Chrudim – Kroměříž 3:1 (kon.) | Vyškov – Opava 1:3 (kon.) | Prostějov – Dukla Praha 1:2 (kon.)
Táborsko – Vlašim 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 28.10.2023, 14:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

69
    Vlašim právě vstřelila branku! Hosté srovnávají z penalty. LUKÁŠ MUSIL si vybral opačný roh než Pastornický a srovnává ranou po zemi k tyči na 1:1.

9
    Táborsko právě vstřelilo branku! Domácí byli od úvodních minut aktivnějším týmem a svou snahu přetavili v první gól ještě dříve, než uběhlo úvodních deset minut střetnutí. Středem prošel BOJAN DORDIČ a střelou po zemi k tyči překonal vlašimského gólmana Vágnera. Táborsko vede nad Vlašimí 1:0.