8. Mongolsko – 0 výher, 7 proher
*První dva týmy jdou rovnou do semifinále, týmy na 3. až 6. místě budou hrát čtvrtfinálové duely.
Ženy:
USA – Japonsko 18:20
Čína – Mongolsko 21:9
Muži
Belgie – Polsko 16:14
Čína – Japonsko 16:21
1. USA – 6 výher, 0 porážek
2. ROC – 4 výhry, 2 porážky
3. Japonsko – 4 výhry, 2 porážky
4. Čína – 4 výhry, 2 porážky
5. Francie – 3 výhry, 3 porážky
6. Itálie – 2 výhry, 4 porážky
7. Rumunsko – 1 výhra, 5 porážek
8. Mongolsko – 0 výher, 6 porážek
*První dva týmy postupují přímo do semifinále, týmy na 3. až 6. budou bojovat ve čtvrtfinále.
1. Srbsko – 6 výher, 0 porážek
2. Nizozemsko – 4 výhry, 2 porážky
3. Belgie – 3 výhry, 3 porážky
4. ROC – 3 výhry, 3 porážky
5. Lotyšsko – 3 výhry, 3 porážky
6. Čína – 2 výhry, 4 porážky
7. Polsko – 2 výhry, 4 porážky
8. Japonsko – 1 výhra, 5 porážek
*První dva týmy postupují přímo do semifinále, týmy na 3. až 6. budou bojovat ve čtvrtfinále.
Mužský turnaj:
07:40 Belgie – Polsko
08:05 Čína – Japonsko
11:00 Srbsko – ROC
11:25 Lotyšsko – Nizozemsko
14:00 čtvrtfinále 1
15:20 čtvrtfinále 2
Ženský turnaj:
06:30 USA – Japonsko
06:55 Čína – Mongolsko
10:00 Francie – Rumunsko
10:25 ROC – Itálie
13:30 čtvrtfinále 1
14:50 čtvrtfinále 2