Chrudim – Kroměříž 3:1 (kon.) | Vyškov – Opava 1:3 (kon.) | Prostějov – Dukla Praha 1:2 (kon.)
Táborsko – Vlašim 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 28.10.2023, 14:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

90+4
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Marek Kalousek.

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Ebrima Singhateh, přichází Daniel Šmiga.

90
    Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Ebrima Singhateh).

82
    ze hřiště odchází Martin Šubert, přichází Adam Toula.

81
    Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Raymond Roan Nogha).

73
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Luboš Tusjak).

69
    ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Barnabáš Lacík.

69
    Vlašim právě vstřelila branku! Hosté srovnávají z penalty. LUKÁŠ MUSIL si vybral opačný roh než Pastornický a srovnává ranou po zemi k tyči na 1:1.

67
    ze hřiště odchází Martin Foltyn, přichází Alexandr Sojka.

64
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Martin Pastornický). Domácí brankář teď musí odčinit svůj zákrok na protihráče a lapit penaltu.

64
    Byla nařízena penalta. Hosté mohou vyrovnat!

59
    ze hřiště odchází Jakub Šašinka, přichází Jakub Matoušek,
    ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází Vladimír Zeman.

57
    Koné se vyšrouboval do vzduchu a jeho hlavička proletěla těsně nad brankou Vlašimi.

56
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Jiří Kateřiňák).

55
    Jedna šance za druhou! Domácí napálili tyčku.

54
    Hrdinou domácích je teď gólman Pastornický! Biegon si naskočil na centr a povedenou hlavičkou mířil do sítě. Brankář Táborska ale vytasil zákrok zápasu a gólový pokus vytěsnil mimo tyče!

42
    Skvělý zákrok Pastornického! Pernica poslal jedovatou střelu po zemi k tyči, kterou domácí gólman vyrazil. Další práci měl s dorážejícím Biegonem, jehož pokus rovněž zlikvidoval. Vlašim se v závěru poločasu dostala konečně do gólových šancí.

34
    V zatím největší šanci Vlašimi se ocitl Singhateh. Brankář Pastornický proti němu vyběhl a útočník Vlašimi napálil balon do gólmana Táborska.

27
    Šašinkova pohotová rána prosvištěla nad břevnem. Na tribuně to jen zahučelo.

23
    Varačka utekl po pravé straně a ranou po zemi Vágnera pořádně protáhl! Táborsko bylo druhé brance hodně blízko.

14
    Modří jsou při chuti, Šašinkova křižná střela jen o kousek minula tyč Vágnerovy branky.

9
    Táborsko právě vstřelilo branku! Domácí byli od úvodních minut aktivnějším týmem a svou snahu přetavili v první gól ještě dříve, než uběhlo úvodních deset minut střetnutí. Středem prošel BOJAN DORDIČ a střelou po zemi k tyči překonal vlašimského gólmana Vágnera. Táborsko vede nad Vlašimí 1:0.