Tisková konference k Hlinka Gretzky Cupu 2021 | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha před zápasem LM | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 4. den | (kon.) |
Drezura - Finále | Vítěz: Německo (kon.) |
Do 59 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 64 kg (ženy) | (kon.) |
Do 59 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Kchuo (TPE) (kon.) | | | Do 64 kg - finále (ženy) | Vítěz: M. Charronová (CAN) (kon.) |
Do 63 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 81 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 63 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: C. Agbegnenouová (FRA) (kon.) | | | Do 81 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: T. Nagase (JPN) (kon.) |
K1 - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: R. Funková (GER) (kon.) |
200m volný styl - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 200m volný styl - finále (muži) | Vítěz: T. Dean (GBR) (kon.) |
100m znak - finále (ženy) | Vítězka: K. McKeownová (AUS) (kon.) | | | 100m znak - finále (muži) | Vítěz: E. Rylov (ROC) (kon.) |
100m prsa - finále (ženy) | Vítězka: L. Jacobyová (USA) (kon.) | | | 200m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) |
200m polohový závod - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 100m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
200m motýlek - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m prsa - rozplavby (muži) | (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 800m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (smíšené týmy) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (smíšené týmy) | (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (smíšené týmy) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (smíšené týmy) | (kon.) |
Jednotlivci - 1. kolo a šestnáctifinále (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - 1. kolo a šestnáctifinále (ženy) | (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo a osmifinále | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Vítěz: J. Neffová (SUI) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
10m věž synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Týmy (ženy) - Finále | Vítěz: ROV (kon.) |
Kord, družstva (ženy) | Vítěz: Estonsko (kon.) |
Nad 67 kg - OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Nad 80 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Nad 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítězka: M. Mandićová (SRB) (kon.) | | | Nad 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: V. Larin (ROC) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: F. Duffyová (BER) (kon.) |
Dopolední skupinové zápasy | (kon.) | | | O umístění a čtvrtfinále | (kon.) |
Argentina - Austrálie | 2:5 (kon.) | | | Indie - Španělsko | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Nový Zéland | 2:2 (kon.) | | | Německo - Velká Británie | 5:1 (kon.) |
Belgie - Jižní Afrika | 9:4 (kon.) | | | Nizozemsko - Kanada | 4:2 (kon.) |
Jihoafrická republika – USA | 3:20 (kon.) | | | Černá Hora – Španělsko | 6:8 (kon.) |
Kazachstán – Srbsko | 5:19 (kon.) | | | Itálie – Řecko | 6:6 (kon.) |
Japonsko – Maďarsko | 11:16 (kon.) | | | Austrálie – Chorvatsko | 11:8 (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Čtvrtfinále a semifinále (muži) | (kon.) | | | Čtvrtfinále a semifinále (ženy) | (kon.) |
Finále (muži) | Vítěz: Í. Ferreira (BRA) (kon.) | | | Finále (ženy) | Vítěz: C. Mooreová (USA) (kon.) |
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné výsledky
1. Čína (Jü-si Čchen/Ťia-čchi Čang) 363,78 bodů
2. USA (Jessica Parrattová/Delaney Schnellová) 310,80
3. Mexiko (Gabriela Agundez Garcíová/ Alejandra Orozco Lozaová) 299,70
4. Kanada (Meaghan Benfitová/Calei McKayová) 299,16
5. Německo (Tina Punzelová/Christina Wassenová) 292,86
6. Japonsko (Matsuri Arai/Minami Itahashi) 291,42
7. Velká Británie (Eden Chengová/Lois Toulsonová) 289,26
8. Malajsie (Mun Yee Leong/Pandelela Pamg) 277,98
Startovní listina
1. Kanada (Meaghan Benfitová/Calei McKayová)
2. Velká Británie (Eden Chengová/Lois Toulsonová)
3. USA (Jessica Parrattová/Delaney Schnellová)
4. Mexiko (Gabriela Agundez Garcíová/ Alejandra Orozco Lozaová)
5. Japonsko (Matsuri Arai/Minami Itahashi)
6. Malajsie (Mun Yee Leong/Pandelela Pamg)
7. Německo (Tina Punzelová/Christina Wassenová)
8. Čína (Jü-si Čchen/Ťia-čchi Čang)
1. Čína (Jü-si Čchen/Ťia-čchi Čang) 363,78 bodů
2. USA (Jessica Parrattová/Delaney Schnellová) 310,80
3. Mexiko (Gabriela Agundez Garcíová/ Alejandra Orozco Lozaová) 299,70
4. Kanada (Meaghan Benfitová/Calei McKayová) 299,16
5. Německo (Tina Punzelová/Christina Wassenová) 292,86
6. Japonsko (Matsuri Arai/Minami Itahashi) 291,42
7. Velká Británie (Eden Chengová/Lois Toulsonová) 289,26
8. Malajsie (Mun Yee Leong/Pandelela Pamg) 277,98
Startovní listina
1. Kanada (Meaghan Benfitová/Calei McKayová)
2. Velká Británie (Eden Chengová/Lois Toulsonová)
3. USA (Jessica Parrattová/Delaney Schnellová)
4. Mexiko (Gabriela Agundez Garcíová/ Alejandra Orozco Lozaová)
5. Japonsko (Matsuri Arai/Minami Itahashi)
6. Malajsie (Mun Yee Leong/Pandelela Pamg)
7. Německo (Tina Punzelová/Christina Wassenová)
8. Čína (Jü-si Čchen/Ťia-čchi Čang)
Jiří Polášek
@Pol45Jiri