Benátky n/J – Turnov 1:0 (kon.)
SK Benátky nad Jizerou
1:0 (0:0)
FK Turnov
Neděle 24.09.2023, 15:00 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • Divize skupina C • 8. kolo
Videostream

90
    Benátky právě vstřelily branku! Benátečtí se v poslední minutě ujímají vedení. Po Fabiánově centru vrátil míč na hranici vápna Mlynka, tam se nacházel MICHAL HELL, jehož střelu patrně někdo tečoval za záda brankáře France.

86
    Štěpán Havel utíkal opět z levé strany sám na bránu, znovu jej ale vychytal vynikající Dědek!

77
    Hosté podruhé střídají. Odchází Ondřej Tobiaš, nastupuje Adam Holub.

76
    Domácí ztratili míč ve středu hřiště a z levé strany postupoval sám Štěpán Havel, jehož pokus vyrazil včas vyběhnutý Dědek, následně od staršího z bratrů Havlů se odráží míč do zámezí!

75
    Domácí naposledy střídají. Místo Daniela Ducha nastupuje Tomáš Hájek.

70
    Žlutou kartu obdržel hostující Miroslav Chládek.

68
    Další střídání v benáteckých barvách. Odchází Daniel Poběrežský, nastupuje Tomáš Mlynka.

66
    Domácí střídají. Místo Ondřeje Kommy nastupuje Matěj Bodlák.

66
    Obrovská šance hostujícího Chládka, který se natlačil do vápna, poté ale přestřelil!

53
    Dnešnímu zápasu přihlíží 160 diváků.

46
    Do druhého poločasu provedli domácí trenéři jednu změnu. V kabině zůstal Milan Macek, jehož nahrazuje Peremene Gidion Jimmy.

39
    Žlutí se také před očima hostujícího Michala Jíry.

28
    Za útočný faul obdržel žlutou kartu domácí Milan Macek.

15
    Zvuk tyče zní také na druhé straně po zakončení domácího Macka!

14
    Žlutou kartu obdržel hostující Ondřej Tobiaš.

13
    Další velká šance hostů! Po rychlé kombinaci zakončoval Chládek, trefil ale levou tyč domácí brány!

12
    Akce ale pokračovala. Za záda domácích obránců se najednou dostal Svoboda, jehož výtečným zákrokem vychytal Dědek! Střela zpoza vápna poté směřovala do boční sítě!

7
    Hosté velice brzy střídají. Trávník opouští Michal Nosek, nastupuje Štěpán Havel.